شارژ مودم ایرانسل | خرید بسته اینترنت ثابت ایرانسل

تفاوت ترافیک بین الملل و ترافیک داخلی چیست ؟ هر اتصال TD-LTE قادر خواهد بود در حالت عادی تاسرعت ۱۰۰ مگابیت را تامین کند که این ظرفیت بین مشترکان متصل به این فرستنده توزیع میشود که البته این به میزان فاصله مشترک از سایت نیز بستگی دارد. به عبارتی هر گیگابایت اینترنت همراه نسل چهارم ایرانسل در گران ترین حالت 3.666 تومان و در ارزان ترین حالت 2.416 تومان عرضه می شود. خب؛ حالا که اینترنت همراه ایرانسل خود را فعال کردید، بهتر است به فکر هزینههای آن نیز باشید. به گزارش روابط عمومی ایرانسل، با توجه به شیوع بیماری کرونا و رواج آموزش و تدریس آنلاین در سال تحصیلی ۱۳۹۹-۱۴۰۰، این بسته با هدف تسهیل در فرایند ارائۀ محتواهای آموزشی، به معلمان ارائه شده است.این بسته، برای استفاده از خدمات اینترنتِهمراهِ اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، برای حدود ۱۵۰هزار معلم ایرانسلی، بر اساس فهرست ارائه شده از سوی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، فعال شده است و معلمان ارجمند میتوانند از بامداد امروز ۲۵ شهریور ماه ۱۳۹۹، به مدت سه ماه، از آن استفاده کنند.بستههای هدیه فعال شده برای معلمان گرامی، از طریقاپلیکیشن «ایرانسل من»قابل مشاهده و میزان مصرف آنها نیز قابل بررسی است. این بسته، برای استفاده از خدمات اینترنتِهمراهِ اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، برای حدود ۱۵۰هزار معلم ایرانسلی، بر اساس فهرست ارائه شده از سوی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، فعال شده است و معلمان ارجمند میتوانند از بامداد امروز ۲۵ شهریور ماه ۱۳۹۹، به مدت سه ماه، از آن استفاده کنند.

در این گزارش سراغ بستههای بلندمدت ایرانسل و همراه اول رفتهایم تا ببینیم هر کدام چه بستههایی با اعتبار سهماهه، چهارماهه، ششماهه و یکساله برای کاربران ارائه کردهاند. در دستهبندی مودمهای همراه ایرانسل میتوان آنها را به 2 دسته اصلی؛ با پشتیبانی از 3G و با پشتیبانی از 3G و 4G و دو دسته فرعی با وایفای و بدون وایفای میتوان تقسیمبندی کرد. این مودم که قابلیت اتصال همزمان 10 کاربر یا دستگاه را دارد و تنها 5 ثانیه برای اماده به کار شدن زمان احتیاج دارد، همانطور که گفتیم از شبکههای تلفن همراه تا نسل سوم یعنی 3G پشتیبانی میکند و میتوانید از پنل موجود در آن برای ارسال و دریافت پیام کوتاه استفاده کنید و مصورف دیتای سیمکارت خود را مدیریت کنید. با توجه به اینکه قیمت هر گیگابایت در بستههای بلندمدت کمتر از انواع کوتاهمدت است، با انتخاب آنها میتوانید در هزینههایتان صرفهجویی کنید. در این صورت میتوانید با خرید تنها یک بسته بنا به نیاز هر یک از اعضای خانواده یا دوستانتان به آنها حجم اینترنت، بدون محدودیت زمانی و مکانی اختصاص بدهید. باید توجه داشت که کنسول تنظیمات برخی مودم ها به گونه ای طراحی شده که همه ی امکانات را در صفحات نمایش کوچک ارائه نمی کند پس برای دسترسی به کنسول اصلی و کامل دستگاه پیشنهاد می کنیم حتما از لپ تاپ یا کامپیوتر استتفاده نمایید.

از همراهاول را شمارهگیری کنیم. توجه: درصورتیکه شارژ اینترنت ADSL کاملا به پایان رسیده است، باید پس از شارژ اینترنت، مودم را یک بار خاموش و روشن کنید، تا زمانی که چراغ Internet روشن و ثابت شود. در بهترین مودم ایرانسل یک عدد پورت RJ11 برای اتصال تلفن ثابت به دستگاه مودم از طریق سیم کارت FDD وجود دارد که می توانید به راحتی برای تماس های ورودی/خروجی با استفاده از تلفن ثابتتان از آن استفاده نمائید. پس از ارائه اینترنت 4G برای اولین بار در ایران، اکنون فناوری جدید اینترنت نسل 4 ثابت TD-LTE را برای اولین بار در کشور در اختیار شما قرار میدهیم. به گزارش حوزه دنیای ارتباطات گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، با توجه به شیوع بیماری کرونا و رواج آموزش و تدریس آنلاین در سال تحصیلی ۱۳۹۹-۱۴۰۰، بستههای سه ماهه ۲۰ گیگابایتی رایگان با هدف تسهیل در فرایند ارائه محتواهای آموزشی، به معلمان ارائه شده است. این سوال اکثر کاربران و مخاطبان افکارنیوز بود که حالا بر اساس گزارش همراه اول ینترنت رایگان معلمان در دستور کار قرار گرفت. امسال برای دومین سال متوالی رئیس جمهوری به وزیر ارتباطات دستور داد هدیه اینترنت یکساله برای خبرنگاران فعال شود. به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری دانشجو، امسال برای دومین سال متوالی رئیس جمهوری به وزیر ارتباطات دستور داد هدیه اینترنت یکساله برای خبرنگاران فعال شود.ایرانسل و همراه اول به دلیل حذف بستههای کاربردی خود برای اهدای این هدیه از لیست خارج شدند و رایتل توزیع این هدیه ۱۲۰ گیگا اینترنت رایگان را برعهده گرفت.

هر چند رایتل سیمکارت رایگان به خبرنگاران اختصاص داد. وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از برگردانده شدن مبالغ دریافت شده از مشترکان بابت حذف بستههای اینترنت اپراتورهای همراه اول و ایرانسل خبر داد. سایت تخفیفان هر روز با جذابترین تخفیف های ایرانسل همراه شماست تا بتوانید خرید ارزان تری را تجربه کنید. دسترسی رایگان به سامانه شاد مشترکان ایرانسل میتوانند از بامداد ۱۶ شهریور ماه ۱۳۹۹ تا اطلاع ثانوی، بدون نیاز به تهیه بسته دیتا، به سامانه شاد دسترسی داشته باشند. برو ساده خودتی/تو که از انگلیس پیام دادی.چطوری تو تهران ایرانسل داری.جلاالخالق/جن و پری که نیستی.آرم پرچمت لوت داد ساده. به گزارش خبرنگار حوزه علم، فناوری و دانشبنیان گروه فناوری خبرگزاری آنا، محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از تصمیم اپراتورهای تلفن همراه برای بازگرداندن هزینه ضرر زده شده به مشترکان پس از حذف بستههای پرکاربرد اینترنت همراه خبر داد. رئیس رگولاتوری ایران از برگردانده شدن بستههای اینترنتی بلند مدت اپراتورهای ایرانسل و همراه اول خبر داد.