معرفی انواع تجهیزات پزشکی و برسی آن

تجهیزات پزشکی در تشخیص ، نظارت و معالجه بیماران کمک می کند.

انواع این تجهیزات شامل موارد زیر است:

تجهیزات تشخیصی مانند دستگاه های تصویربرداری رزونانس و دستگاه های اشعه ایکس.

تجهیزات درمانی مانند لیزر.

تجهیزات پشتیبانی از زندگی شامل ونتیلاتورها.

مانیتورهای پزشکی برای نوار قلب و فشار خون.

فن آوری نقش مهمی در تقویت دنیای تجهیزات دارد و از این رو به پیشرفت سبک زندگی بیماران کمک می کند. این تجهیزات باعث شناسایی قبلی بیماری ها شده و از بروز بیماری های جدی جلوگیری می کند.

تجهیزات پزشکی خانگی با ارائه هرگونه مراقبت کننده غیر حرفه ای ، به ارائه خدمات پزشکی به بیماران در خانه کمک می کند. برخی از تجهیزات پزشکی خانگی شامل: دستگاه تصفیه هوا ، کانول ، توشیبا PVT-375BT ، پروتز ، واکر و صندلی چرخ است.

بیماران برای تجهیزات پزشکی خانگی باید از نسخه های پزشک استفاده کنند. این تجهیزات باید از فروشگاه هایی که در نزدیکی آن قرار دارند گرفته شود.

برسی انواع تجهیزار پزشکی
برسی انواع تجهیزات پزشکی

شرکتهای تأمین کننده چنین تجهیزات شامل سازمانهای بسیار بزرگی مانند والگرین و Invacare هستند و شرکتهای کوچکتر نیز صاحبان تنها هستند یا ممکن است برخی از خانواده ها باشند. فروشندگان اینترنت همچنین نقش مهمی در تهیه تجهیزات دارند. اما کلیه عرضه و معاملات لازم براساس قوانین دولت است.

برخی از کارکردهای اساسی در هنگام تهیه تجهیزات در خانه عبارتند از:

تنظیم مناسب تجهیزات در خانه.

محیط خانه را برای بیمار و همچنین برای استفاده بهتر از دستگاه مناسب کنید.

آموزش دهنده مراقبت برای استفاده صحیح از تجهیزات.

تماس 24 ساعته با تامین کنندگان برای مقابله با شرایط اضطراری.

کمک به نگهداری دوره ای.

کلیه تأمین کنندگان برای محافظت از محرمانه بودن و سوابق بیماران باید از قانون قابلیت انتقال و پاسخگویی بیمه سلامت (HIPAA) پیروی کنند. HIPAA در دسترس بودن و وسعت برنامه های درمانی گروهی و برخی از بیمه نامه های بیمه سلامت فردی را تنظیم می کند. این امر در اصلاح بسیاری از اقدامات به نفع افراد بیمار کمک می کند.

شرکت یونیسون بیو پزشکی به طور معمول تحت پوشش بیمه خدمات درمانی بیمار ، از جمله مدیکر قرار می گیرد. آنها بهترین خدمات باکیفیت را به آن دسته از بیماران در خانه ارائه می دهند.

ابزار و تجهیزات بیمارستان ها به عنوان تجهیزات پزشکی شناخته می شوند. بسیاری از شرکتها درگیر مشاغل تجهیزات بیمارستانی هستند. نمونه هایی از تجهیزات بیمارستانی که معمولاً مورد استفاده قرار می گیرد عبارتند از: کاتترهای ملکوتی ، لوله معده ، ورق های لاستیکی ، سرنگ های مخصوص نوزادان لاستیکی ، لامپ های لاستیکی جراحی ، لوله سبک ، لوله های گوزن ، لوله های تراشه ، لوله دوش ، لامپ پیپت و غیره.

تولیدکننده تجهیزات پزشکی پایدار در چین اصطلاحی است برای توصیف کمابیش شبیه تجهیزات خانگی. سیاست های دارویی به طور کلی تجهیزات پزشکی مورد استفاده در خانه را برای کمک به کیفیت بهتر زندگی هزینه می کنند. این مزیتی است که در بیشتر بیمه ها درج شده است. این تقریبا شبیه به تجهیزات خانه با مصارف تقریباً مشابه است. تجهیزات پزشکی با دوام (DME) وسایلی است که معمولاً توسط افراد سالخورده یا افرادی که وضعیت پزشکی ، معلولیت یا محدودیت جسمی دارند ، مورد استفاده قرار می گیرد ، روزانه مورد استفاده قرار می گیرد و برای استفاده در خانه مناسب است. ما به عنوان شرکتی که در حال فروش تجهیزات پزشکی خانگی است ، کمک به افراد با مشکل در استقلال بودن ، هدف ما است. ذره بین ، اسکوتر برقی و غلطک برخی از انواع تجهیزات با دوام هستند. تجهیزات پزشکی توانبخشی با دوام و با کیفیت از نظر ایمنی و استقلال بسیار مهم است.