معرفی انواع سشوار

آیا از رفتن به آرایشگاه خسته شده اید و می خواهید در خانه موهای خود را حالت دهید؟ شاید شما آرایشگاه دارید و برای انواع موها و استفاده طولانی مدت به سشوار نیاز دارید. جنسیت و وضعیت موهای شما چگونه است؟ آیا قدرت سشوار است یا برای شما ساکت است؟ همانطور که مشاهده می کنید ، هنگام خرید و انتخاب بهترین سشوار در سال 2019 ، برخی فاکتورها و معیارها باید در نظر گرفته شود. با نگاهی به کاربردها و مزایای انواع سیستم های موتور سشوار ، قابلیت های مورد نیاز کاربران ، قیمت ها و نمونه ها ما در بازار ایران موجود است و همچنین دستورالعمل هایی برای شناخت انواع سشوار ، شما را با بهترین مجموعه سشوار 2019 آشنا می کنیم. همچنین بهترین اتوی مو را ببینید.

بهترین سشوار

 

1) سشوار Babyliss BABFB1BE
بهترین خشکسالی صنعتی بابل
سشوار Babyliss BABFB1BE

اگر می خواهید برای مدت طولانی و با نتایج سریع برای بسیاری از کاربران از آن استفاده کنید ، ما این نوع دستمال مرطوب حرفه ای را توصیه می کنیم. به لطف دور موتور بسیار سریع ، مدل BABFB1BE قادر است بدون آسیب رساندن به موهای کاربر ، در کمترین زمان ممکن خشک شود. همه این ویژگی ها باعث می شود محصول از مارک “Babilis” بهترین سشوار برای استفاده در آرایشگاه ها و سالن های زیبایی باشد. این فضاها نیاز به استفاده طولانی مدت و گاهی اوقات بدون خاموش کردن دستگاه برای موهای بلند و تعداد زیادی مشتری دارند که در این حالت این مدل محصولی با دوام و با طول عمر 10 هزار ساعت ایمن است.


اطلاعات از سشوار Babyliss BABFB1BE
سشوار مدل BABFB1BE
بابلیس ساز
توان 2400 وات
نوع موتور AC
نوع مصرف اشتغال
فناوری تولید یون بله
وزن 250 گرم
از کجا بخریم: سشوار بابلیس BABFB1BE

 

2) سشوار پاناسونیک NA65

بهترین سشوار پاناسونیک

سشوار پاناسونیک NA65 نانو

محصولات الکترونیکی پاناسونیک در انواع و کاربردها ، به لطف کیفیت بالا ، توسط بینندگان مشهور در این بازار شناخته می شوند ، اما علاوه بر کیفیت بالای این محصول ، استفاده از فناوری نانو برای تسریع در روند خشک شدن مو بدون ویژگی مضر این بافت آنهاست. این سشوارها با آزاد سازی “یون های منفی” زمان قطع اتصالات مولکول های آب را کوتاه می کنند ، به طوری که در مدت زمان کوتاه تری برای تبخیر یا جدا شدن از بافت مو آماده می شوند. برای کاهش بیشتر تأثیرات منفی سشوار بر روی مو ، می توانید از جریان باد سرد استفاده کنید تا خاصیت ارتجاعی آن را حفظ کند.

اطلاعات در مورد سشوار پاناسونیک NA65
سشوار مدل NA65 نانو
تولید کننده پاناسونیک
Afl 1700 وات
ولتاژ 125 وات
نوع مصرف خانگی ، نیمه حرفه ای بودن
فناوری تولید یون بله
وزن 600 گرم
از کجا بخریم: سشوار پاناسونیک NA65 نانو

 

 

3) سشوار سبک یونی سبک Valera Swiss Silent 6500

بهترین سشوار در خانه

Valera Swiss Silent 6500 Light Ionic

به نظر می رسد 1200 ساعت زندگی متناسب با سشوارهای خانگی باشد ، مدل “Switzerland Silent 6500” از مارک “والرا” ، سشوار کم صدا و کم لرزش با قابلیت پرتاب هوای گرم و سرد در تنظیمات مختلف ، که یک سیستم چرخشی است سود. همچنین در ساخت سشوار شاهد استفاده از دیجیت نست سیستم انتشار یون منفی هستیم که با حفظ رطوبت لازم و حداقل به کاهش زمان استفاده کمک می کند. اگر می خواهید در فضای شلوغ از سشوار استفاده کنید و نمی خواهید صدای سشوار دیگران را اذیت کند ، پس این مدل یکی از بهترین سشوارهای سال 2019 در دسته استفاده های خانگی است که شما می تواند خرید کند.

اطلاعات در مورد Valera Swiss Silent 6500 Light Ionic
سشوار مدل NA65 نانو
تولید کننده پاناسونیک
توان 1800 وات
نوع موتور DC
نوع مصرف خانگی
فناوری تولید یون بله
وزن 425 گرم
از کجا بخریم: سشوار سبک یونی سبک Valera Swiss Silent 6500

 

 

4) سشوار حرفه ای Babyliss 6000E

بهترین سشوار برای آرایشگاه

سشوار حرفه ای Babyliss 6000E

ما با یکی از حرفه ای ترین و قدرتمندترین سشوارهای موجود در بازار روبرو هستیم که به دلیل استفاده از موتور الکتریکی با سیستم EC در هنگام استفاده دمای شخصی و شخصی را به کاربر می بخشد. به دلیل این ثبات ، موها به صورت یکپارچه بریده می شوند. این محصول که یکی از بهترین سشوارها در سال 2019 به حساب می آید ، توانایی تولید یون های منفی با حفظ دمای ایمن برای مو را دارد که به دلیل کمبود زمان خشک شدن موها به آنها آسیب نمی رساند. کیفیت بدنه این محصول به محض لمس قابل تشخیص است اما این بدنه با کیفیت ضمن محافظت از اجزای داخل سشوار ، از انتقال دمای قابل توجه از داخل به سطح جلوگیری می کند.

جزئیات سشوار حرفه ای Babyliss 6000E
سشوار مدل 6000E
بابلیس ساز
توان 2200 وات
نوع دستگاه EC
نوع مصرف اشتغال
فناوری تولید یون بله
وزن 672 گرم
بهترین سشوار رمینگتون کولرهای گازی اسپلیت 2019 کدامند؟ دیدن!
از کجا بخریم: سشوار حرفه ای Babyliss 6000E

 

 

5) سشوار حرفه ای Valera Swiss Metal Master Professional
بهترین سشوار والرا