مثلا راهنمای خرید نرم کننده موی سر

گره گلی را که با روغن و عسل سرازیر می شود ، شل کن!

این عسل طبیعی طبیعی مانوکا موهای شما را تغذیه می کند و رطوبت را به دام می اندازد. ترکیب غنی روغنهای اساسی موهای خشک را نرم می کند و برای کنترل آسان آن را صاف می کند. مخلوط کره ارگانیک Shea و Manuka Honey موهای خشک و آسیب دیده را احیا می کند و به ماندگاری آن کمک می کند. انجیر و روغن باباب آفریقایی موهای شما را مرطوب ، تغذیه ، احیا و صاف نگه می دارد. ترکیب قدرتمند این ترکیبات طبیعی باعث تقویت موها شده و باعث از بین رفتن موها می شود.

5 شامپو و کولر هیدراتاسیون فشرده روغن هانا و مافورا عسل Mana Manure

نرم کننده موی سر و تهویه کننده Duo # 6 tgin

شامپو و تهویه مطبوع ما برای آقایان و خانمها شامل دو محصول است تا موهای نرم ، براق ، مرطوب و قابل کنترل با کوتیکول های نرم و صاف به شما ارائه دهد. به عنوان یک درمان نهایی ، شامپو Sulfate Free و تهویه مطبوع Triple Moisture با هم کار می کنند تا آسیب ها را بهبود بخشیده و سلامتی را برای همه انواع مو بهبود بخشد. حتی خشک ، مستقیم ، فرفری یا رنگی که درمان شود.

این شامپو با هر دو روغن نارگیل غنی شده است تا به آرامی موهای خود را تمیز کنید و Pro Vitamin B5 برای کاهش شکستگی و افزایش رطوبت موهای سالم تر است. همچنین ، ترکیبی از سه مرطوب کننده ، کره Shea ، روغن آرگان و روغن جوجوبا ، باعث می شود که موهای شما مرطوب و از داخل به بیرون آب بسته شود.

این Duo حاوی مواد شوینده سختی نیست که موهای روغنهای طبیعی خود را بهم می زند. همچنین ، محصولات ما بدون پارابن ، سولفات ، بنزین ، لانولین ، رنگهای مصنوعی ساخته می شوند و یا روی حیوانات آزمایش می شوند.
به دلیل افزایش تقاضا ، ما به طور موقت انتخاب محصول را برای تحویل به منطقه شما کاهش داده ایم. ما در تلاش هستیم هرچه سریعتر در دسترس بودن انتخاب را بهبود بخشیم.
تنظیم مجدد و بازسازی – ست کامل باعث تزریق مو با رطوبت شدید برای کاهش ظاهر خشک ، کسل کننده و احیای درخشش و بافت می شود
WASHES AWAY BUILDUP PRODUCT – روشن کردن شامپو و تهویه مطبوع به آرامی پاک و از بین بردن محصول Dulling Styling-Product
مواد مغذی و موهای محافظت شده – مواد طبیعی مانند کره ارگانیک ، عسل ، مافورا و باباب نوری مو برای بازگرداندن روغنهای محافظ طبیعی
ریشه های تغذیه شده برای از بین بردن نشت – انجیر سنگی آنتی اکسیدان غنی از تقویت کننده آبرسانی ، تقویت و محافظت از موهای پر فشار از استرسورهای محیطی
ایمنی در مورد انواع موها – کلیه مواد اولیه طبیعی و ارگانیک برای کلیه انواع موها از جمله موهای رنگ شده و آسیب دیده بی خطر است