قیمت خرید سشوار مو

یک سال پس از همه گیری ، من عادت کرده ام که موهایم را روی سینک ظرفشویی بریزم و با استفاده از یک جعبه 6.98 دلاری Revlon Frost & Glow موهایم را برجسته کنم تا رنگ خاکستری هایم را پنهان کنم. بنابراین نمی توانم بگویم که اخیراً زیاد در مورد سشوارهای فانتزی (یا اصلاً سشوار یا آرایش ، یا شلوار یا سوتین) خیلی فکر کرده ام.

اما Tineco یک نمونه بررسی از آنچه مارک تجاری به عنوان اولین سشوار هوشمند نامیده می شود ، ارسال کرد و به نظر می رسید فرصتی هیجان انگیز است که ببینم با عزت نفس و فرهای نوع 3 می توانم سشوار جیمی مدل gm107 چه کاری انجام دهم. و وای: معلوم شد که یک سشوار با کیفیت عالی تفاوت عمده ای ایجاد می کند. احساس ناز می کنم! و فرهای من پوپن هستند.

سشوار هوشمند یونی Tineco Moda One
299.00 دلار در AMAZON

معامله با خشک کن Moda One این است که از آن به اصطلاح “فناوری سشوار حرفه ای جیمی مدل gm107 حسگر هوشمند iLoop” برای اندازه گیری سطح رطوبت مو و دمای هوا بیش از 20 بار در ثانیه استفاده می شود. با استفاده از این Intel ، به طور خودکار گرما و جریان هوا را بسته به میزان رطوبت در زمان واقعی مو تنظیم می کند. این بدان معنی است که بیش از حد گرم نخواهد شد و به مو آسیب نمی رساند ، بنابراین استفاده از آن در کل خانواده بی خطر است.

حتی می توانید آن را با یک برنامه تلفن هوشمند متصل کنید تا حالت های خشک کردن اضافی از قبل برنامه ریزی شده را انتخاب کنید ، مانند حالت های اختصاصی برای حیوانات خانگی و کودکان.سشوار جیمی خوبه یک حلقه LED روشن بازخورد خشک شدن را ایجاد می کند ، به طور خودکار از قرمز به آبی تغییر می کند تا موهای شما را خیس یا خشک نشان دهد و از خشک شدن بیش از حد جلوگیری کند. همه چیز در آینده آینده است.

یکی از بازرسان آمازون که به موهای فرفری اشاره کرد ، تحت تأثیر پیوست پخش کننده سشوار حرفه ای جیمی تحت تأثیر قرار نگرفت ، بنابراین من تردید داشتم. اما به نظر من بسیار کارآمد است ، به اندازه ای کوچک است که می توان با آن سفر کرد (سشوارهای هتل هرگز پخش کننده ندارند) و همچنین با اتصال مغناطیسی سرد به خشک کن استفاده از آن آسان است. (برای تمرکز یا هموار سازی هوا همراه با ضمیمه های مغناطیسی دیگری است.) به طور کلی ، همه چیز سبک ، ساکت و کم حجم است.

با توجه به هشدارهایی که من برای همیشه شکل دهی و رنگ آمیزی سشوار جیمی حرفه ای نداشته ام ، در اینجا آنچه خشک کن Moda One می تواند انجام دهد. اولین عکس یک روز موی بدون حالت دادن (روزهای قدیمی) در پیاده روی است…

سشوار
مامان / نویسنده ترسناک
دوم یک سبک با کمک خشک کن قبلی است (در زندگی قبلی وقتی وارد دفتر شدم)…

سشوار
مامان / نویسنده ترسناک
و آخرین عکس درست پس از استفاده از Moda One (با حدود 90 درصد خشک) است.

سشوار
مامان / نویسنده ترسناک
قطعاً از فرهای من خوشحالم ، که در این خشک کن فانتزی ، پر از زرق و برق قیمت سشوار جیمی فروخته شده و همیشه کمی آماده تر برای ورود دوباره به دنیا هستم.

اگرچه ما فقط گزینه هایی را انتخاب می کنیم که واقعاً آنها را دوست داریم ، اما ممکن است در خریدهایی که از طریق پیوندهای سایت ما انجام می شود کمیسیون دریافت کنیم.
فروشگاه را ذخیره کنید
سکته قرمز

سشوار هوشمند یونی Tineco Moda One
آیا واقعاً Dyson’s Supersonic حداقل دو برابر رقبای سطح بالای خود ارزش دارد؟ ما آنها را آزمایش می کنیم

بهترین سشوار چیست؟
دمنده های سطح بالا آزمایش می کنند تا ببینند کدام مواد داغ است و کدام پف تمام نمی شود. عکس: آلیشیا کانتر / گاردین
ساموئل گیبس
سه شنبه 20 دسامبر 2016 07.00 به وقت گرینویچ

آیا واقعاً سشوار می تواند 300 پوند ارزش داشته باشد؟ این قیمت Dyson’s Supersonic است. این گرانترین گزینه مصرف کننده در بازار است و بیش از یک موی سر است. ما می خواستیم بدانیم آیا پول اضافی ارزش آن را دارد یا خیر ، بنابراین آن و چهار رقیب برتر دیگر را آزمایش کنیم.

تیم آزمایشکنندگان ما – با انواع مختلف مو ، از موهای متراکم و تنگ موهای خرید اینترنتی سشوارجیمی دارای بافت آفریقا تا مداد مستقیم موهای آسیای شرقی (نوع انتخاب تفاوت زیادی در انتخاب یک خشک کن خوب دارد) – مارک های برتر را از طریق سرعت ، قضاوت در مورد سرعت کار ، احساس سنگینی و مهمتر از همه احساس مو.

آیا دایسون برای سشوار کاری که برای جاروبرقی انجام داد انجام داده است یا اینکه در اثر رقابت از بین رفته است؟ در اینجا نحوه جمع شدن آنها وجود دارد.

خشک کن Babyliss 3Q
بابلیس 3Q.
بابلیس 3Q. عکس: آلیشیا کانتر / گاردین
قیمت: 120 پوند (خرید از اینجا)

تبلیغات
پیوست ها: نازل یک ظاهر طراحی شده

وزن دست: 488 گرم

سر و صدا: 89-93dB – بلندترین آزمون ماست

Babyliss 3Q نوید بسیاری درباره جعبه می دهد: خشک شدن سریعتر ، خرید سشوارجیمی وزن سبک تر ، پایان صاف و صدای کم.

در حالی که برخی از ادعاها کمی دور از ذهن به نظر می رسند – با توجه به اینکه بلندترین آزمون بود ، یکی از سنگین ترین ها و یکی از سخت ترین ها برای رسیدگی به دلیل پوزه طولانی بود – برای اکثر افراد نتایج خوبی به دست آورد.

یک آزمایش کننده با موهای صاف گفت: “در واقع همان کاری را که روی جعبه گفته بود انجام داد”. یک آزمایشگر دیگر گفت: این موها نرم ، براق و دارای حجم در ریشه است که موضوعی برای اکثر آزمایشگران است.

این فقط با یک نازل ، هیچ دیفیوزر ارائه می شود و چیز خاصی برای فرهای ضخیم نبود و آنها را بد تعریف و وز می کند. و برای کسانی که مایل به بسته بندی آن هستند و آن را به ورزشگاه می برند قیمت سشوار حرفه ای جیمی خیلی خوب نخواهد بود و تمیز کردن کرک های جمع شده از پشت کمی اشتباه خواهد بود. اما اگر درخشش و حجم در طی چند ساعت اول همان چیزی است که شما دنبال آن هستید ، Babyliss بیشتر تحویل شما را می گیرد.

حکم: بهترین حالت برای درخشش مستقیم ، اما دشوار است که اداره شود

چهار ستاره

خشک کن یونی سرامیکی Parlux Advance
Parlux Advance.
Parlux Advance. عکس: آلیشیا کانتر / گاردین
تبلیغات

قیمت: 110 پوند (خرید از اینجا)

پیوست ها: 2 عدد نازل

دست ما