محصولات گلیس مو

معرفی برند و محصولات گلیس مو ، زیرمجموعه مارک Schwarzkopf آلمان ، برندی تخصصی در زمینه ترمیم و مراقبت از مو با فناوری منحصر به فرد برای تولید مواد ترمیم کننده مو است.

این فناوری از کراتین مایع استفاده می کند ، که علاوه بر ترمیم سطح و ساقه مو آسیب دیده ، ریشه مو را نیز تقویت می کند. از سال 1952 ، گلیس با ارائه اسپری موی تونیک به مهمترین مارک ترمیم موهای آسیب دیده تبدیل شده است.

برای بیش از 60 سال ، محصولات Gliss از بهترین محصولات مراقبت از مو بوده اند. Gliss Kur که با نام Gliss Kur نیز شناخته می شود ، همیشه محصولات نوآورانه ، با قیمت مناسب و مقرون به صرفه را ارائه می دهد که نیازهای مراقبت از مو در افراد را برآورده می کند.

در فرمولاسیون محصولات Gliss ، ترکیبی از کراتین و مواد ضروری برای سلامت مو استفاده می شود. این محصولات به روشی ساخته می شوند که به ترمیم موهای خشک کمک می کند ، مواد لازم برای مو را در سطح سلولی به اندازه کافی توزیع می کند و همچنین کراتین مورد نیاز مو را به حد لازم می رساند.

معرفی برند و محصولات گلیس مو

محصولات Gliss برای نفوذ به بیش از 10 لایه فیبر مو و بازیابی کراتین موهای از دست رفته طراحی شده اند. همه از موهای آسیب دیده رنج می برند و پیشگیری از آنها آسان نیست. به گفته تولیدکنندگان Gliss ، مراقبت از مو یک راز نیست ، بلکه علمی است که باید آموخته شود.

محصولات مراقبت از مو Gliss به شما کمک می کند محصولات گلیس مو تا موهای سالم و زیبایی داشته باشید. محصولات Gliss اکنون در بیش از 50 کشور جهان در دسترس است.

آنچه امروز شواتسكوف انجام داد یكی از بزرگترین و مهمترین شركتهای تولید لوازم آرایشی در جهان است. در سال 1903 ، هانس شوارتزکوف اولین شامپوی خشک جهان (به صورت پودر) را به بازار آلمان وارد کرد و مورد استقبال قرار گرفت. قبل از انتشار این شامپو ، مردم موهای خود را با صابون یا روغن های بسیار گران شستشو می دادند. بر روی بسته بندی این شامپو ، آرم شرکت Schwarzkopf که اکنون شناخته شده است ، Blackhead حک شده بود. امسال محصولات شوارتسکف به سه نوع شامپو ، پودر دندان ، صابون و پاک کننده آرایش محدود شد.
شیشه انقلابی در آرایشگری

در سال 1909 ، فروش سالانه شوارتزکوف به 471000 مارک رسید. در سال 1947 ، شوارتزکوف اولین لوسیون دائمی اجاق سرد را وارد بازار آلمان غربی کرد. این یک پدیده محصولات گلیس مو انقلابی در آرایشگری بود زیرا زنان می توانستند موهای خود را به طور دائم و تا دمای تقریبا 100 درجه بدون گرم کردن موهای خود فر کنند.

در سال 1955 ، شوارتزکوف اولین اسپری مو با نام تجاری Taft را در آلمان راه اندازی کرد. این محصول به قدری موفق بود که به عنوان یک نام واحد برای اسپری مو مورد استفاده قرار گرفت. و تولید محصولاتی مانند Schuma ، Taft ، Gliss ، Beck ، Caloderma ، Forty و محصولات هتریک را بر عهده گرفت.

در سال 1997 ، پس از ادغام هانس شوارتزکوف و هنکل ، محصولات گلیس مو به دو گروه تقسیم شدند. محصولات حرفه ای مو و سالن با نام Shuratskov Professional Hamburg و سایر محصولات تجاری غیرحرفه ای با نام های شوارتزکوف و هنکل دوسلدورف تولید شدند.

در سال 1998 ، شوارتزکوف صدمین سالگرد تأسیس خود را جشن گرفت.

در طول صد سال گذشته ، این شرکت تلاش بی وقفه ای برای نوآوری و نوآوری لوازم آرایشی Giso انجام داده است که تا به امروز نیز ادامه دارد.

در سال 2003 ، آکادمی شوارتزکوف در ژاپن تأسیس شد. در همان سال ، رنگ موی ژله ای جدیدی به نام Igora Action Paint در پنج رنگ منتشر شد.

آکادمی شوارتسکف در سال 2004 در انگلستان تأسیس شد.

همچنین م Germanyسسات سیار در آلمان تاسیس شده اند محصولات گلیس مو که با سفر به سراسر آلمان به مشتریان و مصرف کنندگان در زمینه محصولات حرفه ای راهنمایی می کنند. محصولات این برند شامل انواع شامپوهای شیشه ای و ماسک های شیشه ای ، اسپری های دو فاز و روغن های مغذی ویژه است.
محصولات Gliss را بخرید

اگر به دنبال یک بسته بهداشتی کامل و با کیفیت هستید ، محصولات Gliss این نیاز را برآورده کرده اند. شامپوها ، اسپری های مو ، نرم کننده های مو ، ماسک های مو ، روغن های ترمیم کننده بخشی از مجموعه محصولات ارائه شده توسط آقای شوارتز کف ، برند Glice است. محصولات برند Grace همیشه مقرون به صرفه بوده و با بهترین مواد اولیه ساخته شده که از موهای شما مراقبت می کند و نیاز شما به یک بسته بهداشتی مو را برطرف می کند. کراتین و محصولات مراقبت از مو در ساخت محصولات براق استفاده می شود ، به همین دلیل افرادی که موهای خشک یا آسیب دیده دارند به استفاده از این مارک روی می آورند.

انواع شامپوهای محصولات گلیس مو

اگر موهای آسیب دیده ، نازک ، رنگی یا خشک و روغنی دارید ، همه شامپوها برای موهای شما مناسب نیستند. دانستن نوع و نوع مو و انتخاب شامپوی مناسب بسیار مهم است. در لیست محصولات Gliss انواع مختلفی از شامپوهای Gliss وجود دارد که می توانید با توجه به نوع مو خود انتخاب کنید. انواع شامپوها برای موهای نازک ، موهای کم رنگ ، موهای نازک ، موهای آسیب دیده ، موهای وز و موخوره از این محصولات گلیس مو برای مراقبت از موهای شما منتشر شده است.
اسپری دو فاز را براق کنید

اگر می خواهید موهای براق و نرم مانند ابریشم داشته باشید ، اسپری دو فاز Glice با خاصیت ترمیم مو ، با کمک کراتین و مواد مفید و ترکیبات مورد استفاده برای این مو در این اسپری ، او

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>