موزن گوش و بینی جیمی

از آنجا که بینی و گوش نواحی حساس و غیرقابل دسترسی هستند موزن گوش و بینی جیمی ، بهتر است در اصلاح این مناطق بسیار مراقب باشید ، زیرا در صورت نادرست بودن آنها
اصلاح می تواند به این مناطق آسیب برساند ، بنابراین برای جلوگیری از این مشکلات ، شرکت معروف جیمی موزن گوش به گوش و بینی می زند تا موهای زائد را اصلاح کند.
این رشته ها به دنیای لوازم آرایشی و بهداشتی وارد شدند. توزین GEMII GEMEI GM – 3112 توانایی برش مستقیم از 1 تا 10 میلی متر و بیشتر را دارد
مناسب برای آقایانی که موهای زائدی در لاله گوش و بینی دارند. این وزن بیشتر برای کسانی است که موهای بینی آنها در معرض قرار دارد.

راهنمای انتخاب موزن گوش و بینی جیمی

مورد استفاده قرار می گیرد ماده تیغه این وزن از جنس استنلس استیل است. جیمی Weighbridge دارای یک موتور چرخشی با قدرت بالا و با کیفیت بالا است. موزن گوش و بینی جیمی عملکرد GM-3112 جیمی 2 با دو وزن
کاربرد: سری کوچک دور برای کوتاه شدن موهای گوش و بینی و سر صاف کوچک برای کوتاه کردن خط ریش و ریش. مدت زمان شارژ کامل برای این وزن 8 ساعت است.
کامل است و ضد آب نیست. علاوه بر این ، از دیگر ویژگی های این مقیاس وجود یک درپوش محافظ و برس تمیز کننده است و منبع شارژ آن باتری AA و منبع تغذیه آن است.
مقیاس باتری قابل شارژ نیست موزن گوش و بینی جیمی (بی سیم). این ترازو را می توانید با عملکرد فوق العاده آسان از فروشگاه معروف عمو یادگار در شهرک تجاری بانه خریداری کنید.
وزن و ابرو و دماغه سه کاره Jimmy GM-518 دارای تیغه ای از جنس استنلس استیل است که به راحتی موهای بینی ، گوش و ابرو را ترمیم و برش می دهد. این دستگاه دارای ولتاژ 220-240 ، 50-60 و 3 ولت با سیستم ضد قطع هوشمند با موتور پرسرعت و کلیدهای خاموش و روشن است. موزن گوش و بینی جیمی این دستگاه دارای سرویس بالا ، قدرت موتور قدرتمند و خطوط ایمن ساخت کشور چین است. نوع بزرگ آن برای اصلاح ریش ، خطوط ریش و مو و نوع کوچک آن برای اصلاح و اصلاح بینی ، ابرو و گوش است. می توانید با شارژ 8 ساعته با هدفون و وزن بینی Jimmy GM-518 به مدت 60 دقیقه به طور مداوم از آن استفاده کنید.

مزایای استفاده از موزن گوش و بینی جیمی

ابرو و دماغه Jimmy GM-518 مدل جدید جدیدی است که در سال 2017 به بازار عرضه شد. این دستگاه چهار کاره دارای یک محصول اصلاح است ، این چهار ابزار برای اصلاح موزن گوش و بینی جیمی حرفه ای موهای بینی ، گوش ، ابرو ، ریش و ریش. بله ، اگر شما صاحب این مجموعه هستید ، دیگر نیازی به خرید محصولات بیشتر برای برش و برش خود ندارید.

توزین ابرو و بینی Jimmy GM-518 قابل شارژ است ، این دستگاه با باتری های قابل شارژ کار می کند که در داخل کار می کنند و شما هرگز نیازی به خرید باتری های جدید برای آن ندارید و بنابراین بسیار مقرون به صرفه است و عملی و به محیط زیست کمک کنید. این دستگاه قابل حمل است و فضا اشغال نمی کند. نکته منحصر به فرد دیگر این دستگاه این است که ابرو و دماغه جیمی GM-518 برای مردان و زنان مناسب است و در هنگام مسافرت یا گردش نیز قابل حمل است و می تواند یک هدیه مناسب باشد. این محصول بهترین انتخاب برای  دوستان و خانواده است. این محصول با قابلیت های منحصر به فرد خود شما را شگفت زده خواهد کرد. هنگام خرید مراقب باشید ، حتماً اصل این محصول را خریداری کنید.

قیمت خرید موزن گوش و بینی جیمی

بالانس کننده ابرو و بینی Jimmy GM-518 با عملکرد بالا و قدرتمند 650 دور در دقیقه با تیغه استیل ضد زنگ و سیستم برش چرخشی 360 درجه به شما یک برش تمیز ، راحت ، راحت و ایمن را بدون کشیدن و لرزش ارائه می دهد. تیغه های 100٪ ضد آب چهار انتهای این موهای زنانه با تمام تیغه ها در برابر آب مقاوم هستند. لطفاً بعد از هر بار استفاده ، تیغه ها را برای عمر دستگاه بردارید.

ویژگی های

برای پاکسازی موهای زائد موزن گوش و بینی جیمی از گوش ، بینی ، ابرو ، بدن ، بازوها و پاها
همراه با برس برای تمیز کردن موهای تیغه پس از اصلاح
شانه ابرو و طول قابل تنظیم
کلیدهای آسان برای استفاده ، ایمن و قابل اعتماد
باتری E-Plus برای منبع تغذیه
مناسب برای حمل و نقل