فروش انواع مبدل حرارتی چیست تا 30 درصد تخفیف قیمت خرید

پلیت بریز و انواع آن

انعطاف پذیری پلیت بریز نسبت به تفییر شرایط کاری ، از ویژگیهای منحصر بفرد این نوع پلیت بریز است و، با تغییر در تعداد صفحات مبدل، به راحتی و آسانی می توان به این مهم دست یافت. مبدل های حرارتی انواع مختلفی دارند از جمله Shell and Tube (پوسته و لوله) یا مبدل های صفحه ای و اقسام دیگر.

مبدلهای حرارتی در صنایع مختلف از جمله تهویه مطبوع و تبرید، نفت و گاز، انواع نیروگاه، صنایع فرآیندی و بسیاری صنایع دیگر مورد استفاده قرار میگیرند. سه برند آلفالاول، دانفوس و کلویون از جمله تولید کنندگان مهم انواع مبدل های حرارتی صفحه ای در سطح جهان هستند. پلیت بریزهپاکو دارای دمای کارکرد از 200 تا -196 درجه سانتی گراد می باشد. این مبدل جریان مخالف بوده و برای فشار بالا تا 965 بار و دما بالا تا 600 درجه سانتی گراد استفاده می شود. بنابراین در این مقاله قصد داریم به معرفی و بررسی این تجهیز بپردازیم. امیدواریم از این مقاله لذت برده باشید.

برای استعلام قیمت پلیت بریز میتوانید از طریق شمارههای درج شده در سایت با کارشناسان ساینا تهویه رادمان در ارتباط باشید. در ادامه با ساینا تهویه رادمان همراه باشید. قطعاتی به صورت شناور پلیت بریز بر روی فلوسوئیچ قرار گرفته اند که به آهن ربایی متصل بوده و زمانی که آب مصرفی باز می گردد این قطعات به همراه آهن ربا حرکت نموده و سبب اطلاع برد کنترل از باز شدن آب می گردد.

قیمت پلیت بریز

به مجموعه اجزای داخلی پوسته که اغلب به یک تیوب شیت متصل هستند دسته لوله گفته شده که می تواند در پوسته ثابت شده یا قابلیت خارج کردن و نظافت و تعمیر را داشته باشد. یک جفت از پلیت بریز صفحات با گسکت به یکدیگر متصل میشوند و این جفت به دو جفت دیگر جوش داده میشوند. این مبدل از دو لوله ی متحد المرکز با شعاع های متفاوت تشکیل شده است.

استفاده از سختی گیر برای تداوم کارایی مبدل های حرارتی و جلوگیری از تشکیل رسوب بر روی تیوپ ها و سطوح داخلی انتقال حرارت، بسیار مفید است. • ممکن است محدودیتهایی بر روی قطر، طول، وزن و آرایش تیوبهای مبدل به دلیل ملزومات سایت، قابلیتهای لیفت و سرویس یا شرایط انبار وجود داشته باشد. پلیت بریز مبدل های گرمایی معمولاَ بر حسب آرایش جریان و نوع ساخت رده بندی می شوند.

 مزیت اصلی نوع پوسته لوله در این است که تقریبا محدودیتی در  پلیت بریز دما و فشار عملکردی آن ها وجود ندارد. اجزای اصلی مبدل پوسته و لوله عبارتند از لوله ، بافل ، پوسته ، تیوب شیت ، کلاهک جلو و عقب و نازل ها که در شکل مشاهده می کنید. بافل ها صفحاتی هستند که درون فضای پوسته برای محکم نگه داشتن لوله ها ، کاهش ارتعاشات و هدایت مسیر سیال استفاده می شوند.

مشخصات پلیت بریز

لولهها میتوانند یک یا چند گذر داشته باشند و توسط دیوارکهای عرضی پلیت بریز  عمود بر لوله ها، نگه داشته میشوند. پلیت بریز، یک سیستم مورد استفاده برای انتقال حرارت بین دو یا چند مایع است. یعنی اختلاف دمای خروجی دو سیال زیاد است. در بیشتر مبدل ها ، یک دیوار جامد برای جلوگیری از مخلوط شدن بین دو ماده وجود دارد که با دو سیال در تماس است و انتفال حرارت از طریق رسانش گرمایی درون آن رخ می دهد

. سطحی که با سیال تماس مستقیم دارد تا گرما را توسط رسانش منتقل کند « سطح تماس اولیه یا مستقیم » نام دارد. از نظر تماس داشتن دو سیال ، این تجهیزات تبادل حرارت به دو دسته ی تماس مستقیم و تماس غیر مستقیم تقسیم می شوند. برای افزایش سطح تماس می توان از سطح ثانویه به نام « فین » استفاده کرد. همچنین می توان مبدل را از نظر تعداد سیال ، مسیر جریان سیال و نوع سیال طبقه بندی کرد. This data

این نوع از جداکننده ها در مواقعی که نیاز به کاهش رسوب دهی پلیت بریز در پوسته، به حداقل رساندن افت فشار و جلوگیری از ارتعاش می باشد ارجحیت می یابد. در پتروشیمی و پالایشگاه های نفت و گاز برای خنک سازی یا حرارت دهی به گاز فراوان مورد استفاده قرار می گیرند. البته کاربرد مبدلهای حرارتی تنها در مجموعه های آبی خلاصه نمی شود ، بلکه این وسیله کاربردی ، در تأسیسات اکثر واحدهای صنعتی مانند کارخانجات ذوب آهن ، پتروشیمی ، پالایشگاه ها ، نیروگاه ها و سایر واحدها و کارخانه های تولیدی کاربرد دارد. مجموعه استوانه به وسیله الکتروموتور چرخش کرده و تبادل حرارت

 

بین دوسیال رخ میدهد. انواع تجهیزات تبادل حرارت در ساختمان های مسکونی ، اداری و تجاری فراوان استفاده می شوند.

، سرمایش و گرمایش در ساختمان و صنعت می باشد. همچنین این وسیله برای اتلاف یا ذخیره گرما جهت سرمایش یا گرمایش در سیستم تهویه مطبوع ، فرآیند تقطیر ، پاستوریزه کردن ، تغلیظ و …