میکروپیگمنتیشن چیست ؟

میکروپیگمنتیشن چیست؟

میکروپیگمنتیشن یا زیبایی دائمی چیست

امروزه بیشتر خانم ها دلشان می خواهد همیشه آراسته باشند اما شاید فرصت و حوصله اینکه هر روز دستی به صورت ببرند نداشته باشند ، میکروپیگمنتیشن راز زیبایی این خانم هاست . میکروپیگمنتیشن القای ریزدانه های رنگی در حد فاصل قسمت رویی (اپیدرم) و زیرین(درم) پوست است. این کار برای رنگین کردن نواحی مورد نظر انجام می شود .

 

روش انجام میکروپیگمنتیشن چیست؟

میکروپیگمنتیشن روشی است که در آن پیگمنتر یا کاربر با استفاده از دستگاه های استاندارد و وسایل یک بار مصرف استریل برای انجام یک آرایش دائمی اقدام می کند. پیگمنتر مهمترین عامل انجام یک میکروپیگمنتیشن موفق و ایمن می باشد. پیگمنتر آموزش دیدهبرای سلامتی شما اهمیت قائل است و از دستگاهها و مواد مصرفی مجاز برای شما استفاده خواهد نمود . در این روش پیگمنتر رنگدانه های زیست سازگار را درعمق مشخصی از لایه پوست می کارد به طوری که پوست آسیبی نبیند . برای بازسازی طبیعی، متعادل سازی و جلوه بخشیدن به چهره از روش میکروپیگمنتیشن استفاده می شود و این روش موجب زیبایی بیشتر چهره می گردد.

 

میکروپیگمنتیشن چشم:

با روش میکروپیگمنتیشن میتوان آرایش چشم به صورت دائمی داشته باشیم. میکروپیگمنتیشن روی پلک هم انجام می‌شود و می‌توان با آن باعث بیشتر به نظر رسیدن تراکم مژه‌ها شد.

همچنین میکروپیگمنتیشن خط چشم برای کشیدن خط چشم روی پلک با رنگ‌های مختلف (تاتو خط چشم)، تصحیح افتادگی چشم، کشیدن مژه‌ها در موارد وجود نداشتن مژه، اصلاحات افتادگی پلک با صاف کردن ناحیه کانتوس داخلی و روشن کردن ناحیه نزدیک به کانتوس خارجی و.. به کار می رود.

 

میکروپیگمنتیشن لب:

در این روش، نوعی رنگدانه معدنی هیپوآلرژیک (بدون حساسیت) را به کمک یک سوزن کوچک و نازک وارد لایه دوم پوست کرده و به آرامی لب‌ها، چشم‌ها یا ابرو‌ها را برجسته و بهبود می‌بخشند. پزشک برای پیشگیری از گسترش میکروب و آلودگی، در طول مراحل دستکش به دست خواهد کرد.

روش میکروپیگمنتیشن با تاتو فرق دارد. در این روش، از رنگدانه متفاوتی نسبت به جوهر تاتو استفاده می‌شود و همچنین کمتر تهاجمی است. میکروپیگمنتیشن تقریبا بیست دقیقه تا نیم ساعت طول می‌کشد و به طور معمول در مطب پزشک انجام خواهد شد. شما می‌توانید در همان روز به خانه برگردید. اگرچه، میکروپیگمنتیشن معمولا دردناک نیست، اما ممکن است پزشک، منطقه تحت درمان را بی حس کند.

منبع : https://cutt.ly/la71fFw

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>