علائم, نشانه ها و اطلاعات پزشکی بر روی پرمنگنات پتاسیم مسمومیت

[ad_1]

آن است که عمل گسترده است که پرمنگنات پتاسیم استفاده می شود برای چندین برنامه های کاربردی دارویی مانند پا خیس کردن پای ورزشکار و یک حمام گرم برای اگزما است. آن نیز استفاده می شود به عنوان یک ضد عفونی کننده دئودورانت و قابض در کنار موثر بودن bactericide و قارچ.

پرمنگنات پتاسیم اکسید کننده قوی است که خواص آن را ایده آل برای برنامه های کاربردی در درمان شرایط خاص پزشکی به خصوص کسانی که شامل پوست است.

این ماده شیمیایی مشخص نیست به عنوان یک ماده سرطان و یا تولید مثل سم اما آن را به عنوان بسیار سمی است. در شکل خالص آن رخ می دهد به عنوان یک ارغوانی رنگ به مشکی رنگ کریستال یا گرانول. آن است که بسیار خطرناک در این فرم و رقت مناسب با مقدار دقیق آب بسیار مهم است.

اگر چه گزارش از پرمنگنات پتاسیم مسمومیت کاملا غیر معمول است هنوز هم وجود دارد امکان واقعی که چنین حادثه ای اتفاق خواهد افتاد به خصوص زمانی که مردم آگاه هستند از خطرات علائم و نشانه های مسمومیت و همچنین اقدامات کمک های اولیه.

چگونه پرمنگنات پتاسیم مسمومیت اتفاق می افتد ؟

اساسا وجود دارد, چهار راه برای مسمومیت: استنشاق پوست و مصرف.

کودکان عمدتا در معرض خطر مسمومیت و این اتفاق به دو دلیل: بی دقتی از بزرگسالان و تمایل کودکان به قرار دادن هر چیزی (ممکن است جامد و مایع و یا در هر شکل دیگری) مستقیما به دهان خود. این است که با این واقعیت است که پرمنگنات پتاسیم در شکل خالص آن می تواند به آسانی اشتباه برای شیرینی. هنگامی که محلول آن نتایج به جای جذاب صورتی به بنفش مایع چیزی جوانی نمی تواند مقاومت در برابر و اجتناب ناپذیر اتفاق می افتد.

این مسمومیت است نه محدود به آنهایی که جوان. بزرگسالان نیز می تواند دچار مسمومیت به خصوص کسانی که occupationally در معرض مواد شیمیایی. در گزارش پزشکی یکی 66 ساله شد به صورت خوراکی مصرف محلول 8% پرمنگنات پتاسیم به مدت چهار هفته و عصبی معاینات نشان می دهد که وجود داشته است اختلالات در چندین زیر سیستم از سیستم عصبی مرکزی است.

چه علائم و نشانه از پرمنگنات پتاسیم مسمومیت ؟

این ماده شیمیایی می تواند یک نگرانی به خصوص هنگامی که به درستی آماده شده برای دارو اهداف – آن را می تواند انجام بیش از آسیب خوب. آن است که به طور معمول برای استفاده موضعی ضد باکتری برنامه های کاربردی و تصفیه آب. طبیعت و شدت علائم بستگی به مقدار و با استفاده از قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی.

علائم شامل احساس سوزش و قرمزی پوست و چشم و/یا سوزش پوست و سرفه و تنگی نفس و زحمت کشیده تنفس گلو درد, شکم درد, استفراغ و اسهال و حتی ممکن است باعث شوک.

همیشه خود را آماده محلول پرمنگنات پتاسیم به عنوان توصیه شده توسط پزشک و یا هر دستورالعمل برچسب. آن را تبدیل به یک محرک در غلظت 1:1000 یا بالاتر است و می تواند کشنده باشد هنگامی که گرفته شده در آن به صورت خالص و در غلظت های بسیار بالا.10 – 20 گرم مخلوط نشده پرمنگنات پتاسیم یک مقدار کافی برای کشتن یک فرد است.

آنچه مهم دیگر اطلاعات پزشکی بر روی پرمنگنات پتاسیم?

در سال 1930 و در طول جنگ جهانی دوم آن را محبوب abortifacient یا مواد مخدر که باعث سقط جنین. زنان معرفی کریستال یا گرانول در داخل واژن و محرک پرمنگنات پتاسیم موجب تحریک رحم و ممکن است باعث تحریک آن را به خلاص شدن از شر جنین.

اما آن را نیز مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک معده شستشو به دلیل قوی اکسیداتیو و توانایی اداره به افرادی که دچار مسمومیت چنین به عنوان یکی ناشی از مصرف بیش از حد از تریاک. متاسفانه همان مواد شیمیایی مورد استفاده به منظور کاهش اثرات مسمومیت نیز می تواند یک سم خود را. بیشتر از آن زمانی که مردم نمی دانند که چگونه به آن آماده و مطلع از آن بالا و سمیت.

نگه داشتن در ذهن که اگر چه پرمنگنات پتاسیم بسیار مهم شیمیایی با بسیاری از برنامه های کاربردی نه تنها به عنوان یک درمان برای شرایط مختلف آن را نیز بسیار سمی است و می تواند سمی اگر نه کشنده. بنابراین همیشه احتیاط عمل در هنگام برخورد با پرمنگنات پتاسیم.

[ad_2]