موافقت نامه در امتیاز و محرمانه عملیات کتابچه راهنمای کاربر و مشخصات

[ad_1]

چقدر مهم است که آن را به محرمانه عملیات کتابچه راهنمای کاربر در یک شرکت حق رای دادن? در واقع, آن را همیشه به من شگفت زده چگونه بسیاری از حق رای شرکت خواهد شروع تا کنون که بدون داشتن نوشته شده خود را محرمانه عملیات کتابچه راهنمای کاربر. آنها ممکن است تا به حال 20 سال تجربه در کسب و کار کوچک, مدل یکسان به یکی از آنها مایل به حق رای دادن, اما آنها تا به حال هرگز نوشته شده به کتابچه راهنمای کاربر.

من پیشنهاد می کنم “E-Myth” توسط Gerber و شاید این آدرس برخی از آنچه من در تلاش برای گفتن. ثبات و یکپارچگی سیستم حق رای دادن و خود را با نام تجاری-نام تکیه بر duplicatable روش انجام کسب و کار. محرمانه عملیات کتابچه راهنمای کاربر و این مشخصات باید به دنبال به طور مداوم توسط هر یک حق رای دادن خروجی. در واقع این مسئله بسیار مهم است که من آن را کپی بند در حق رای دادن شرکت قرارداد حق رای دادن که آدرس این موضوع ؛

3.7 محرمانه عملیات کتابچه راهنمای کاربر و مشخصات

به صورت اولیه و تجهیزات و موجودی و منابع صنعت ما بسیار رقابتی است. تلاش مستمر برای حفظ به روز رسانی و بهبود سیستم ضروری هستند. تحولات Franchisor را برای بهره مندی از این سیستم به عنوان یک کل در حال فکر در طول مدت این قرارداد. توسعه مداوم از این سیستم در این روش بسیار مهم و مفید جنبه از رابطه Franchisee می خواهد که با Franchisor. Franchisor موافق به ارائه Franchisee با یک رمز عبور برای دسترسی به قرض داده کپی از ماشین شستن بچه ها محرمانه عملیات دستی یک بار Franchisee پرداخت به دارنده اولیه هزینه در تمام. محرمانه عملیات دستی شامل سیستم از جمله مشخصات استاندارد روش های عملیاتی, حسابداری و حسابداری, روش های بازاریابی, ایده های موجودی مورد نیاز و تکنیک های کنترل شستشو واحد طرح و مشخصات فنی تجهیزات و نشانه های مورد نیاز روابط عمومی و سایر قوانین که Franchisor ممکن است تجویز از زمان به زمان. محرمانه عملیات دستی است و محرمانه باقی خواهد ماند و Franchisor ویژگی منحصر به فرد. Franchisee نمی خواهد فاش کپی یا تکراری هر بخشی از محرمانه عملیات دستی به هر دلیلی.

Franchisor توسعه حداقل الزامات مورد نیاز برای شستشو, محصولات شیمیایی, کالا, موجودی, لوازم, ثابت, فرم کسب و کار, تبلیغات, دکور, شستن واحد طرح و مشخصات, مواد, تجهیزات و نشانه های, در میان چیزهای دیگر. این الزامات مشخص شده در محرمانه عملیات کتابچه راهنمای کاربر. Franchisee خواهد خرید تمام محصولات خودرو و موجودی اقلام مشخص شده در محرمانه عملیات کتابچه راهنمای کاربر. Franchisor ممکن است اصلاح محرمانه عملیات دستی از جمله تغییراتی که ممکن است بر حداقل الزامات مورد نیاز برای عملیات حق رای دادن. Franchisee را به شدت پایبند به الزامات محرمانه عملیات دستی به عنوان Franchisor جبران آن را از زمان به زمان. Franchisee پیاده سازی خواهد شد بلافاصله همه تغییرات در Franchisee هزینه مگر اینکه Franchisor در غیر این صورت مشخص می کند. Franchisor منطقی ممکن است محدود Franchisee از تولید فیلم و فروش برخی اقلام و کالا از زمان به زمان به عنوان مشخص شده در محرمانه عملیات کتابچه راهنمای کاربر.

Franchisee ممکن است خرید برخی از تجهیزات شستشو موجودی و عرضه اقلام از Franchisor اگر ارائه شده در Franchisor پس از آن قیمت های فعلی است. اگر Franchisee خواسته به خرید هر گونه اقلام از Franchisor ترتیبات پرداخت باید هنگام Franchisee مکان سفارش خود را. موارد Franchisor ممکن است ارائه عبارتند از: در میان چیزهای دیگر, تجهیزات, کالا و تجهیزات است که علائم خدماتی. Franchisee باید خرید تمام محصولات خودرو و لوازم و مواد شیمیایی و اقلام موجودی از Franchisor اگر پیشنهاد و یا تامین کنندگان Franchisor تصویب از زمان به زمان.

Franchisor نمی خواهد مسئول برای Franchisee اگر Franchisor است قادر به ارائه تجهیزات و موجودی مواد شیمیایی و یا عرضه اقلام به Franchisee به دلیل از دست دادن خسارت یا تاخیر ناشی از اعتصاب و شورش و آتش سوزی و شورش در جنگ, عناصر, embargoes ملی یا محلی تعطیلات, شکست حامل ناتوانی در به دست آوردن امکانات حمل و نقل, نیروهای majeuer اعمال از خدا و یا از دشمن و یا هر علت فراتر از Franchisor کنترل.

Franchisee باید خرید تجهیزات, مواد شیمیایی, محصولات, لوازم و مواد مورد نیاز برای بهره برداری از حق رای دادن از تولید کنندگان و فروشندگان و تامین کنندگان و یا توزیع کنندگان تایید شده توسط Franchisor. تمام مشخصات که Franchisor نیاز به از Franchisee و لیست تایید شده فروشندگان و تامین کنندگان را شامل شود در محرمانه عملیات دستی و Franchisee فروم سیستم اینترانت. Franchisor را بهترین قضاوت خود استفاده کنید برای تنظیم و تغییر مشخصات به منظور حفظ یکپارچگی و کیفیت سیستم حق رای دادن.

اضافی در خودرو کامیون ها/واحد ها و تجهیزات مرتبط با آن باید از طریق خریداری Franchisor اگر ارائه شده و یا از یک لیست از فروشندگان مورد تایید. Franchisee درک می کند که قیمت ها از جمله تجهیزات خریداری شده از Franchisor ممکن است افزایش یا کاهش Franchisor از زمان به زمان با توجه به کاهش یا افزایش در قیمت Franchisor فروشندگان. Franchisee بیشتر درک می کند که آیتم های Franchisee خرید از فروشندگان نیز ممکن است تغییر در قیمت است.

بر پیشبرد درخواست کتبی Franchisee Franchisor ممکن است درخواست تایید برای به دست آوردن تجهیزات و مواد شیمیایی, محصولات, تجهیزات و یا مواد از منابع که Franchisor است قبلا تایید شده است.

Franchisor درخواست که Franchisee به دنبال تولید کنندگان و فروشندگان و تامین کنندگان و توزیع کنندگان در بازاریابی خود را در منطقه به طور مستمر گسترش فروشندگان مورد تایید و محصولات در دسترس برای franchisees systemwide. Franchisor علاوه بر این درخواست که Franchisee به دنبال خدمات جدید, مفاهیم فن آوری مواد و روش ها از خود بازاریابی منطقه ای که معرفی می شود به طور مستمر به روز رسانی و بهبود و گسترش سیستم و حفظ همه franchisees سیستم گسترده ای در لبه پیشرو.

Franchisor ممکن است نیاز به Franchisee به Franchisor کافی اطلاعات, عکس, MSDS برگه های نقاشی نمونه ها و داده های دیگر اجازه می دهد تا Franchisor برای تعیین اینکه آیا مواردی از این منابع دیگر دیدار Franchisor مشخصات و استانداردهای تاسیس از زمان به زمان. این مشخصات و استانداردهای مربوط به کیفیت بافت, ترکیب, جذب, قدرت, پایان و ظاهر و تامین کنندگان ظرفیت و امکانات برای عرضه Franchisee نیاز در مقادیر در زمان و با قابلیت اطمینان لازم برای بهره برداری. Franchisor ممکن است نیاز باشد که نمونه ها از هر تامین کننده تحویل داده می شود برای تعیین مستقل آزمایشگاهی برای آزمایش قبل از تصویب و استفاده کنید. Franchisee بازپرداخت خواهد شد Franchisor برای هزینه های واقعی از آزمون. Franchisor خواهد مجوز هر تامین کننده است که می تواند ملاقات و یا بیش از Franchisor کنترل کیفیت و محرمانه فرمول الزامات و استانداردهای معقول هزینه مجوز برای تولید و ارائه محصولات به Franchisee اما به هیچ شخص دیگر.

Franchisor محرمانه تولید مورد نیاز و تجهیزات و طراحی سیستم ها و فرمول ها افشا خواهد شد برای تامین کنندگان بالقوه تنها پس از Franchisor دریافت کرده است, معقول, شواهد که پیشنهاد تامین کننده قابل اعتماد و معتبر; ظرفیت همواره پایبند به Franchisor استانداردهای مورد نیاز و روش های تست را حفظ محرمانه بودن طرح سیستم ها و فرمول ها; و به اندازه کافی تامین Franchisee معقول نیاز دارد. Franchisor نمی خواهد نامعقول خودداری از تصویب یک تامین کننده Franchisee پیشنهاد. Franchisor اطلاع خواهد Franchisee در نوشتن تایید و یا رد هر تامین کننده Franchisee پیشنهاد.

از زمان به زمان Franchisor و یا عوامل آنها ممکن است بازرسی هر مورد تایید تولید کننده یا توزیع کننده امکانات و محصولات برای اطمینان از مناسب تولید و بسته بندی و ذخیره سازی و حمل و نقل. اجازه بازرسی خواهد بود وضعیت Franchisor ادامه داد: تصویب هر تولید کننده و یا توزیع کننده. باید Franchisor تعیین از هر بازرسی که یک تولید کننده یا توزیع کننده نتواند برای دیدار با Franchisor مشخصات و استانداردهای Franchisor خواهد داد کتبی توصیف این شکست به Franchisee و به تولید کننده و یا توزیع کننده همراه با یک توجه کنید که اگر شکست یا کمبود تصحیح ظرف سی (30) روز از تولید کننده و یا توزیع کننده دیگر تایید شود.

همه اولیه معاملات با فروشندگان باید مذاکره با Franchisee قبل از افتتاح Franchised برگزار می گردد کسب و کار. Franchisee باید خرید اقلام مورد نیاز از طریق Franchisor تایید فروشندگان و منابع گرفته اند دریافت نصب شده در Franchisee تلفن همراه در خودرو کامیون/واحد و به طور کامل عملیاتی تمام اقلام مورد نیاز در یک صد و سی و پنج (135) تقویم روز از امضای قرارداد حق رای دادن.

Franchisee را پیدا خواهد کرد تمام مشخصات اولیه تجهیزات محرمانه عملیات دستی و Franchisee فروم سیستم اینترانت. اگر Franchisee ندارد تمام تجهیزات مورد نیاز آماده در یک صد و سی و پنج (135) تقویم روز با توجه به شرایطی فراتر از Franchisee کنترل Franchisee موافقت خود را با قرض گرفتن براش وام بگیرم واحد برای شروع کسب و کار Franchised اگر یکی موجود است و Franchisor ارائه می دهد آن را به Franchisee.

— — —- — —

اگر چه ما کمی امتیاز شرکت بسیار ساده شما می توانید ببینید که چگونه مهم این موضوع به ما بود. هر امتیاز شرکت نیاز به دریافت با مشاور حقوقی و صالح حق وکیل به استراتژی چگونه بهترین برای رسیدگی به این موضوع در قرارداد امتیاز. بنابراین در نظر گرفتن این که در سال 2006.

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>