لیست لوازم آرایشی؛ هرچه زن باید برای آرایش داشته باشد

اگر می خواهید لیستی از لوازم آرایشی تهیه کنید ، باید بگوییم که کار شما در سایت آرایشی بسیار سخت است زیرا هزاران نوع لوازم آرایشی در بازار وجود دارد که به خودی خود یک شهر هستند. اما شکی نیست که دانستن چیزهایی که واقعاً باید در کیف یا جعبه لوازم آرایشی خود داشته باشید ، واقعاً یک چالش بزرگ است.

چه مبتدی و چه آماتور در هنر آرایش یا آرایشگر حرفه ای باشید ، مواردی وجود دارد که اگر می خواهید همیشه آرایش مناسب داشته باشید ، حتماً آن را در جعبه یا کیف آرایش خود وارد کنید. .

لوازم آرایشی برای آرایش صورت

1- کرم مرطوب کننده
تقریباً همه آرایشگاه ها به شما گفته اند که مرطوب کردن پوست چقدر مهم است و قبل از شروع آرایش باید پوست صورت خود را کاملاً مرطوب کنید. آبرسانی به پوست صورت از تجمع آرایش روی نواحی خشک صورت و نشت خطوط و چین و چروک جلوگیری می کند.

فکر می کنید از یک پرایمر استفاده می کنید و نیازی به مرطوب کننده ندارید؟ شما اشتباه فکر می کنید ابتدا باید مرطوب کننده را روی صورت خود بمالید تا مطمئن شوید هنگام استفاده از آغازگر ، به طور مساوی روی صورت شما می نشیند و آرایش نرم و تر و حتی نرم تری به شما می بخشد.

2- آغازگر صورت
آغازگر صورت برای صاف کردن و از بین بردن نواقص صورت ، خطوط ریز و چروک های کمتر دیده شده و منافذ بزرگ شده صورت طراحی شده است.

بسیاری از آغازگرها از این مزایای بیشتری برخوردار هستند: به عنوان مثال ، آنها حاوی مطالب منعکس کننده ای هستند که نور خورشید را منعکس می کنند ، یا برای محافظت در برابر خورشید حاوی SPF هستند. هنگام استفاده از آغازگر ، حتما چند دقیقه آن را روی پوست خیس کنید و بگذارید قبل از ادامه کار با سایر کارهای روز آرایش ، روی پوست بخوابد.

3- بودجه
یک پایه با کیفیت یکی از مهمترین محصولات موجود در کیف آرایشی شماست. زیرا پایه اصلی بقیه آرایش شما را تشکیل می دهد.

اگر تصمیم دارید کیت لوازم آرایشی خود را برای مصارف شخصی تهیه کنید ، حتما کیفیت و مارک مورد نظر خود را خریداری کنید.

اگر می خواهید از بنیاد افراد دیگر استفاده کنید ، به عنوان مثال ، شما آرایشگر هستید ، باید سایه ها و رنگ های مختلف و فرمول های مختلف را خریداری کنید. یک پالت کرم می تواند بهترین روش استفاده باشد زیرا این پالت ها در رنگ های متنوعی قرار می گیرند و تقریباً با همه انواع پوست سازگار هستند. علاوه بر این ، آنها بسیار جمع و جور و راحت هستند.

4- مخفی کننده
شما باید حداقل دو ماده کانسیلر در کیف لوازم آرایشی خود داشته باشید. اولین مخفی کننده باید پنهانی باشد که برای صورت خود استفاده می کنید. این بدان معنی است که رنگ باید مطابق با پایه شما باشد که در کیف خود قرار داده اید.

مخفی کننده دیگر کانسیلر زیر چشم است. این کانسیلر فرمول خفیف تری دارد که برای پوست های نازک زیر چشم مناسب است و برای روشن تر کردن ناحیه اطراف چشم طراحی شده است. با استفاده از کانسیلر چشم ، انجام بقیه آرایش راحت تر است.

5- پودر نرم
فونداسیون و کانسیلر معمولاً اولین کالاهای آرایشی هستند که روی صورت اعمال می شوند. پس از اتمام کار ، آنچه به شما در حفظ این محصولات کمک می کند یک پودر نرم یا پودر تثبیت شده است. استفاده از این پودر نه تنها باعث می شود آرایش شما راحت تر انجام شود ، بلکه باعث می شود پایه و پنهان ماندگارتر شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>