میزبانی جام ملت‌ها «شعار» است

[ad_1]

سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران گفت: فدراسیون به جای شعار برای گرفتن جام ملت‌های ۲۰۲۷ آسیا به فکر فراهم کردن زیرساخت‌های فرهنگی و هواداری باشد تا شرایط بهتر از این شود.

ناصر ابراهیمی در خصوص خطر تعلیق فوتبال ایران از سوی فیفا با توجه به ایرادات گرفته شده درباره پیش‌نویس اساسنامه فدراسیون گفت: دوباره روزهای سخت مدیریتی به فوتبال ایران رسید. باید راهی که فیفا مبنی بر مستقل بودن فدراسیون مورد توجه دارد را انتخاب کنیم.

مربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران افزود: تجربه می‌گوید بار دیگر با تعلیق روبرو می‌شویم و فدراسیون فوتبال باید با نظر مستقیم کمیته انتقالی تصمیم‌گیری کرده و امور را اداره کند.

 

وی درباره شعار فدراسیون فوتبال برای میزبانی جام ملت‌های ۲۰۲۷ آسیا تاکید کرد: فکر می‌کنم این افکار، چیزی شبیه به شعار است. این موضوع تنها به فوتبال مربوط نمی‌شود. میزبانی بازی‌های بزرگ فوتبالی در سطح آسیا و جهان نیاز به همبستگی تمام نهادهای سیاسی و ورزشی دارد که ما با آن فاصله زیادی داریم.

ابراهیمی یادآور شد: به نظرم چیزی مهم‌تر از تصمیمات صحیح برای نوشتن اساسنامه وجود ندارد. دست از شعار دادن برداریم و رویاهایی که توان رسیدن به آن را نداریم پیش نکشیم. فوتبال ایران نیاز به توجه ویژه برای حضور مدیران ورزشی دارد. تا زمانیکه با چنین روندی بخواهیم کارها را پیش ببریم محکوم به امور اشتباه هستیم.

 

پیشکسوت فوتبال ایران درباره پیشنهاد خود برای گرفتن میزبانی جام ملت‌ها اظهار داشت: کارهای زیربنایی را باید آغاز کرد. تعاملات بین‌المللی فوتبالی را باید شروع کنیم تا بتوانیم کرسی‌های صاحب رای را برای گرفتن میزبانی از AFC برای خودمان کنیم. فکر نمی‌کنم از لحاظ داشتن استادیوم‌های استاندارد مشکلی داشته باشیم اما نیاز است تا زیرساخت‌های فرهنگی و هواداری را که واقعاً هم قابل اجراست فراهم کنیم.

 

 

 

فانوس /

[ad_2]

Source link

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>