سازنده پروژه میلان چه تعاونی است و مراحل کار به چه صورت است؟

سازنده پروژه بزرگ میلان، شرکت تعاونی اریکه پارسیان ( سهامی خاص ) یکی از معتبر ترین تعاونی مسکن منطقه 22 می باشد. این تعاونی وابسته به بقیه الله سپاه می باشد، همچنین این تعاونی جزو تعاونی های خوش نام منطقه 22 تهران  بشمار میرود.

 از رزومه های این تعاونی میتوان پروژه بقیه الله 1 در شهرک مروارید شهر اشاره کرد که موعد تحویل آن به اعضا نزدیک می باشد و در حال اتمام است . دیگر رزومه این تعاونی پروژه بقیه الله 2 میباشد که در شهرک مروارید شهر در حال احداث است و اخرین پروژه آن ، برج میلان است که در ادامه به بررسی آن می پردازیم .

 

آشنایی با تعداد واحد ها، بلوک ها و طبقات در پروژه برج میلان

اگر بخواهیم در خصوص تعداد طبقات، واحد ها و بلوک های پروژه برج میلان اشاره ای داشته باشیم، اینطور می توان گفت که این پروژه در 4 بلوک 26 طبقه ای طراحی و ساخته شده است که هر بلوک آن دارای 21 طبقه مسکونی، 1 لابی، 4 پارکینگ اختصاصی و… است.

همچنین تعداد کل واحد ها در این پروژه به 168 واحد مسکونی می رسد که در هر طبقه از این 21 طبقه، 2 واحد قرار گرفته است. متراژ واحد ها در این پروژه به صورت 137 متر،138متر،174 متر،177متر به صورت 3 خواب است.

از امکانات پروژه میتوان 6 لاین آسانسور، سالن اجتماعات، سالن ورزش، لابی مجلل، اتاق بازی کودکان، تاسیسات مرکزی به روز، دوربین های مدار بسته مرکزی، سیستم اعلام و اطفاء حریق، هلی پد و…نام برد.

 

امتیاز خرید و فروش این پروژه به چه صورت انجام می شود؟

پروژه میلان به صورت امتیاز و واریزی خرید و فروش میشود و در داخل دفتر تعاونی نقل و انتقال قطعی صورت میگیرد. 

قرارداد اولیه اعضا با تعاونی برای هزینه زمین-تراکم و جواز بر اساس قیمت قطعی متری 2.400 هزار تومان میباشد که اعضا بر اساس متراژ خود تا 30مهرماه 99 باید به تعاونی پرداخت کرده اند. قرارداد ساخت پروژه هم طبق اعلام تعاونی براساس متری 4.500 بصورت علی الحساب محاسبه خواهد شد که براساس اعلام جدول اقساط جدید طی 60 ماه باید به تعاونی پرداخت شود.

 

پروژه میلان در منطقه 22 و شهرک چیتگر دارای دسترسی آسان و سریع به بزرگ راه حکیم،خرازی،مترو ورداورد،دریاچه شهدای خلیج فارس  ،باغ ملی گیاه شناسی ، بوستان جنگلی چیتگر ،مجموعه تفریحی هزار و یک شهر و… میباشد.