فروش عمده عطر اسمارت

نگرانی بسیاری خرید عطر خوب ، با کیفیت و با قیمت مناسب فروش عمده عطر اسمارت است. امروزه عطر و ادکلن های زیادی با مارک های مختلف در بازار وجود دارد و وجود مارک های مختلف و رایحه های مختلف به ما این امکان را می دهد تا بهترین عطرها و ادکلن ها را با بهترین قیمت خریداری کنیم.

عطرهایی مانند شیرین ، تلخ ، خنک ، گرم ، تند ، میوه ای و … که با در نظر گرفتن آب و هوایی که فروش عمده عطر اسمارت در آن زندگی می کنید می توانید عطر و ادکلن مورد نظر خود را انتخاب کنید.

انواع عطر و ادکلن
1- عطر: عطری که ماندگاری بالایی داشته و از 20 تا 40٪ اسانس با غلظت بالا تشکیل شده باشد که گرانترین نوع ادکلن نیز می باشد.

2- آب عطر: عطر دوم آب عطر است که از عطر ارزان تر است؛ و دارای یک روغن اساسی با غلظت 10 تا 30 درصد است و به گفته برخی از 15 تا 20 درصد است.

3- Eau de Toilette: این عطر دارای رایحه ملایمی است که دارای غلظت اسانس 5 تا 15٪ است که فروش عمده عطر اسمارت نسبت به دو عطر قبلی کمتر بوده و ماندگاری بالایی ندارد؛ و باید چندین بار در روز استفاده شود.

4- آب کلن: غلظت کمتری و ماندگاری کمتری نسبت به عطرهای قبلی دارد.
برند Smart Collection که در ایران به اختصار اسمارت شناخته می شود ، مارکی از امارات است که نمونه های شرکت خود را با مارک فروش عمده کافی میکس و عنوان خود به طور قانونی تولید و به بازار عرضه می کند و فرمولاسیون های معروف عطر را در جهان خریداری می کند. این نوع عطرهای Smart Collection این شرکت اورجینال بوده و در حال حاضر بیش از 100 عطر مشهور و محبوب جهانی را در اندازه های جیبی و عطرهای بزرگ تولید می کنند. اگر قصد خرید عطر و ادکلن زنانه یا عطر و ادکلن مردانه را دارید و از طرفداران یکی از رایحه های معروف دنیا هستید ، بدانید که با خرید این عطر به هدف خود با قیمت مناسب شرکت Smart Collection با اصالت رسیده اید و بیشتر از قیمت پرداخت شده بله راضی خواهید شد از همه مهمتر فروش عمده عطر اسمارت ، تنوع این مارک انواع سلایق را در بر می گیرد و طرفداران رایحه های خنک ، تلخ ، شیرین یا فصلی با انتخاب های بسیار جذاب و جذابی روبرو هستند. اگر به مارک های معروف عطر دنیا مانند Lalique، Dior، Carolina Herrera، Chanel، Creed، Tom Ford، Bvlgari، Versace، Kelvin Klein، Paco Rabanne، Lancome، Giorgio Armani، Davidoff، Narciso Rodriguez، Amvaj، Kenzo، Mont علاقه مند هستید Blanc ، Jes وس s del Pozzo ، Nasomato ، Benton ، Thierry Magler ، Nina Ricci ، LaGust ، Barbary ، Lenin و بسیاری از شرکت ها و عطرهای دیگر ، شما می توانید نمونه های Smart Collection را با قیمت و کیفیت بسیار مناسب تری باور کنید. همان شرکتی که محصولات خود را با نام تجاری رسمی خود به طور قانونی فروش عمده عطر اسمارت (و نه غیرقانونی و ساختگی) تولید می کند.

شرکت Smart Collection یکی از برجسته ترین مارک ها در امارات در زمینه تولید انواع آب عطر است که مانند شرکت های Rio Collection و Fragrance Word عطرهای محبوب را شبیه سازی کرده و آنها را با قیمت و کیفیت مناسب ارائه می دهد. یکی از مهمترین خصوصیات فروش عمده عطر اسمارت آب عطر این شرکت شباهت زیاد به محصول مورد نظر است.