معرفی و خرید دمپایی لاانگشتی

اگر در ساحل قدم می زنید ، می دانید که دمپایی های خرید بهترین دمپایی مردانه اینجا کلیک کنید معمولی برای راه رفتن روی ماسه های کنار ساحل اصلاً مناسب نیست. دمپایی های معمولی بسیار سنگین هستند و با چند قدم راه رفتن روی شن های ساحل مملو از شن می شود خرید بهترین دمپایی مردانه و شن های داخل دمپایی ها باعث تحریک پاهای شما می شوند.

دمپایی مردانه اسپرت

 

بهترین دمپایی برای پیاده روی در ساحل دمپایی انگشتی است که در اصطلاح عامیانه به آن دمپایی انگشتی نیز گفته می شود.

این دمپایی به دلیل وزن کم ، راه رفتن را آسان خرید بهترین دمپایی مردانه کرده و از آنجا که به گونه ای ساخته شده است که هیچ شن و ماسه ای در آن باقی نمی ماند ، بهترین گزینه برای پیاده روی در ساحل است. از این مدل دمپایی می توانید به عنوان دمپایی روی فرش نیز استفاده کنید ، زیرا بسیار سبک و راحت است. اما اگر به سلامت پاهای خود اهمیت می دهید ، باید توجه داشته باشید که انتخاب دشوار است ، زیرا تنوع زیادی در تولید دمپایی انگشتان وجود دارد.

اما نگران نباشید ، اگر با کیمیک هستید ، به خرید بهترین دمپایی مردانه شما کمک خواهیم کرد تا یک انتخاب با کیفیت و مقرون به صرفه انجام دهید.

دمپایی انگشتان پا چیست؟
نوعی دمپایی است که با وسیله ای پوشانده می شود که بین دو انگشت قرار دارد. این نوع دمپایی بسیار نرم ، سبک ، باز و راحت است که معمولاً در ساحل و مناطق باز استفاده می شود. این دمپایی ها در بسیاری از کشورها از جمله ایالات متحده ، هند ، آفریقا ، پاکستان ، برزیل ، پاناما و ایران بسیار محبوب هستند.

دمپایی مردانه طبی

 

تاریخچه دمپایی انگشتان پا:
وقتی به تاریخ برگردیم متوجه می شویم خرید بهترین دمپایی مردانه که از این نوع دمپایی در ژاپن استفاده می شده است. بعد از ژاپن ، بیشترین استفاده از دمپایی انگشتان پا در ایالات متحده و نیوزیلند گزارش شده است. اولین طرح دمپایی انگشتان پا در سال 1950 ساخته شد و در سال 1957 به ثبت رسید.

نکاتی که باید هنگام خرید دمپایی های چوبی در نظر بگیرید:
مواد دمپایی انگشتان پا: دمپایی انگشتان خرید بهترین دمپایی مردانه پا در مواد مختلفی تولید می شود که می تواند پلاستیکی ، ابری ، چرمی و پارچه ای باشد. اگر می خواهید علاوه بر ساحل در خیابان از آن استفاده کنید ، دمپایی انگشتی چرمی بخرید ، زیرا رسمی تر است. اگر پاهایتان زیاد عرق می کند ، پلاستیک مناسب شما نیست خرید بهترین دمپایی مردانه و باید مواد ابری بخرید.
اندازه دمپایی: توجه داشته باشید که دمپایی انگشتی که می خواهید خریداری کنید باید به اندازه پای شما باشد. اگر اندازه دمپایی کوچک باشد ، بند انگشت و پای شما را آزار می دهد و برعکس ، اگر برای پای شما خیلی بزرگ باشد ، راه رفتن با آن بسیار دشوار است.
کف دمپایی: به کف دمپایی که قصد خرید آن را دارید توجه کنید. اگر صاف باشد ، پا در آن عرق می کند و باعث پیچ خوردگی پا می شود. حتما خرید بهترین دمپایی مردانه دمپایی بخرید که کف آن بیرون زده باشد و از تعریق پا جلوگیری کند.

دمپایی بند انگشتی مردانه

 

مواد بند دمپایی: بند دمپایی انگشتان پا مهمترین قسمت دمپایی انگشتان پا است. اگر بند دمپایی از کیفیت بالایی برخوردار نباشد ، خرید بهترین دمپایی مردانه خیلی زود پاره می شود و باید دمپایی را دور بریزید.
دمپایی راحتی: قبل از خرید دمپایی بپوشید و با آنها چند قدم در فروشگاه راه بروید. در دمپایی های لغزنده ، معمولاً بند وسط دو انگشت ، ممکن است انگشتان پا را تحریک کند. مطمئن شوید انگشتتان روی آن راحت است. قسمت دوم که ممکن است پای شما را آزار دهد برجستگی های کف دمپایی است. برای این منظور حتما قبل از خرید دمپایی بپوشید و چند قدم با آن قدم بزنید.
طرح دمپایی: دمپایی انگشتان پا در طرح ها خرید بهترین دمپایی مردانه و رنگ های مختلف ساخته می شود. دمپایی مورد علاقه خود را می توانید از بسیاری از مدل ها خریداری کنید. در این حالت دست شما باز است و می توانید رنگ دمپایی را با رنگ لباس خود تنظیم کنید.
روش های تمیز کردن و نگهداری دمپایی شست:
در تمیز کردن دمپایی شست محدودیتی وجود ندارد ، می توانید آن را به راحتی با مواد شوینده و آب گرم بشویید. هرگز با این دمپایی وارد آب نشوید خرید بهترین دمپایی مردانه زیرا باعث پیچ خوردگی پای شما در آب و پاره شدن بند می شود.

دمپایی مردانه چرم

 

دمپایی انگشتان پا برای دویدن مناسب نیست. خرید بهترین دمپایی مردانه اگر با این دمپایی ها بدوید ، پای شما آسیب می بیند یا بند دمپایی پاره می شود. بنابراین دویدن با آن به هیچ وجه توصیه نمی شود. از قرار دادن دمپایی در زیر نور مستقیم خورشید خودداری کنید ، نور مستقیم خورشید باعث تغییر رنگ و پوسیدگی دمپایی می شود.

با توجه به موارد فوق ، می توانید دمپایی انگشتان پای مردانه مورد نظر خود را خریداری کنید. برای سهولت کار شما ، لیستی از 28 دمپایی انگشت پای مردانه پرفروش ، ارزان و با کیفیت را تهیه کرده ایم. با کلیک بر روی هر تصویر یا کلیک بر روی خرید بهترین دمپایی مردانه دکمه زیر هر مورد ، اطلاعات بیشتری در مورد هر محصول کسب کنید.

قیمت دمپایی انگشتی مردانه

 

1 دمپایی انگشت پای مردانه کد 4008
دمپایی انگشتان مردانه کد 4008

مشخصات عمومی محصول
جنسیت
پی وی سی ، پلی اورتان خرید بهترین دمپایی مردانه
تایپ کنید
لا انگشت
قیمت: 70،000 تومان
تصاویر بیشتر و خرید

2 دمپایی مردانه انگشتی طرح اسپرت کد 187
دمپایی انگشتی مردانه طرح اسپرت کد 187

مشخصات عمومی محصول
جنسیت
مواد مصنوعی
قیمت: 36،000 تومان
تصاویر بیشتر و خرید

قیمت دمپایی عربی مردانه

3 دمپایی انگشتی مردانه نسیم مدل رنجر کد 1449
دمپایی انگشت شست خرید بهترین دمپایی مردانه نسیم مدل رنجر کد 1449

مشخصات عمومی محصول
جنسیت
مواد مصنوعی
قیمت: 49،000 تومان
تصاویر بیشتر و خرید

4 دمپایی انگشتی مردانه طرح فیفا کد 6965
دمپایی انگشتان مردانه طرح FIFA کد 6965

مشخصات عمومی محصول
جنسیت
پلی اورتان
قیمت: 45،100 تومان
تصاویر بیشتر و خرید

5 دمپایی پنجه ای مردانه i-soda ، مدل Sami ARK خرید بهترین دمپایی مردانه

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>