هند آیورودا Hub

[ad_1]

آیورودا (علم زندگی است و قدیمی ترین و جامع ترین سیستم های پزشکی در جهان است. پس از 5000 سال آیورودا شده است یک سنت غنی در عرصه علوم پزشکی با آن سن و درمان های طبیعی برای سلامتی کلی بدن است. آیورودا است گفت: جهان پزشکی می پردازد که با هر دو بدن و روح.

آیورودا درمان یک بیماری نه تنها در سلامت جسمی, اما آن را نیز بر روی روانی و عاطفی و معنوی تندرستی. این بیماری می تواند در درمان موثر بوده است ، داروهای آیورودا هستند تهیه شده از گیاهان طبیعی و گیاهان و مواد معدنی است که این مفهوم را میرسانند که وجود دارد می تواند بدون عوارض جانبی از درمان آیورودا. آیورودا رفتار هر فرد در یک بسیار ظریف و شخصی به شیوه ای دقیق با تمرکز بر جنبه های اساسی از رژیم غذایی روزمره و شیوه زندگی افراد است.

یکی از جذاب ترین جنبه های آیورودا است که این شامل طیف گسترده ای از تکنیک های بهبود مانند یوگا و مدیتیشن و جواهرات, گیاهان, عطر, شیوه زندگی رژیم و جراحی و غیره.

هند به دست آورده به رسمیت شناختن در سراسر جهان به صورت بومی آن تخصص در درمان ayurvedic. و آن را سریع به دست آوردن محبوبیت به عنوان یکی از برگزیده ترین مقصد برای گردشگران پزشکی در سراسر جهان است. این است که عمدتا به این دلیل که علاوه بر مقرون به درمان های پزشکی و نود و یک سنت غنی علوم پزشکی. این ارائه می دهد یک ترکیب کامل از آن سن آیورودا درمان های پیشرفته و روش های پزشکی.

هند به دست آورده به رسمیت شناختن در سراسر جهان برای خود بومی و گسترده آیورودا درمان است. مراکز مختلف در حال تاسیس در سراسر طول و عرض کشور جایی معتبر آیورودا درمان داده شده است. کرالا است توپی از آیورودا درمان در هند. آیورودا درمان تسکین دهنده اثر بر روح و جسم را به خود جلب کرده گردشگران از نقاط مختلف کشور و همچنین از سراسر جهان است. این ثابت شده است که یک مزیت برای گردشگری در ایالت های هند به خصوص کرالا که در آن درمان آیورودا داده شده است در مراکز بهداشتی درمانی و گردشگران تفریحی.

آیورودا استراحتگاه تبدیل شدن به محبوب ترین مقصد برای استراحت و دوباره جوان سازی در هند در حالی که آیورودا بیمارستان تهیه کردن برای افرادی که به دنبال آیورودا برای درمان بیشتر مشکلات جدی سلامت. علاوه بر هند و همچنین دارای تخصص در عروق کرونر بای پس قلب, عمل جراحی زیبایی, عمل جراحی تعویض مفصل جراحی bariatric عمل جراحی و بسیاری بیشتر.

از این رو بدون شک با توجه به افزایش تمایل گردشگران پزشکی نسبت به جاهایی مثل هند. ICRI گردشگری پزشکی پیشرو بین المللی بهداشت و درمان تسهیل مستقر در بریتانیا می پردازد که در بهداشت و درمان صنعت گردشگری هند است. آن را می شود شما را به بهترین بیمارستان در هند با تیم از کارشناسان. علاوه بر این, آن را تضمین فوری پذیرش بنابراین هیچ انتظار زمان و بدون هیچ زحمتی رایگان خدمات در مقرون به صرفه ترین هزینه.

تجربه عجایب آیورودا با گردشگری پزشکی در هند. عالی پزشکی درمان کم هزینه دسترسی آسان و مسالمت آمیز جوانی تجربه – بخشی از گردشگری سلامت هند است.

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>