هندزفری بلوتوثی

8 بهترین هدفون سیمی – زمستان 2020
بررسی ها
بهترین هدفون سیمی
419 هدفون تست شده است

    هدفون فروشگاهی؛ هیچ واحد گیلاس انتخاب نشده است
    نتایج به راحتی قابل مقایسه است
    بدون تبلیغات؛ بررسی های بی طرفانه
    از طریق دسترسی به خودی و هنگام خرید از طریق لینک های وابسته ما ، مستقیماً توسط شما پشتیبانی می شود

در اینجا با روش ما در مورد بررسی محصولات بیشتر بیاموزید.

دلایل زیادی وجود دارد که چرا ممکن است هدفون سیمی را نسبت به هدفهای بی سیم ترجیح دهد. هدفون های سیمی فاصله بین آنچه را می بینید و آنچه در فیلم یا بازی های ویدیویی می شنوید از بین می برد. آنها هندزفری شیائومی airdots خرید همچنین فوراً با دستگاههایی کار می کنند که از ورودی های صوتی 1/8 اینچی را پشتیبانی می کنند و هیچ روش جفت گیری آزار دهنده ای ندارند. بیشتر هدفون های سیمی کاملاً منفعل عمل می کنند ، بنابراین لازم نیست که میزان باتری آنها را در نظر داشته باشید. برخی از هدفون های دارای ویژگی های فعال مانند لغو نویز نیاز به باتری دارند ، اما آنها به طور کلی بیشتر از مدل های بی سیم با ویژگی های مشابه ماندگار هستند.

ما بیش از 400 هدفون را آزمایش کرده ایم و در زیر توصیه های ما برای بهترین هدفون های سیمی برای خرید در سال 2020 وجود دارد. پیام های موجود در این مقاله برای نشان دادن طیف گسترده ای از هدفون برای مصارف مختلف است که از اتصال سیمی ، از بازی گرفته تا. گوش دادن انتقادی به استفاده های گاه به گاه اگر به دنبال انتخاب گزینه های برتر ما برای انواع خاص تر هدفون های سیمی هستید ، توصیه های ما را برای بهترین هدفون های صوتی ، بهترین هدفون های دی جی و بهترین هدفون برای استفاده در استودیو بررسی کنید.

    بهترین هدفون سیمی برای استفاده های گاه به گاه: Bose QuietComfort 25 / QC25
    طراحی Bose QuietComfort 25 / QC25
    Bose QuietComfort 25 / QC25
    قیمت را ببینید
    Amazon.com
    روش آزمون v1.3.1
    7.0
    طریقه استفاده مخلوط
    7.8
    صدا خنثی
    7.3
    رفت و آمد / مسافرت
    6.3
    ورزش / تناسب اندام
    7.2
    دفتر
    5.9
    بازی بی سیم
    7.5
    بازی سیم کشی
    7.0
    تماس تلفنی
    گوش بیش از حد را تایپ کنید
    محوطه بسته شده
    بی سیم
    لغو صدا بله
    بله
    مبدل پویا

    بهترین هدفون سیمی برای مصارف اتفاقی که تاکنون آزمایش کرده ایم Bose QuietComfort 25 / QC25 است. آنها هدفون های گوش فراوان دارند و دارای صدایی عالی هستند. آنها از نظر ظاهری بسیار راحت هستند ، بسیار مناسب هستند ، قابل استفاده نیستند و در مقایسه با سایر هدست های سر و صدای بوز Bose بسیار مناسب هستند.

    این هدفون صدای متعادل دارد که به موسیقی متنوع و متنوعی از ژانرها و همچنین پادکست ها یا کتابهای صوتی نیز کمک می کند. آنها سر و صداهای قابل ملاحظه ای را در میان تخته ایزوله می کنند و به جلوگیری از همه چیز ، از هیاهوی عمیق موتورهای اتوبوس و هواپیما گرفته تا پچ پچ یک دفتر پر جنب و جوش کاملاً مؤثر کمک می کنند. آنها از باتری های AAA برای تأمین انرژی سیستم خاموش کردن سر و صدا خود استفاده می کنند و می توانند بیش از 30 ساعت در پخش قبل از تغییر باتری ها ادامه داشته باشند.

    در روند نزولی ، آنها صدای کمی نشت می کنند ، بنابراین اگر در یک دفتر حساس به سر و صدا کار می کنید هدفون ایده آل برای استفاده نیست زیرا ممکن است موسیقی خود را با همکاران خود آزار دهید. همچنین ، شما فقط می توانید آنها را در انواع مخصوص اپل یا Android خریداری کنید ، که اگر مثلاً یک گوشی اندرویدی داشته باشید بلکه یک آیپد نیز داشته باشد می تواند ناامید کننده باشد. گفته می شود ، آنها هنوز هم بهترین هدفون های سیمی گرد هستند که ما تاکنون آزمایش کرده ایم و به راحتی برای استفاده های گاه به گاه توصیه می شوند.

    بررسی ما را ببینید
    بهترین هدفون سیمی برای Audiophiles: Sennheiser HD 800 S
    طراحی Sennheiser HD 800 S
    Sennheiser HD 800 S
    قیمت را ببینید
    Amazon.com
    روش آزمون v1.4
    5.3
    طریقه استفاده مخلوط
    8.5
    صدا خنثی
    4.0
    رفت و آمد / مسافرت
    5.5
    ورزش / تناسب اندام
    4.8
    دفتر
    4.8
    بازی بی سیم
    6.9
    بازی سیم کشی
    1.7
    تماس های تلفنی
    گوش بیش از حد را تایپ کنید
    محفظه باز کردن پشت
    بی سیم
    خاموش شدن صدا
    میک شماره
    مبدل پویا

    بهترین هدفون های شنوایی صوتی که تاکنون آزمایش کرده ایم Sennheiser HD 800 S. آنها ممکن است برای بیشتر افراد دور از دسترس باشد ، زیرا هزینه این مقدار برای هدفون بسیار غریبانه به نظر می رسد ، اما آنها نمونه خوبی از این هستند که تا چه حد ما هستیم. از نظر وفاداری صوتی آمده است. در این مرحله قیمت ، انتظار می رود کیفیت ساخت بی نظیر باشد ، و در اینجا این مورد وجود دارد. ساخت پریمیوم آنها ترکیبی از فلز و پلاستیک است ، در حالی که لیوان های گوش با یک ماده جیر مانند بسیار تنفس می شوند که بسیار تنفس می شود.

    امضای صوتی این هدفون به یک کلام فوق العاده است. با این حال ، آنها ممکن است کمی باس به گوش های مدرن ما خجالتی باشند و در لبه های باس فوقانی و میانه های پائین اندکی گل و لای وجود دارد. به طور کلی ، آنها از نظر ژانرهای متنوع ، به ویژه موسیقی ساز و آواز محور بسیار مناسب هستند. از آنجا که این هدفون از پشت باز است ، به طور طبیعی ، آنها دارای صدایی شگفت انگیز هستند و فضایی را ایجاد می کنند که احساس می شود در کنار گوش خود یک بلندگو تنظیم کنید.

    متأسفانه ، اگر می خواهید این هدفون را با تمام توان خود تجربه کنید ، برای رانندگی آنها نیز به یک آمپلی فایر خوب نیاز دارید که این برچسب قیمت چشم نواز در حال حاضر می افزاید. گفته می شود ، اگر وسیله ای دارید و می خواهید یک تجربه منحصر به فرد ، این هدفون ها هستند

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>