عنوان و توضیحات چت کردن

به منظور حفظ سلامت اتاق چت و شرافت کاربران ، دادن شماره یا شماره شناسایی و ایمیل در زندگی عمومی و خصوصی ممنوع است و در صورت بررسی و گزارش از اتاق چت اخراج می شوند.

در صورت تخلف کاربر ، هیچ یک از کاربران دیگر حق دخالت و اخطار را ندارند. یادآوری و برخورد با مجرم تنها به عهده مدیر و معاون نظارت است.

دادن متن هایی برای دوست یابی و بچه گربه ها مانند:

 (من دوست دختر می خواهم و دوست پسر ، همسر ، شوهر ، صیغه و غیره می خواهم)

 ممنوع! و اگر یادآوری را نادیده بگیرید و تکرار کنید ، از چت اخراج خواهید شد!

در صورت مشاهده همزمان حضور کاربر در احساس چت با چندین نام مستعار ، پس از ذکر و تکرار مورد ذکر شده اخراج می شود.

اگر آزار و اذیت را به صورت خصوصی مشاهده کردید ، می توانید بر روی نام کاربری آزار دهنده در لیست کلیک کرده و گزینه مسدود کردن پیام ها را انتخاب کنید! یا اگر تبلیغاتی را در یک اتاق گفتگو مشاهده کردید ، بلافاصله گزارش خود را در پنجره چت خصوصی ارسال کنید!

در دسترس بودن مانیتورهای چت فقط برای حفظ امنیت و سلامت اتاق چت و احترام کامل به شما و کاربرانی است که موظف هستند به آنها احترام بگذارند و به هشدارهای آنها گوش فرا دهند.

ما تأکید می کنیم که اگر ناظر به هر دلیلی قادر به حضور در رم نباشد ، باید مدیریت را مطلع کند ، در غیر این صورت اگر 3 روز بدون دلیل حضور نداشته باشد ، نظارت وی برداشته می شود.

 کارمندان باید در گفتگوهای عمومی فعال باشند و با ایجاد بحث های مختلف گرمای رم را حفظ کنند.

ناظران تمام فعالیت های شما بررسی می شوند! ناظراني كه هيچ فعاليتي ندارند و به فهرست اسامي و هيچ فعاليتي در فضاي عمومي سايت توجه نمي كنند! نظارت آنها متوقف می شود و در صورت ادامه از بین می رود! کاربرانی که فکر می کنند گرفتن مدرک دیپلم یک اشتباه کامل است! لیست کارهای شما روزانه بررسی می شود

مشاهده گرانی که احتمال فساد دارند حذف خواهند شد! سرپرست حق سو to استفاده از موقعیت خود را ندارد و در صورت وجود سیگنال فساد ، وی برداشته خواهد شد که در این مورد بسیار سختگیرانه خواهد بود.

تحت هیچ شرایطی هیچ ناظری حق ندارد به کاربر IP بدهد.

در صورت اختلاف ، درگیری و نبرد با توهین و برهم زدن آرامش کاربران اتاق گفتگو ، ابتدا باید اخطار داده شود و در صورت ادامه و عدم رعایت اخطار ، ناظر فقط 10 دقیقه خفه می شود و در صورت تکرار نیم ساعت دیگر ، او اخراج خواهد شد

نام اسامی را که با شماره وارد شده یا ناپسند هستند تغییر دهید و پس از تغییر آنها ، کاربر را مطلع کنید.

حداقل حضور روزانه در اتاق گفتگو معادل 3 ساعت برای درجه مدیر ، 6 ساعت برای یک مدیر ارشد و معاونان است.

هرگونه اخراج اضافی و غیرقانونی به دلیل تعصب ، اختیار و سایر موارد ممنوع است و در صورت مشاهده یا گزارش ، بزهکار مطابق با قوانین در نظر گرفته خواهد شد.

بدون دخالت نامناسب در امور شخصی مصرف کنندگان و رتبه بندی. اگر مشکلی در یکی از بالاترین رتبه ها وجود دارد ، فقط از طریق مدیر کل سایت دنبال کنید. در غیر این صورت یک برخورد جدی وجود خواهد داشت

با سلام و عرض ادب خدمت دوستان و کاربران سایت ، موضوع این پست بسیار مهم است ، لطفا تا انتها مطالعه فرمایید.

شاید مشکل اصلی و مهم مدیران چت روم دلیل اصلی فیلتر کردن چت روم ها باشد. چندین دلیل اصلی برای این مشکل وجود دارد.

1. طبق قانون ، هر سایتی که در سایت میزبان ثبت نشده باشد ، پس از مدتی که آمار سایت به حدود صد هزار بازدید در روز می رسد ، بدون هیچ گونه شرطی فیلتر می شود. این مسئله در همه اتاق های گفتگو و سایت ها مشترک است و اگر سایتی دارید که این تعداد بازدید دارد ، باید ثبت شود.

2. ثبت سایت فعال برای چت در سایت الزامی است که در این صورت هیچ پیش شرطی تعیین نمی شود.

3. سایت چت روم همیشه باید یک ناظر فعال داشته باشد. اگر ناظران گروه جرایم رایانه ای به سایت شما مراجعه کنند و متوجه شوند که هیچ مشاهده کننده سایت وجود ندارد ، سایت فیلتر می شود.

4- سیستم ثبت نام کاربر باید به گونه ای باشد که شماره موبایل یا ایمیل کاربران ثبت و تأیید شود و هر کاربر با هر شماره یا ایمیل فقط یک حساب کاربری داشته باشد.

5- استفاده از نسخه هایی با محتوای مجرمانه مانند برچسب ، نام ، عنوان ، تبلیغات و همچنین روش های نامناسب توسط شرکت کنندگان در سایت برای افزایش بازدید و جذب کاربران به اتاق گفتگو حتی در صورت مشاهده بدون ذکر سایت اصلی ممنوع است ، باید فیلتر شود (فیلتر شود) بومی سازی می شود.

دلایل اصلی موارد فوق است.

6. این معمول نیست ، اما برای مدیرانی که از برچسب های غیرضروری و تبلیغات پاپ آپ زیادی استفاده می کنند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>