مزیت یا زهر برای مهاجرین دانش آموزان در امارات متحده عربی

[ad_1]

رفتن به خارج از کشور برای آموزش عالی شده است هدف محبوب ترین برای دانش آموزان تحت توسعه یافته و کشورهای در حال توسعه. اما حتی دانش آموزان از خوبی توسعه یافته کشورهای شورای همکاری خلیج فارس مانند امارات متحده عربی (دبی ابوظبی شارجه) چهره های آموزشی چالش های مانند آماده شدن برای بالا سهام امتحانات مانند SAT/ TOEFL / GRE / عمل می کنند و بسیاری دیگر. هندی مهاجران را تشکیل می دهند بخش عمده ای از جمعیت در امارات متحده عربی به احتمال زیاد بیش از 4 میلیون هندی مهاجران عمدتا از کرالا است که حدود 1 میلیون و جنوب هند متحده تخمین زده می شود زندگی در دبی ابوظبی شارجه منطقه است. دانش آموزان از مهاجران کاری بیش از وجود دارد در مالی خودرو یا صنعت نفت چهره یک مشکل بزرگ برای آموزش عالی با توجه به تفاوت فرهنگی سنتی و مبتنی بر آموزش سبک که پدر و مادر هندی رویای خود را برای دانش آموز. دانشجویان خارجی از مبدا هند را مجبور به نشستن برای بالا سهام امتحانات ورودی برای به دست آوردن پذیرش در رشته مهندسی پزشکی و کالج ها در هند و یا در خارج از کشور مانند ایالات متحده آمریکا / انگلستان / سنگاپور و بسیاری دیگر. برای آزمون استعداد مانند SAT, دانش آموز نیاز به راهنمایی مناسب و تعریف طرح مطالعه با مطالعه خوب مواد به اکسل و امن تبار SAT Score Card.

در حالی که آن است که همیشه بهتر است به جستجو در اینترنت و پیدا کردن روش دقیق برای استفاده برای آزمون ورودی اما هنوز توانیر پدر و مادر بیش از کشورهای حاشیه خلیج فارس مواجه با مانع با توجه به عدم واقعی مربیگری امکانات برای JEE / NEET / نشسته و مشاوره. آن است که همیشه بهتر است برای پیدا کردن مجموع هزینه های درگیر برای توانیر دانشجویان در دانشکده ها با توجه به شبانه روزی, مسکن, هزینه شهریه برای دوره دوره و هزینه های دیگر که در راه است.

چالش های مواجه شده توسط مهاجر در امارات متحده عربی در مورد مربیگری برای JEE / AIIMS / SAT / NEET برای دانش آموزان خود را:

• عدم مناسب مربیگری موسسه در امارات متحده عربی

• عدم سبک هندی از, آموزش و پرورش / مربیگری تسهیلات برای بالا سهام امتحانات مانند بمبی – JEE / BITSAT / AIIMS و بسیاری دیگر.

• مسائل مربوط به رفت و آمد با توجه به دور محل سکونت: در قلب کویر به نظر می رسد گیج کننده برای دانش آموزان است.

• مربیگری هزینه های بسیار بالاتر در مقایسه با مربیگری خدمات.

• عدم در دسترس بودن اساتيد از نخبگان دانشگاه ها مانند دانشگاه هاروارد استنفورد یا IITs.

آموزش عالی در هند به طور گسترده ای به رسمیت شناخته شده و مورد احترام در سراسر جهان است. بسیاری از دانشگاه ها مانند IITs, NITs و IIMs نشان داده شده بسیار بالاتر از نور در مقایسه با بسیاری از دانشگاههای دنیا از نظر علمی و همچنین دانش آموزان است. هند هیات علمی در دانشگاه های خارجی به طور کلی و احترام خود را برای آموزش و پژوهش توانایی های خود. این دانش آموزان هندی در خارج از کشور رتبه در همتراز خود را برای کالیبر با بهترین دانشجویان جهان. علاوه بر هند بالاتر آموزش و پرورش مقایسه ای هزینه استفاده بیش از کشورهای دیگر ارائه آموزش عالی قابل مقایسه با کیفیت.

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>