طرز تهیه غذا با دستگاه بخارپز برای بانوان


15 ژانویه سال 202001249
آیا به این دلیل که می خواهید وعده های غذایی گرم را برای خانواده خود سرو کنید ، آیا آخر وقت گرانبهای خود را در آشپزخانه می گذرانید؟ پخت و پز از زمان مدتی که مجبور بودید خمیر را ورز دهید و آن را در فر قرار دهید تا پخته شود بسیار طولانی شده است. زنان دیگر برای غذای خوشمزه و سالم دیگر نیازی به برده داری در آشپزخانه ندارند. عادات غذایی نیز طی این سالها تغییر کرده است. شما دستور العمل های زیادی از سراسر دنیا دارید. می توانید آنها را متناسب با رژیم و پالت خانواده خود تهیه کنید.

اغلب اتفاق می افتد که شما در طول روز برای پخت و پز یک وعده غذایی سالم کار می کنید ، اما غذا در زمان شام سرد می شود. آنچه شما نیاز دارید دستگاهی است که به شما در تهیه غذای گرم درست در زمان شام کمک می کند. ما دستگاه بخار داریم که غذای شما را طبخ می کند و از آماده شدن غذاهای شما اطمینان می دهد. بخارپزهای غذایی نه تنها غذا را داغ نگه می دارند بلکه تمام مواد غذایی موجود در غذا را نیز حفظ می کنند.

می توانید تمام غذاهای مختلف را نیز امتحان کنید تا فرزندانتان با همان غذا خسته نشوند. ما لیستی از بهترین بخارپزها را برای استفاده شما داریم:

طرز تهیه غذا با دستگاه بخارپز

لیست بهترین غذاهای بخارپز 2020

پیش نمایش تولید – محصول قیمت

1 Gourmia GFS300 SteamTower300 Electronic Digital 3 Stierer سبزیجات و مواد غذایی ، کوارت 9.5 ، BPA رایگان – پاک – کتاب دستور العمل رایگان شامل Gourmia GFS300 SteamTower300 Electronic Digital 3 Stierer سبزیجات و مواد غذایی ، کوارت 9.5 ، BPA …
خرید در آمازون
2 استیلر غذای دیجیتال Hamilton Beach 37530A ، 5.5 کوارتت ، نقره ای و سیاه استیلر غذای دیجیتال Hamilton Beach 37530A ، 5.5 کوارتت ، نقره ای و سیاه
39.99 دلار
خرید در آمازون
3 Oster Double Tiered Food Steamer، 5 Quart، White (CKSTSTMD5-W-015) Oster Double Tiered Food Steamer، 5 Quart، White (CKSTSTMD5-W-015)
27.37 دلار
9 بهترین بخار ساز مواد غذایی برای افراد شلوغ – راهنمای خرید 2020
4 لوازم خانگی Aroma Housewares ARC-914SBD 2-8-فنجان (پخته شده) پلوپز و پودر دانه برنج دیجیتال با لمس خنک و بخارپز ، استیل ، 8 جام ، نقره لوازم خانگی Aroma Housewares ARC-914SBD 2-8-فنجان (پخته شده) پلوپز و بخارپز مواد غذایی برنج دیجیتال با لمس عالی و بخارپز ، …
29.92 دلار
خرید در آمازون
5 BELLA (13872) 7.4 سبد های قابل انعطاف کوارتز 2 لایه استیم غذای سالم با سینی برنج و دانه ، شاتو خودکار و جوش محافظت از خشک برای پخت و پز سبزیجات ، غلات ، گوشت BELLA (13872) 7.4 سبد پشته دو لایه دو لایه بخارپز غذایی سالم با سینی برنج و دانه ، خودکار …
$ 31.70
خرید در آمازون
6 دستگاه خشک کن مواد غذایی NutriChef و بخارپز برقی حرفه ای ، اجاق گاز ، گوشت نگهدارنده ، گوشت گاو گوشتی ، خشک کن میوه ، برنج بخارپز و سبزیجات با سینی های پشته در رنگ سفید – (PKFDSRC10WT) دستگاه خشک کن مواد غذایی NutriChef و بخار برقی حرفه ای ، اجاق گاز ، نگهدارنده گوشت ، گوشت گاو …
62.29 دلار
خرید در آمازون
7 بخار شیشه دیجیتال Cuisinart STM-1000 ، یک اندازه ، فولاد ضد زنگ بخار شیشه دیجیتال Cuisinart STM-1000 ، یک اندازه ، فولاد ضد زنگ
123.99 دلار
خرید در آمازون
8 Rosewill Electric Steamer 9.5 Quart، Steamer سبزیجات با سبدهای قابل انعطاف 3 ردیف BPA Free، نگهدارنده تخم مرغ ، کاسه برنج ، RHST-15001 Rosewill Electric Steamer 9.5 Quart ، Steamer سبزیجات با سبدهای Stackable Bier Free 3 Tier ، …
29.99 دلار
خرید در آمازون
9 لوازم خانگی Aroma Housewares ARC-743-1NGR 6-فنجان (پخته شده) (3 فنجان UNCOOKED) پلوپز سبک بخارپز و بخارپز غذا ، قرمز Aroma Housewares ARC-743-1NGR 6-فنجان (پخته شده) (3 فنجان UNCOOKED) پلوپز و قابلمه سبک گلدان سبک …
22.71 دلار
خرید در آمازون
شماره 1 بخارپز سبزیجات و مواد غذایی Gourmia GFS300 SteamTower300 Electronic Digital 3 Tier
Gourmia GFS300 3 Steierer سبزیجات و مواد غذایی

قیمت را در آمازون بررسی کنید
این دستگاه بخار دارای سه لایه واضح است که به شما در تهیه غذاهای کامل و همچنین نگهداری آنها به طور مرتب کمک می کند. می توانید 360 درجه بخار را برای تهیه وعده های غذایی خود فعال کنید. همچنین می توانید تایمر را برای پخت غذا بعدا تنظیم کنید. شما می توانید برنج ، کلم بروکلی و حتی مرغ ، همه را همزمان بخار کنید.

نتیجه گیری: دستگاه بخارپز به شما امکان می دهد تا سه ظرف جداگانه طبخ کنید که باعث صرفه جویی در وقت شما می شود. هنگامی که تایمر را تنظیم کردید ، دیگر نیازی به برگشت برای بررسی آن ندارید. پخت و پز غذاهای مورد علاقه خود را با این بخارپز غذایی آسانتر می کند. راهنمای کامل ما را در مورد بهترین کوره های برقی کباب برقی بخوانید .

جوانب مثبت
design طراحی عالی
food مواد غذایی را در همان کاسه ذخیره
کنید to استفاده آسان
● متنوع

منفی
● تمیز کردن سخت است

شماره 2 بخارپز مواد غذایی دیجیتال Hamilton Beach – 5.5 Quart (37530A)
بخارپز مواد غذایی دیجیتال Hamilton Beach – 5.5 Quart (37530A)

قیمت را در آمازون بررسی کنید
شما می توانید تمام وعده های غذایی روز خود را همزمان با هم در Steamer Digital Digital Beach Hamilton Beach – 5.5 Quart (37530A) تهیه کنید. مواد غذایی که برای پخت و پز طولانی تر هستند ، مانند سینه مرغ یا غذاهای دریایی ، باید در کاسه پایین قرار داده شوند زیرا وقتی نزدیک پایه قرار گرفت ، سریعتر می پزد. برنج یا سبزیجات را می توان در ظروف دیگر قرار داد. اگر می خواهید قسمت های بزرگی بپزید ، می توانید کاسه وسط را جدا کنید.

تنها کاری که باید انجام شود این است که بخار آب را با آب پر کرده و آن را روشن کنید. پس از پخت غذا ، دستگاه وارد حالت گرم می شود. بخارپز در هنگام استفاده از کابینت قرار می گیرد. ظروف مواد غذایی باید با دست شستشو داده شوند زیرا از نظر ماشین ظرفشویی مناسب نیستند.

نتیجه گیری: استیلر غذای دیجیتال Hamilton Beach – 5.5 Quart (37530A) دو لایه است و نگهداری آن آسان است. این یک وسیله عالی برای قیمت موجود است. اکنون می توانید دستور العمل های خوشمزه ای مانند کوفته چینی و سوشی ژاپنی ایجاد کنید .

جوانب مثبت
div تقسیم کننده مرکز جداشده
● گزینه ای برای پر کردن آب هنگام تنظیم
● استفاده آسان
● غذا را به طور مساوی می پزد

منفی
● سوراخ در ظروف
to تمیز کردن چالش برانگیز

شماره 3 Oster Double Tiered Food Steamer ، 5 کوارت
Oster Double Tiered Food Steamer، 5 Quart، White (CKSTSTMD5-W-015)

قیمت را در آمازون بررسی کنید
بخارپز Oster Double Tiered Food Steamer فقط از بخار برای پختن گوشت ، ماهی ، غذای مرغ و سبزیجات استفاده می کند. برای پخت و پز یا افزایش طعم نیاز به روغن یا اسپری پخت و پز ندارید.

دارای دو لایه با دو کاسه است که می توانید برای تهیه همزمان دو ظرف مختلف از آنها استفاده کنید. در 60 دقیقه بطور خودکار خاموش می شود یا اگر آب بخار وجود نداشته باشد. از آنجا که کاسه های بخار پز شفاف هستند ، می توانید ببینید غذای شما به خوبی پخته می شود. کاسه ها ماشین ظرفشویی ایمن هستند.

نتیجه گیری: این بخار پز برای مدت زمان طولانی ادامه دارد زیرا دارای اجزای سازگار با ماشین ظرفشویی است. اکنون شما به تازگی یک بخارپز پیدا کرده اید که کاربرد آن آسان و تمیز است. ما همچنین لیستی از بهترین تولید کنندگان مواد غذایی کودک را داریم که ممکن است دوست داشته باشید آنها را چک کنید.

جوانب مثبت
to استفاده
آسان to استفاده آسان
cooking پخت و پز عالی
food مواد غذایی را به خوبی بخار می زند

منفی
size اندازه محدود

شماره 4 Aroma Housewares ARC-914SBD 8-Cup (پخته شده) بخارپز دیجیتال با کیفیت عالی و پلوپز
لوازم خانگی Aroma Housewares ARC-914SBD 8-جام (پخته شده) پلوپز و بخارپز مواد غذایی دیجیتال با لمس عالی ، استیل ضد زنگ

قیمت را در آمازون بررسی کنید
بخارپزهای Aroma Housewares ARC-914SBD 8-Cup (پخته شده) بخارپز دیجیتال با کیفیت عالی 2 تا 8 فنجان برنج طبخ می کند. هنگامی که برنج پخته شد ، به حالت گرم نگه می دارد. هنگام تهیه برنج می توانید سبزیجات را نیز در سینی بخار بخارپز کنید. یک تایمر وجود دارد که به شما امکان می دهد زمانی را که می خواهید غذا برای شروع پخت غذا برنامه ریزی کند ، برنامه ریزی کنید. می توانید آن را تا 15 ساعت تأخیر تنظیم کنید.

نتیجه گیری: این دستگاه کامپکت است که یک اجاق گاز 3 بر 1 است. این ترکیبی از اجاق گاز ، بخار برنج و اجاق گاز آهسته است . اکنون می توانید دستورالعمل های مورد علاقه خانواده خود را با استفاده از این بخارپز سریعتر و راحت تر بپزید.

جوانب مثبت
technology تکنولوژی منطق حسگر منحصر به فرد
food غذاها را به طور مساوی طبخ می کند
● استفاده آسان

منفی
● گزینه ای برای مشاهده داخل نیست

شماره 5 BELLA 7.4 Quart 2-Stordable Stackable Basket Stamer مواد غذایی سالم
BELLA 7.4 Quart 2-Stordable Stackable Basket Steter مواد غذایی سالم با سینی برنج و غلات

قیمت را در آمازون بررسی کنید
بخارپز غذایی BELLA 7 Liter (7.4 Quart) دو سطح برای شما دارد تا بتوانید ظرف ها را بصورت جداگانه بپزید. طعم غذاها به هم نمی خورد و بنابراین هر دو ظرف طعم اصلی خود را حفظ می کنند. شما می توانید به سرعت سیستم گرمایش را شروع کنید که روند پخت و پز در حدود 30 ثانیه آغاز می شود.

شما سیستم گرمایش سریع را دارید که بخار را در مدت زمان 30 ثانیه تولید می کند. می توانید هر چیزی را از سبزیجات ساده گرفته گرفته تا کوفته ها بخار کنید. سبزیجات حتی وقتی پخته می شوند مواد مغذی را حفظ می کنند. برای پخت و پز این بخارپز نیازی به روغن ندارید. لوازم جانبی را می توان در ماشین ظرفشویی نیز شستشو داد.

نتيجه گيري: داراي دو ظرف جداگانه است كه بسيار بزرگ هستند. می توانید یک وعده غذایی کامل را در این دستگاه واحد تهیه کنید. خانواده شما مطمئناً عاشق دستور العمل های غذایی شما با استفاده از این بخار شگفت انگیز مواد غذایی برای هر وعده غذایی خواهید بود.

جوانب مثبت
● نمایش پنجره در دسترس
● قابل انعطاف
● استفاده آسان
food بخارپز بخورید

منفی
● بدون گزینه گرم
rice مدت طولانی برنج را می پزد

شماره 6 ماشین آلات دهیدراتور غذایی NutriChef و بخار برقی حرفه ای
دستگاه خشک کن مواد غذایی NutriChef و بخارپز برقی حرفه ای ، اجاق گاز ، گوشت نگهدارنده ، گوشت گاو گوشتی ، خشک کن میوه ، برنج بخارپز و سبزیجات با سینی های پشته در رنگ سفید – (PKFDSRC10WT)

قیمت را در آمازون بررسی کنید
دهیدراتور اطمینان می دهد که هیچ رطوبت در مواد غذایی بعد از پخت و پز باقی نمی ماند. این مانع از هدر رفتن مواد غذایی می شود. این یک سیستم عامل ساده است که در هنگام بخار دادن به آن از نور قرمز می شود و سبز می شود و در صورت کمبود آب بدن می تواند سبز شود.

سینی های پشته ای را می توان به راحتی جدا کرد. همچنین می توان از آنها برای خشک کردن مواد غذایی حتی بدون دهیدراته استفاده کرد. این دهیدراتور از روشهای مختلفی برای کم آبی و حفظ مواد غذایی استفاده می کند. می توانید خورش خوشمزه ، سوپ ها و سایر سبزیجات تهیه کنید که دارای طعم های اصلی باشند.

نتیجه گیری: آب بدن NutriChef 3-in-1 Dehydrator & Steamer نه تنها غذاهای شما را طبخ می کند ، بلکه به حفظ آن با کم آبی نیز کمک می کند. اکنون راهی برای حفظ مواد غذایی و تازه تر و مزه تر ماندن آن برای مدت زمان طولانی وجود دارد.

جوانب مثبت
fruits میوه ها را خشک می کند
for مناسب برای هر نوع مواد غذایی
to مناسب برای استفاده
● مواد غذایی را به خوبی می پزد

منفی –
سینی های خیلی کوچک

شماره 7 بخار شیشه دیجیتال Cuisinart STM-1000 CookFresh
بخار شیشه دیجیتال Cuisinart STM-1000 CookFresh

قیمت را در آمازون بررسی کنید
بخار شیشه ای دیجیتال جدید Cook Cuisinart دارای سیستمی است که بخار از قسمت بالایی کاسه تحویل می شود. این یک کاسه شیشه ای پنج لیتری برای پخت و پز برای قسمت های خانوادگی دارد. این مخزن دارای یک لیتر آب است تا اطمینان حاصل شود که آب کافی برای بخار وجود دارد.

پنج تنظیم غذایی از پیش برنامه ریزی شده وجود دارد که می توانید طبق غذای مورد نظر خود انتخاب کنید. تنظیمات مختلفی برای مرغ ، غذاهای دریایی ، غلات و سبزیجات وجود دارد.

نتیجه گیری: کاسه منفرد استیمر شیشه ای دیجیتال Cuisinart آن را ساده نگه می دارد. با راه اندازی بخار از بالا ، تمام مواد غذایی را به طور مساوی می پزد.

جوانب مثبت
● بادوام و شیک
● ظرفیت بزرگ

منفی
● نه کاربر پسند
● حجیم

شماره 8. Rosewill TY510-01TA سبد پشته پشته 3 لیتری Stackable
Rosewill TY510-01TA BPA-free، 9.5-Quart (9L)، Stiable Stackable Basket 3 Stileable Steter Food Stimer with Timer، RHST-15001

قیمت را در آمازون بررسی کنید
Steamer Rosewill RHST-15001 دارای سه سبد است که می تواند برای پخت و پز غذاهای مختلف جمع شود. ظرفیت کلی 9.5 کوارت (9 لیتر) است. بخار ظرف مدت 40 ثانیه شروع می شود زیرا قدرت توربو دارد. زمان سنج 60 دقیقه است.

یک علامت آب در آب برای بررسی سطح آب وجود دارد. هنگامی که آب وجود ندارد ، دستگاه به طور خودکار خاموش می شود. لوازم جانبی شامل سبدهای ایمنی ماشین ظرفشویی است که شامل یک کاسه برنج نیز می باشد. وجود دارد در دارندگان تخم مرغ ساخته شده است به جوش تخم مرغ .

نتیجه گیری: می توانید سه ظرف مختلف را روی این دستگاه بپزید. مواد غذایی که مدت زمان بیشتری برای تهیه آن لازم است باید در کاسه پایین قرار داده شود زیرا سریعترین حرارت را گرم می کند.

جوانب مثبت
auto خودکار ایمنی
to استفاده آسان
● محکم

منفی –
هیچ راهی برای تعیین زمان کمتر از 60 دقیقه نیست

شماره 9 بخارپزهای خوشبو کننده و سبک پلوپز سبک
اجاق گاز خانگی 6 عطر Aroma Housewares

قیمت را در آمازون بررسی کنید
اجاق گازهای خانگی Aroma Housewares 6 فنجان (پخته شده) و پلوپز سبزیجات سبک Style Steamer به شما کمک می کند تا یک رستوران خوشمزه مانند غذا درست کنید. اجاق گاز 2 تا 6 فنجان برنج (هر نوع تنوع) طبخ می کند. هنگامی که برنج پخته شد ، دستگاه برای حفظ حالت گرم تغییر مکان می دهد. در سینی بخار همچنین می توانید گوشت یا سبزیجات را به همراه برنج بخارپز کنید. بعد از صرف غذا می توان همه لوازم جانبی را جدا و تمیز کرد.

نتیجه گیری: این دستگاه بخار دارای سیستم عامل تک لمسی است که امکان روشن / خاموش کردن حتی بچه ها را نیز آسان می کند. لوازم جانبی دیگری مانند یک سینی بخار ، یک فنجان اندازه گیری برنج و یک سرویس اسپاتولا در آن گنجانده شده است.

جوانب مثبت
lid درب شیشه ای ایمن
to تمیز کردن
آسان to استفاده آسان

منفی
● برنج به کف ظرف چسبیده است
● بدون پنجره دید

راهنمای خرید هنگام خرید بخارپز غذا
بخارپز کردن مواد غذایی به روش طبخ غذا با تکیه بر گرما و رطوبت اطلاق می شود. غذا را می توان به طور موثری در محیط بسته که توسط بخار آب احاطه شده است طبخ کرد. بهترین وسایل آشپزخانه برای تهیه کوفته ها ، سوشی ها و سایر غذاهای مورد علاقه همه وقت است.

اما ویژگی های مهم و ملاحظات هنگام خرید یک بخارپز مواد غذایی چیست؟ قبل از اینکه کاملاً متقاعد شوید که بهترین بخار پز مواد غذایی را انتخاب کرده اید ، تعیین اینکه آیا دستگاه بخار دارای تمام ویژگی هایی است که می تواند پاسخگوی نیازها و انتظارات شما باشد ، بسیار مهم است. در اینجا برخی از مواردی که باید در نظر گرفته شود و بهترین ویژگی های بهترین دستگاه بخار پز مواد غذایی است.

 1. اندازه اندازه
  بخار پز مواد غذایی اهمیت دارد. اندازه بخارپز غذایی که برای خرید لازم دارید به میزان علاقه شما به آشپزی بستگی دارد. اندازه خانواده شما نیز هنگام در نظر گرفتن اندازه بخار مهم است.

برنامه همچنین اندازه بخارپز مواد غذایی مورد نیاز شما را تعیین می کند. به عنوان مثال ، شما برای استفاده از رستوران ها نسبت به آنچه که برای یک خانواده استفاده می کنید نیاز به یک بخارپز غذا کمی بزرگتر برای استفاده در رستوران ها دارید. در واقع ، هدف استفاده اندازه مناسب شما را تعیین می کند.

 1. مواد
  بخار پز مواد در مواد مختلفی از جمله فولاد ضد زنگ ، آلومینیوم ، بامبو و پلاستیک تولید می شوند. باید در نظر داشته باشید که نوع مواد نیز دارای قیمت هستند. مهم است که یک بخارپز یا اجاق گاز را انتخاب کنید که بادوام باشد و موردی باشد که سالها می توانید از آن استفاده کنید.
 2. فرآیند بخارپز
  هیچ بخار پز وجود ندارد که برای همه نوع مواد غذایی منظور شود. تعیین نوع غذای موردنظر برای بخار کردن بسیار مهم است تا بتوانید بخارپز مربوط را انتخاب کنید.

علاوه بر این ، شما همچنین باید زمان بخار را در نظر بگیرید. مهم است که مشخص کنید که آیا این مورد برای آشپزی مناسب است یا خیر. ظرفیت نگهداری آب یک عامل مهم در نظر گرفته شده است.

 1. ویژگی های پیشرفته
  تولید کنندگان محصولات خود را آزمایش کرده و بهبود بخشیده اند تا ویژگی های پیشرفته تری داشته باشند. ویژگی های پیشرفته دستگاه بخارپز مواد غذایی امروزه شامل شروع تاخیر دیجیتال ، زمان سنج و عملکرد گرم نگه داشتن آن است. خوب خواهد بود که این ویژگیهای جالب را برای انجام کارهای سریع و راحت بخار کردن غذا بررسی کنید.
 2. انتقادات و پیشنهادات
  اگر شما یک کاربر جدید بخارپز مواد غذایی هستید ، ممکن است در مورد بهترین ویژگی ها و اشکالات محصول خاص ، آگاهی و دانش نداشته باشید. در صورت جستجوی بازخورد کاربران قبلی محصول ، این امر به شما کمک می کند. می توانید نظرات محصول را بخوانید یا فیلم ها را با استفاده از محصول تماشا کنید.

حکم نهایی: رفته است روزهایی که باید آن را در تمام طول روز در آشپزخانه عرق کنید. می توانید با آماده سازی از پیش غذای تازه و تازه پخته شده آن را تهیه کنید. می توانید برای کمک به فرزندان خود در کارهای خانه وقت بگذارید یا با آنها در ارتباط باشید. در حالی که خانواده در کنار میز شام هستند ، لازم نیست که غذاهای تازه و تازه پخته شده را سرو کنید. بنابراین اگر بخارپز ندارید ، به آنجا بروید و یکی را برای خود تهیه کنید!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>