مدیران استقلال و پرسپولیس باید مجازات شوند

[ad_1]

عضو سابق هیات مدیره استقلال گفت: برخی از مدیران سابق دو باشگاه استقلال و پرسپولیس گرچه جرم شان به اندازه‌ای نیست که اعدام شوند، اما مستحق مجازات هستند.

حسن زمانی عضو سابق هیات مدیره باشگاه استقلال اظهار داشت: باید از وزیر ورزش سئوال کرد که هیات مدیره دو باشگاه استقلال و پرسپولیس یک هیات مدیره واقعی است یا کودکستان.

زمانی در گفتگو با برنامه آفساید رادیو جوان بیان داشت: باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس هر کدام ده‌ها میلیون هوادار دارند و وزارت ورزش باید دقت کند که تصمیماتی که در حوزه این دو باشگاه اتخاذ می‌شود برای ده‌ها میلیون هوادار است. نباید تصمیماتی گرفته شود که در آینده دور و نزدیک مشکل ساز باشد.

وی اضافه کرد: همه افرادی که برای هیات مدیره استقلال و پرسپولیس حکم می‌گیرند از ابتدای حضورشان تا پایان باید تصمیمات شان مورد بررسی قرار گیرد که این بررسی امروز دیده نمی‌شود یا در حداقل خود قرار دارد.

عضو پیشین هیات مدیره باشگاه استقلال تصریح کرد: به نظر می‌رسد برای انتخاب مدیران و اعضای هیات مدیره در این دو باشگاه ضابطه خاصی وجود ندارد و معیارهای انتخاب برای این دو باشگاه اصلاً مشخص نیست.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا اتفاقاتی مجرمانه از سوی مدیران و اعضای هیات مدیره سابق این دو باشگاه صورت گرفته که برخی از اعضای آن مستحق اعدام باشند، بیان داشت: خیر اقدامات آقایان در حدی نبود که مستحق اعدام باشند. اما قطعاً آنها مستحق مجازات هایی هستند که در صورت ورود قوه قضاییه می توان برایشان در نظر گرفت.

زمانی خاطرنشان ساخت: مجلس دهم طرح تحقیق و تفحص از دو باشگاه استقلال و پرسپولیس را انجام داد و یک گزارش کامل در این زمینه تهیه کرده و در اختیار قوه قضاییه قرار گرفته است. قوه قضاییه بهترین مرجع برای تصمیم گیری در این زمینه است و هر تصمیمی که در این نهاد گرفته شود قابل اجرا و احترام می باشد.

 

 

مهر /

[ad_2]

Source link