قیمت و خرید آنلاین کرم لایه بردار AHA 15 درماتیپیک

شاید شما این کار را بهصورت روتین و با ماسک خانگی انجام دهید اما برای حرفهایتر انجام دادن این کار بهترین راه استفاده از محصول آرایشی و بهداشتی لایهبردار پوست است. اما استفاده از این کرم دو بار در یک هفته مجاز نیست و بهتر است حداقل 7 روز از آخرین دفعه لایه برداری پوست گذشته باشد. گاهی بهتر است فرد هر ده روز یکبار از این کرم استفاده کند. سپس میتوانید از کرم هر شب برای 5 شب متوالی استفاده کنید.

در زمان استفاده از لایه بردار ها باید پوست صورتتان کاملا تمیز و عاری از هر کرم لایه بردار چلنج گونه آلودگی باشد. سپس بعد از مدتی میتوانید شبها که صورتتان را حسابی پاک و تمیز کردید، از این کرم استفاده کنید. اسکراب تمیز کننده و روشن کننده پوست آدرا از بهترین نمونه اسکراب های تمیز کننده موجود در بازار است. مطالعات نشان می دهند که استفاده منظم و اصولی از کرم لایه بردار می تواند لایه های مرده پوستی را حذف کند و به روشن شدن پوست و از بین رفتن لک های پوستی کمک کند.

برای استفاده از لایهبردار پوست باید توجه داشته باشید که پوست نباید بسیار قدیمی باشد و بهتر است بهمحض کدر شدن یا دیدن چینهای ظریف پوستی این کار را انجام دهید. بهتر است از حرکات دورانی استفاده کنید. شما می توانید این کرم را به راحتی در خانه درست کنید.

لایهبرداری از سلولهای مرده پوست، تحریک کلاژن و بهبود جریان خون در پوست، اصلاح تغییررنگ ناشی از اسکارها و لکهای دوران پیری، بهبود ظاهری خطوخطوط و چینوچروک، جلوگیری از بروز جوش و آکنه و روشنسازی پوست چهره از مهمترین دلایلی هستند که شما را به سوی استفاده از یک کرم لایه بردار AHA سوق میدهند. در نتیجه، خشکی و کدری پوست از بین می رود و با افزایش گردش خون به بهبود ظاهر پوست کمک می کند. اگر پوست شما در اثر خشکی پوسته میاندازد، میتوانید با استفادهی روزانه از این کرم، این پوستهها را از بین ببرید. میتوانید یک قطره یا کمی از کرم AHA را روی بازو یا گردنتان بریزید و ببینید آیا واکنش منفی از خود نشان میدهد یا خیر.