ساختمان هسته قدرت عضلانی

[ad_1]

ساختمان هسته قدرت عضلانی کاهش درد کمر

آن است که به خوبی شناخته شده است که یک هسته قوی به بدن توزیع تنش تحمل وزن و محافظت می کند ، این نیز به عنوان ثبات که هدف این است که برای حفظ یک پایه محکم و انتقال انرژی از مرکز بدن به اندام.

تقویت ماهیچه های هسته ای باعث کاهش کمر درد و نشان داده شده است که ضعیف و نامتعادل ماهیچه های هسته ای مرتبط با کمر درد. قوی تر و متعادل عضلات اصلی کمک به حفظ مناسب استقرار و کاهش فشار بر روی ستون فقرات.

عضلات است که موجب افزایش ثبات شناخته شده به عنوان هسته عضلات از عضلات است که اجرای حدود اواسط ریف بدن. مردم اغلب به کار سخت در تمرینات شکم برای ساخت آنچه که معمولا به عنوان شناخته شده “شش بسته” که نام خود را از آن ظاهر مناسب و نازک افراد است. وجود دارد بسیاری از ماهیچه های هسته ای و ساخت و ساز در هسته قدرت عضلانی نیاز به خیلی بیشتر از فقط تمرینات شکم.

ماهیچه های هسته ای عبارتند از:

این فيدوس عضلات هستند که در واقع در امتداد ستون فقرات. این عضلات گسترش و چرخش ستون فقرات ستون فقرات.

خارجی عضلات مورب که در واقع در کنار و جلوی شکم.

داخلی عضلات مورب که در واقع زیر خارجی و داخلی در حال اجرا در جهت مخالف است.

عرضی (TVA) واقع شده است که در زیر داخلی است که عمیق ترین عضلات شکم (عضلات کمر خود را) و پیچد اطراف ستون فقرات خود را برای حفاظت و ثبات است.

این بانی Spinae; یک گروه از سه ماهیچه های در حال اجرا در امتداد گردن خود را به پشت خود را پایین تر.

عضلات ران; واقع در جلوی لگن و ران بالا.

این سرینی متوسط و کوچک; واقع در سمت لگن

این سرینی maximus همسترینگ گروه piriformis; واقع در پشت ران و بالای ران پا.

ران مرد; واقع در داخلی ران.

بازدید sportsmedicine.about.com برای تفکیک عضلات درگیر در ثبات.

بزرگترین سود از هسته های آموزشی است که به منظور توسعه کاربردی تناسب اندام که به معنی تناسب اندام است که ضروری است برای هر دو زندگی روزانه و فعالیت های منظم. سوال این است که چگونه می تواند این باشد زمانی که یک فرد در حال حاضر کمر درد می یابد و هر سطح از ورزش یک چالش است.

VertiBaX حسی عضلانی درمانی ارائه شده توسط VertiBaX کمر حسی چند بسته کمک به بسیاری از مردم برای بازگشت به یک سطح از ورزش آنها تنها می تواند قبلا در مورد خواب.

کمر: حمایت فعال فراهم می کند پشتیبانی از فشرده سازی و تسکین درد در طول فعالیت و
کمر: بهداشت و درمان حسی کمربند را نگه می دارد عضلات گرم و آرام, افزایش گردش خون به ماهیچه های هسته ای بعد از ورزش موجب افزایش سرعت فرایند درمان.

این محصولات نیز اثبات می شود یک موفقیت بزرگ با ورزشکاران و ورزشی افراد که به دنبال به حداکثر رساندن مزایای بدن خود را از جلسات آموزشی در حالی که نگه داشتن هسته ای خود را گروه های عضلانی سالم است. پوشیدن VertiBaX کمر: بهداشت و درمان حسی کمربند بین جلسات آموزشی را افزایش می دهد یک ورزشکار نرخ بهبود در حالی که VertiBaX کمر: حمایت فعال فراهم می کند افزایش ثبات به هسته گروه های عضلانی کاهش خطر آسیب.

تمرینات استفاده می شود برای تقویت ماهیچه های هسته ای شامل کسانی که با استفاده از طب توپ Kettleballs ثبات توپ تعادل محصولات مانند Bosu توپ و تخته تعادل و تلو تلو خوردن تخته.

محصول کمک درمانگاه:

خرید VertiBaX: کمر حسی چند بسته از support4physio.co.انگلستان در خط فیزیوتراپی منابع مستقیم به پزشک است.

سلب مسئولیت: حرفه ای مستقل توصیه های پزشکی باید انجام شود قبل از اقدام به هر گونه اطلاعات داده شده در این مقاله است.

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>