معرفی کوچکترین ردیاب شخصی افراد در دنیا + مزایا

خانوادههایی که فرزند یا والدینشان هر روز مسیر طولانی خارج از خانه طی میکنند تا به مقصدی خاص (مدرسه، پارک) برسند. بطورکلی چنانچه وقت کافی برای حضور دائمی در کنار فرزند خود که دارای بیماری خاصی است را ندارید میتوانید از ردیاب شخصی استفاده کنید. برای این دست از افراد امکان بروز حادثه یا گم کردن راه وجود دارد و نیاز به توجه شما در برخی موارد را میطلبد. برخی سازمان ها مثل شرکت های حمل و نقل باری و مسافری می توانند با کمک ردیاب از وضعیت سلامتی کارکنان خود مطلع شوند. پیام جی پی اس ارائه کننده انواع جی پی اس در اندازه ها و مدل های مختلف می باشد.

دکمه sos تعبیه شده بر روی دستگاه در مواقع ضروری موقعیت دقیق مکانی را به 5 شماره موبایل از پیش تعریف شده برای دستگاه ارسال میکند. زمانی که شارژ دستگاه به چند رسید او را به شارژ بزنیم و چه مدت داخل شارژ باشد تا کامل باتری دستگاه پر شود فکر کنم ۲ساعت باید باشه ها؟

برای شارژ دستگاه در دیتاشیت خود محصول نوشته با ۵ ولت ۳۰۰ تا ۵۰۰ میلیآمپر شارژ شود اگه یک آمپر باشه مشکلی ایجاد نمیشه؟ برای دریافت ویدئو نحوه استفاده و راه اندازی اختصاصی مینی بیاب باید QR Code روی محصول را اسکن نمایید. این ویژگی به گونه ای تعبیه شده است که علاوه بر شنیدن صدا به صورت زنده ، امکان ضبط صدا بر روی رم را نیز بر روی شما فراهم می آورد. گفتیم که در مواقعی نیز از ردیاب افراد، برای رهیابی همسر نیز استفاده میشود.

گاهی خدمات پس از فروش از فروش محصول مهمتر میشود. و سوال بعدی که دارم اینه که در دیتاشیت نوشته که با ارسال کد ۶۶۶ اگر محصول صدایی برابر یا بیشتر از ۴۰db حس کنه به صورت اتوماتیک با ادمین تماس میگیره و این ینی حسگر داره، درسته؟ چنانچه کودک از مسیر تعیین شده خارج شود، برای شما پیام ارسال شده و شما نیز میتوانید با ارسال پیام و به صدا در آوردن آژیر ردیاب، کودک خود را متوجه خارج شدن از مسیر کنید.

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت ردیاب شخصی خودرو.