مزیت های استفاده از شیشه شیر فیلیپس اونت چیست؟

همه ما می دانیم نوزادی که تازه متولد شده به صورت غریزی فقط توانایی مکیدن مایعات را دارد و نمی تواند با وسایلی چون لیوان شیر را بنوشد. از این رو وسیله ای طراحی کردند به نام شیشه شیر که شبیه به سینه مادر باشد. سینه مادر به طور طبیعی شیر را با حفظ کامل مواد مغذی به نوزاد منتقل می کند اما همه شیشه شیر ها این قابلیت را ندارند و باید در انتخاب آن ها دقت کنید.

اونت یک شرکت بسیار معروف در زمینه تولید شیشه شیر های با کیفیت می باشد که این صفت با کیفیت بودن به دلیل خاصیت آنتی کولیک به آن داده شده است‌. شما اگر برای تغذیه نوزاد خود به پزشک متخصص کودکان نیز مراجعه کنید حتما شیشه شیر اونت را پیشنهاد خواهد داد.

مزیت های استفاده از شیشه شیر فیلیپس اونت؛

یکی از مهم ترین مزیت های این شیشه شیر ها همان طور که گفته شد، آنتی کولیک بودن است. نوزاد هنگامی که مشغول شیر خودن چه از سینه مادر و چه از شیشه شیر است، مقداری هوا را نیز وارد دهان و معده خود می کند اما چون مانند بزرگ سالان سیستم گوارشی قوی ندارد نمی تواند هوا را از طریق همان دهان خارج کند و همین عامل باعث به وجود آمدن نفخ شکم و کولیک معده می شود. شیشه شیر های فیلیپس اونت طوری ساخته شده اند که یا هیچ هوایی وارد معده نشود و یا میزان هوای ورودی به حداقل برسد و نوزاد دیگر دچار دل درد نشود.

مزیت مهم دیگر شیشه شیر های این برند داشتن سر شیشه هایی از جنس سیلیکون است، چون در گذشته سر شیشه ها جنس پلاستیکی داشتند سریع پاره می شدند اما برند فیلیپس اونت سر شیشه های سیلیکونی را جایگزین آن ها کرد. سیلیکون مورد استفاده، از مواد مرغوب ساخته شده چرا که نباید مواد مضر داشته باشد و از ارزش غذایی شیر کم کند. سیلیکون نسبت به مدل های قدیمی سر شیشه ها، دارای مقاومت بیشتری است و شیر را هم بهتر خارج می کند. مشکل دیگری هم که در گذشته وجود داشت این بود که برخی نوزادان شیشه شیر را پس می زدند. این موضوع سبب نگرانی برخی از مادران شده بود چرا که آن ها برای تغذیه کودک حتما باید از شیشه شیر استفاده می کردند. شیشه شیر با طراحی بسیار شبیه به سینه مادر بصورت ارگونومیک یکی از مهم ترین مزیت های شیشه شیر برند فیلیپس اونت می باشد.

مزیت دیگری که شیشه شیر های فیلیپس اونت دارند طراحی ارگونومیک است یعنی شیشه شیر ها به شکلی طراحی و ساخته می شوند که کودک بتواند آن را در دست بگیرد.

 

اشنایی با شیشه شیر های برند اونت

شیشه شیر های برند اونت یکی از بهترین و مناسب ترین شیشه شیر های موجود در بازار هستند که به دلیل برخورداری از ویژگی هایی همچون برخورداری از قابلیت آنتی کولیک، برخورداری از سری مناسب و سیلیکونی که شباهت بسیار زیادی به سینه مادر دارد و…. در دسته محبوب ترین شیشه شیر های موجود در بازار قرار می گیرد که در ادامه قصد داریم اطلاعات کامل تری در خصوص شیشه شیر اونت، مزایا و ویژگی های مصرف آن در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

نحوه قیمت گذاری در شیشه شیر های اونت؛

شیشه شیر های اونت یا بر اساس میل و یا بر اساس جنس( پیرکس یا طلقی) قیمت گذاری می شوند که مسلما نوع پیرکس گران تر از نوع طلقی است.