راهنمای خرید سینک ظرفشویی آشپزخانه

از زمان ماقبل تاریخ ، انسان ها مشغول بهداشت بودند. بنابراین ، سینک ظرف احتمالاً یکی از اولین نمونه های کنترل بیماری و دسترسی به آب شیرین است. جالب توجه است ، غرق شدن همانطور که اکنون می دانیم آنها تا اوایل قرن بیستم تکامل نیافته اند. قبل از این دوره ، یک سینک ظرفشویی به عنوان یک دستشویی کامل با یک پارچ آب و یک کاسه عمیق تعریف می شد. هنگامی که آب تمیز کثیف شد ، به سادگی دور ریخت و یا حتی از پنجره بیرون ریخت. برخی از مورخان معتقدند که این می تواند تأثیرگذاری بر کلمه “loo” داشته باشد. صاحبان خانه هنگام ریختن آب ، هشدار می دادند که “مراقب پایین باشید”.

لوله کشی و مواد مدرن اکنون به ما این امکان را می دهد تا از سینک های آشپزخانه و امکانات بی شماری که باید ارائه دهند لذت ببریم. همانطور که ممکن است حدس زده شود ، انتخاب بهترین مدل به چنین متغیرهایی و میزان افراد ارائه دهنده خدمات ، ابعاد آن ، محل مورد نظر و نحوه مطابقت با هر نوع دکوراسیون موجود بستگی دارد. بگذارید راهنمای خرید را بررسی کنیم و ایده بهتری کسب کنیم.

سینک ظرفشویی آشپزخانه برای هر آشپزخانه اصلی است و خرید مدل مناسب یکی از مهمترین انتخاب های آشپزخانه شما خواهد بود. این تصمیم قبل از اینكه تصمیم بگیرد كه همه ی كالاهای مهم و سینك برای كاركرد و جذابیت بصری آنها انتخاب شود ، باید به عوامل زیادی توجه شود. صدها سبک با منحنی های زیبا ، تکمیل های فلزی ، یکنواخت های غنی و جالب وجود دارد.

کاسه منفرد ، کاسه دوتایی ، روتختی بالا ، زیر مانتویی ، چینی ، فولاد ضد زنگ و سینکهای آشپزخانه سرامیکی چیزی غیر از “سوراخ” در پیشخوان است که به معنای شستن ظروف است. انتخاب سبک اشتباه یا انتخاب مواد اشتباه ممکن است آشپزخانه شما را کم کارتر کند. سینک های آشپزخانه یک لوازم جانبی مهم است و نقطه کانونی سبک و کارایی در منطقه آشپزخانه شماست. بسته به موقعیت نصب و متریال مورد استفاده در ساخت و ساز ، انواع مختلفی دارند.

می توانید آنها را در سرامیک ، شومینه ، رایحه ، شیشه ، گرانیت و استیل ضدز پیدا کنید. فولاد ضد زنگ محبوب ترین نوع مواد است. علاوه بر زیبایی شناسی ، خود را به تمیز کردن آسان ، دوام و مقاومت در برابر لکه ها می برد. اگر شما یک مدل موجود را جایگزین می کنید ، خرید این مدل که با سبک نصب مدل فعلی شما مطابقت داشته باشد ، ساده تر خواهد بود. یک سینک ظرفشویی را می توان به عنوان یک پایه بالا ، زیر کوه یا پیش بند نصب کرد. اگر به سبک متفاوتی از مونت انتخاب می کنید ، ممکن است تغییر محل کار لازم باشد و همچنین برای اطمینان از پایداری و قدرت لازم است. یک سینک سطح آشپزخانه دارای لبه ای است که در بالای پیشخوان قابل مشاهده است در حالی که یک مدل زیر کوه زیر پیشخوان تعبیه شده است. ما هر یک از انواع زیر را شرح داده ایم.

مخزن زیر آب

مخزن زیر آب
به طور معمول با میز آشپزخانه مورد استفاده قرار می گیرد از مواد جامد مانند سنگ کامپوزیت یا سنگ طبیعی ساخته شده است. بر خلاف مدل های مانتوی بالا ، اینها ظرافت مرتب و بدون هیچگونه شکافی را نشان می دهند که خاک و گریس به طور بالقوه می توانند در آن جمع شوند ، بنابراین بهداشت بهتر و کارهای کمتری را برای تمیز کردن ارائه می دهند.

سینک های فوقانی Mount / Surface Mount

سینک های سطحی سطحی
این نوع سینک را می توان به سادگی درون یک برش ساخته شده در کاناله قرار داد. سینک های سقفی ارزان قیمت و نصب آن آسان است. این لبه ها حاوی لبه ای هستند که سینک را بدون نیاز به پشتیبانی داخلی در آن نگه می دارد. با این حال ، این سینک ها از براق انواع مختلف زیر کوه برخوردار نیستند.

تناسب بستگی به سبکی که انتخاب می کنید و توانایی DIY شما بستگی دارد. نصب بالا آسانترین حالت مناسب است و می توان آن را درون سوراخ از پیش بریده شده قرار داد که حاشیه آن روی قسمت بالای کار قرار دارد. مدل زیر نصب شده ، که حاشیه در زیر محل کار تعبیه شده است بسیار عالی به نظر می رسد ، با میزهای کار محکم مانند گرانیت ، سنگ یا سنگ مرمر. سینک های جلوی پیش بند که در قسمت پیشین قرار گرفته اند ، به قسمتی از یک میز کار می روند و در صورت انتخاب یک سینک خانگی قدیمی به سبک خانه ، با مواد مدرن از جنس استنلس استیل جذاب هستند.

سینک ظرفشویی آشپزخانه همچنین با پیکربندی های مختلف کاسه ای مانند تک و چند کاسه همراه است ، ما تمام پیکربندی های کاسه را در زیر شرح داده ایم:

کاسه تنها

سینک ظرفشویی
برای خانواده متوسط ​​، با یک آشپزخانه متوسط ​​، یکی از همه کاره ترین سینک آشپزخانه ، کاسه منفرد با دریل منفرد است. با این حال ، همه سینکها یکسان نیستند. با این حال ، یک سینک آشپزخانه یک کاسهرایج ترین نوع است و در بسیاری از خانه ها ، دفاتر و موسسات دیده می شود. یک حوضچه بزرگ در مرکز یک ماشین لباسشویی قرار دارد و یک شیر آب با شیرهای آب گرم و گرم به طور مستقیم در بالا یافت می شود. زهکشی با درپوش (چه مکانیکی و چه قابل جابجایی) وجود دارد و برای جلوگیری از پر شدن بیش از حد آب در حالی که شکاف معروف به سرریز سینک در پانل جانبی ساخته شده است. تمام لوله کشی ها در زیر و پشت واحد متصل خواهند شد. اجازه می دهد برای یک ظاهر تمیز و کاربردی. کاسه ها بزرگ یا کوچک هستند که در همه نوع فضاها جای می گیرند. چنین غرق ها بیشترین کار را ترجیح می دهند زیرا این کار تمیز کردن آسان و همچنین شستن گلدان ها و قابلمه های بزرگتر را تسهیل می کند. تهیه مقادیر زیادی آشپزی و شستشو نیز بسیار آسان است.

این نوع سینک را می توان از مواد مختلفی تهیه کرد. اینها می توانند شامل شوند (اما لزوماً محدود نمی شوند:

سرامیک
ظروف چینی
فلز
شیشه
کامپوزیت های مدرن و Fragranite
این مدل ها برای انتخاب تعداد زیادی رنگ وجود دارند. در حالی که مدل های استنلس استیل رایج ترین آشپزخانه است ، بسیاری از خانه های مدرن می توانند از سرامیک و چینی استفاده کنند تا از یک جمله سوراخ شده در داخل اتاق لذت ببرند. بدیهی است که اندازه مورد توجه عمده است. این باید به عنوان بخشی از آشپزخانه جدید شما به نظر برسد ، نه چیزی که پس از آن به درون آن ریخته شده باشد. شما باید یکی را انتخاب کنید که برای نیازهای شما کافی باشد ، در حالی که ظاهر نمی شود کل کار را بر عهده بگیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مواد و اندازه ، می توانید به صفحه سینک آشپزخانه یک کاسه ما مراجعه کنید.

کاسه دوتایی

سینک ظرفشویی دوبل
این نوع پیکربندی در اکثر سینک ظرفشویی های مدرن مشاهده می شود که قابلیت تطبیق پذیری و انعطاف پذیری را دارند. در این نوع ، هر دو کاسه ممکن است اندازه یکسان داشته باشند یا اندازه های مختلفی داشته باشند ، یکی کوچک و دیگری بزرگ. مزیت سینک آشپزخانه دو کاسه این است که می توانید همزمان با دو کار در سینک ، صرفه جویی در وقت و تلاش کنید. اما اگر ظروف بزرگی دارید ، باید اطمینان حاصل کنید که هر دو کاسه به اندازه کافی بزرگ برای استفاده راحت هستند.

سینک آشپزخانه Two & Half Bowl Type یکی از جالب ترین انواع است و دارای یک کاسه کوچکتر است و در کنار این دو بزرگتر واقع شده است. این می تواند اهداف مختلفی را ارائه دهد. یکی از رایج ترین آنها مکانی برای شستشو ، پوست و تمیز کردن مواد غذایی (میوه و سبزیجات) است. علاوه بر این ، گوشت یا ماهی را می توان برای ذوب در این قسمت قرار داد. تخلیه را می توان مسدود کرد ، و این “نیم کاسه” را می توان با آب گرم پر کرد تا در روند کار کمک کند. علاوه بر این ، برخی از سینک ها دارای ضمیمه دفع زباله هستند که درون زهکشی این حوضه کوچکتر ساخته شده است. بنابراین ، یک شکل کارآمد برای دفع زباله در دسترس است که هنگام تهیه وعده های غذایی به طور مرتب ، کاملاً مناسب است. تنظیمات مختلفی برای لذت بردن در هنگام انتخاب این نوع سینکها وجود دارد.

بسته به اندازه کاسه دوتایی ، لازم به ذکر است که امکان دستکاری در مدل های بزرگتر بسیار چالش برانگیز است و به دو کارگر نیاز دارد تا با خیال راحت در محل کار خود قرار بگیرند. علاوه بر این ، لوله کشی می تواند برای کسانی که از لوله ها ، واشرها و اتصالات ناآشنا هستند ، به وجود بیاید. قلاب گرفتن هر سینک به صورت نادرست می تواند باعث بروز مشکلات اساسی مانند نشت و آسیب آب شود.

درباره مواد بیشتر بدانید
در هنگام انتخاب مدل مناسب مواد مهم است ، زیرا باید در برابر سختی های استفاده روزانه ، پخت و پز و تمیز کردن و همچنین تغییر دما مقاومت کند. و باید آن را با احتیاط انتخاب کرد تا اطمینان حاصل شود که این سینک نیازهای خانواده شما ، چه زیباییشناختی و چه کاربردی را برآورده می کند.

سرامیک محبوب است ، و سطح آن ممکن است علائم خراش بدست آورد و یا در صورت استفاده مکرر می توان رنگ آمیزی کرد.
کامپوزیت های سنگی بسیار سخت گیر هستند اما سنگین و گران هستند.
فولاد ضد زنگ عملی ترین مواد و محبوب ترین است ، اما خریداران بسیار کمی از ظاهر مفید این فلز را نمی دانند.
در اینجا تمام مطالب محبوب بالا به طور خلاصه مورد بحث قرار می گیرد:

فولاد ضد زنگ

فولاد ضد زنگ
نوع سینک ظرفشویی از جنس استنلس استیل متداول ترین انواع هستند. آنها از جنس استیل با ضخامت بالا ساخته شده و آشپزخانه ای جلا و تمیز دارند که بسیاری از افراد آن را جذاب می دانند. فولاد ضد زنگ ترکیبی از فولاد ، نیکل و کروم است. این درصد نیکل و کروم اضافه شده به فولاد است که باعث افزایش مقاومت در برابر خوردگی و مقاومت بیشتر می شود. هرچه درصد این فلزات بیشتر باشد ، کیفیت فولاد ضد زنگ نیز بالاتر خواهد بود. علاوه بر این ، یکی از مهمترین مواردی که باید در نظر بگیرید ضخامت آن است. یک سنج 16 ضخیم تر از یک سینک 22 گانه است و یک سینک ضخیم تر باید پوشیدگی آن سخت تر باشد ، کمتر مستعد چیدن گلدان های پخت و پز باشد و هنگام پر کردن لرزش کمی یا بدون ایجاد کند. به جای استیل های نازک تر که دارای عیار سنج بالایی هستند از استیل کمتری بچسبانید. فولاد با فشار بالا سفت تر است ، کمتر “ریز”

از آنجا که هر واحد از این آلیاژ مسدود کننده لکه دار شده است ، می توانید سالها مورد استفاده با نیازهای کم نگهداری را انتظار داشته باشید. این نوع همچنین برای کسانی که در بودجه هستند گزینه ای مقرون به صرفه است.

کامپوزیت

کامپوزیت
از ترکیبی از یک ماده سنگی (مانند گرد و غبار کوارتز) و یک رزین اپوکسی تولید می شود. یكی از اصلی ترین مزایای این نوع ، این است كه می توان آنها را تقریباً به هر شکلی قالب بندی كرد. شما را قادر می سازد تا محیط را به صورت دلخواه تنظیم کنید. با این حال ، به خاطر داشته باشید که مواد تا حدودی متخلخل هستند. این می تواند به مرور زمان لکه ها را ایجاد کند.

عطر فرنگی

عطر فرنگی
مواد فراتی به دلایل مختلف محبوبیت زیادی کسب می کنند. اول ، این ماده طبیعی در مقایسه با غرق کامپوزیت بسیار متخلخل است. یکی دیگر از خصوصیات جالب این ماده این است که بسیار بادوام است و در برابر سطح چالش برانگیز سایش و پارگی مقاومت خواهد کرد. اگرچه جنس استیل ضدزنگ کاملاً محبوب است ، اما سرامیک و ماده خاصی که به عنوان مواد Fragranite شناخته می شود ، محبوبیت بیشتری در بین مصرف کنندگان و تولید کنندگان کسب می کند. Fragranite افزودنی جدیدی است که در لیست موادی که مناسب آشپزخانه هستند ، نشان می دهد. این ماده در واقع چیزی نیست جز گرانیت ، که در معرض مقادیر زیادی گرما و فشار قرار دارد.

در طی فرآیند تولید ، سنگهای منفرد گرانیتی با هم ذوب می شوند. چندین مزیت از این ماده وجود دارد. در مرحله اول ، ذرات مواد غذایی و باکتری ها بسیار کمتر احتمال دارد که روی سطح قرار گیرند ، زیرا سطح آن متخلخل نیست. این کار باعث می شود تمیز کردن نیز بسیار آسان تر شود. لکه ها به طور دائم تنظیم نخواهند شد و حتی شراب قرمز یا لکه های چغندر مشکلی ایجاد نمی کنند. مزایای دیگر این موارد عبارتند از:

مقاومت در برابر ضربه
سطوح ضد خراش (برای چاقوها و چنگالها مهم است).
مقاومت در برابر گرمای زیادی
رنگها در طول عمر حوضه محو نمی شوند.
Fragranite را می توان در سبک ها ، شکل ها و رنگهای مختلف تولید کرد. بنابراین ، بسیاری از صاحبان خانه به این ماده جدید به عنوان یک جایگزین مؤثر برای فولاد ضد زنگ یا سرامیک نگاه می کنند. بنابراین برای خانوارهای شلوغ مناسب است. شما می توانید از میان رنگ آمیزی Kaleidoscope را انتخاب کنید.

سرامیک

سرامیک
این احساس زیبایی و سنت لطیف را بیرون می کشد. اکثر این مدل ها از پایه فولادی ساخته شده اند که دارای یک پوشش سرامیکی بیرونی با دوام است. اگرچه معمولاً به رنگ سفید عرضه می شود ، خرید تقریباً در هر رنگ قابل تصور امکان پذیر است. مهمترین اشکال این نوع این است که سرامیک به خودی خود می تواند به یکباره تراشه کند. به خصوص اگر به طور اتفاقی یک گلدان چدنی یا یک جسم مشابه سنگین را رها کنید.

خدمتکار

خدمتکار
گاهی اوقات به عنوان سینک بلفاست از آن یاد می شود ، نوع دیگری است که باید مورد توجه قرار گیرد. این نوع از نوع مستطیل شکل است و به طور معمول توسط لب گرد ، تقریباً داخل سطح پیشخوان تعریف می شود ، و بسیار عمیق است. به طور معمول 250 میلی متر. این امر باعث می شود نیازهای بیشتری برای شستشو و نظافت سنگین تر باشد. همانطور که تصور می کنید ، این سینک ها در ابعاد و رنگهایی ارائه می شوند.

نکات
بسیار مهم است که اندازه را در نظر بگیرید. خرید کالای خیلی کوچک یا خیلی بزرگ ، ممکن است یک بار دیگر به معنای تغییر در طرح و چیدمان واحدهای موجود باشد ، و این بدان معنی است که شما مجبور خواهید بود هزینه قابل توجهی بیش از هزینه فقط خرید سینک بپردازید. اگر می خواهید از یک کاسه منفرد به یک کاسه یک و نیم یا یک طرح کاسه دوتایی ارتقا دهید ، ممکن است لازم باشد این تغییر را به عنوان بخشی از مراحل نصب انجام دهید.

انتخاب طرح مناسب

سینک آشپزخانه
چگونه می توانید مناسب ترین سبک و طراحی را برای آشپزخانه خود انتخاب کنید؟ بدیهی است که قیمت باید همیشه مورد توجه اول باشد و این امر باید در برابر طول عمر سینک وزن شود.

پس از تعیین سطح قیمت ، به فضایی که باید با آن کار کنید نگاه کنید. حوضه های مجرد و دونفره در بیشتر خانه ها به خوبی کار می کنند اگرچه یک پیشخوان بزرگتر می تواند برای یک مدل کاسه دو و نیم مناسب باشد. اگر تصمیم به استخدام هود سربار گرفتید ، آیا مجرای هوایی موجود وجود دارد که قابل استفاده باشد؟ اگر اینطور نیست ، نصب آن چقدر کار خواهد کرد؟ این یک سوال عملی مهم است ، زیرا مقابله با چنین پروژه ای (به ویژه در خانه های مسن تر) می تواند دشوار باشد.

بعد از اینکه این ملاحظات نسبتاً کاربردی از بین نرفت ، باید در مورد سبک فکر کنید. آیا به دنبال ظاهر مینیمالیستی هستید یا امیدوار هستید که از جذابیت سنتی لذت ببرید؟ آیا آشپزخانه رنگهای مطلوبی را ارائه می دهد یا پاستیل های روشن وجود دارد؟ نگه داشتن انتخاب شما مطابق با این دکور موجود یک رویکرد عاقلانه است. سینک ظرفشویی همچنین باید با شکل های کلی دیده شده در اتاق مطابقت داشته باشد. به عنوان مثال ، یک حوضه مربع در آشپزخانه ای که از پیشخوان های مشابه مربع و کابینت تشکیل شده باشد به خوبی جا می گیرد. از طرف دیگر ، سطوح گرد بهتر برای حوضه بیضی یا دایره ای مناسب است.

شیپور خاموشی همچنین می تواند سبک های بی شماری را منعکس کند.

شیرهای برقی آشپزخانه
متغیر نهایی برای عامل این معادله ، موادی است که باید مورد استفاده قرار گیرند. قبلاً دیده ایم که سینک های فلزی به دلیل جذابیت کاربردی و “تمیز” آنها بسیار محبوب هستند ، اما سرامیک و شیشه نیز امکان پذیر هستند. به همین روش ، ارزشمند است که انواع جدیدی مانند Fragranite را در نظر بگیریم. این مسئله از این واقعیت ناشی می شود که سینک احتمالاً تنها دستگاهی است که بیشتر اوقات در کل خانه شما استفاده می شود. بنابراین ، انتخاب یکی از آنها که دوام داشته باشد ، بدیهی است از انتخاب مدل بهتر است ، تنها در طی چند سال با مشکلی روبرو می شوید و نیاز به سرویس یا جایگزینی کامل دارد.

اینها برخی از اساسی ترین (و مهمترین) ملاحظاتی است که باید هنگام انتخاب سینک ظرفشویی برای آشپزخانه خود در نظر بگیرید. اگرچه این واحدها کاملاً هدف واقعی دارند ، اما هرگز نباید فراموش کنیم که سبک ، رنگ ، شکل و طراحی آنها نیز می تواند تأثیر ماندگاری در خانه ایجاد کند. بنابراین درک اصول ضروری است. با نگه داشتن این لیست چک و صحبت با یک متخصص واجد شرایط می توانید بهترین انتخاب را ممکن کنید. در نتیجه ، انتظار داشته باشید از سالها دوام و زیبایی زیبایی لذت ببرید!

لوازم جانبی سینک

لوازم جانبی سینک
این که آیا شما خانه اول خود را خریداری می کنید یا فقط سعی می کنید آشپزخانه خود را تغییر دهید (و مهارت های آشپزخانه) ، چند لوازم اساسی آشپزخانه وجود دارد که هیچ خانه ای نباید بدون آن باشد. برای به دست آوردن بیشترین استفاده از آشپزخانه خود ، لازم نیست صدها پوند برای وسایل فانتزی هزینه کنید؛ انتخاب ما از لوازم جانبی آشپزخانه ساده به شما کمک می کند تا کار آشپزخانه خود را به صورت کارآمد مدیریت کنید و فضای کاری خود را تمیز و مرتب نگه دارید. سینک ظرفشویی برای آشپزخانه ها دارای لوازم جانبی اختیاری هستند که باعث افزایش کارایی آن می شوند. اینها شامل شیرهای میکسر آشپزخانه ، تخته های برش ، تخلیه کننده ها و واحدهای دفع زباله است. بنابراین ، چه شما طراحی آشپزخانه رویایی خود را از ابتدا و چه به روزرسانی از طریق بازسازی ، می توانید امکاناتی را که سینک آشپزخانه ایده آل ارائه می دهد کشف کنید!

شیرهای آشپزخانه

شیرهای آشپزخانه
این اولین تصمیمی است که شما باید بگیرید. اگر در حال حاضر یک سینک با برش برای شیپور خاموشی دارید ، این انتخاب شما را محدود خواهد کرد. سینک های آشپزخانه مدرن مستقل هستند و شیرهای آب معمولاً در محل کار نصب می شوند و نه سینک. شیپور خاموشی میکسر جایگزین مدرن است و بیشتر افراد انتخاب خود را ترجیح داده اند. آنها در ارتفاعات کم و متوسط ​​بالا ، درهای مختلف قرار دارند و به صورت یک اهرم تک یا دو برابر در دسترس هستند.

انواع موجود را بدانید:
شیرهای اهرمی- اکشن یا Capstan Head
شیرهای اهرمی
شیرهای عمل اهرمی برای آشپزخانه بسیار مناسب است ، به این معنی که فقط با حرکت اهرم از 90 درجه می توانید از 0 تا 100٪ جریان داشته باشید. از آنجا که نیاز به آب در ظروف بزرگ دارید ، شیرهای گردن قو نسبت به میکسر سطح پایین پایین راحت تر است. آنها هزینه کمی بیشتر دارند ، اما هزینه اضافی ارزش دارد.

راهنمای خرید سینک ظرفشویی
نسخه های بیرون را بیرون بکشید
تعداد کمی از شیرهای میکسر آشپزخانه دارای سر بیرون کشیدن هستند ، بنابراین می توانید هر جا که بخواهید جریان آب را هدایت کنید. اگر می خواهید آب را روی تخته زهکشی یا یک سطل هدایت کنید ، اینها مفید هستند.

شیرهای فیلتر
شیرهای فیلتر
برخی از شیپور خاموشی ها با عملکرد فیلتر داخلی ساخته شده اند. این امر نیاز به فیلترهای جداگانه برای هر دستگاه یا سیستم گران قیمت و نرم کننده و تصفیه آب را از بین می برد. اگر در منطقه ای با آب سخت زندگی می کنید که آب آشامیدنی به دلیل تمام نمک های حل شده عطش شما را تسکین نمی دهد ، یک راه حل برای بررسی آن یک فیلتر آب است. سختی ، کلر و مواد جامد را از آب شما خارج می کند ، بنابراین می توانید طعم آن را با طعم و مزه آب بخورید.

ظرفشویی آشپزخانه
ظرفشویی آشپزخانه
برنامه ریزی یک مجموعه آشپزخانه ، چه یک پروژه جدید باشد و چه نوسازی ، یکی از مهمترین لوازم جانبی این دستگاه ، فاضلاب آشپزخانه است. قرار دادن درنر باید واقعاً به کسی واگذار شود که تعداد زیادی از اهداف را که یک درنر ارائه می دهد درک کند. نه تنها واحد در نظر گرفته شده برای جمع آوری رواناب از ظروف کارد و چنگال ، کارد و چنگال و موارد دیگر ، بلکه باید بتواند به طور موثری آب را از بین ببرد. درزگیرهای آشپزخانه نادرست معمولاً فقط آب را جمع می کنند ، و باعث ایجاد مجموعه های ناخوشایند و ناسالم از مایع راکد می شوند.

با این وجود ، خرید یک دستگاه کشنده نیازی به کار طولانی و دشوار نیست. استفاده از عقل سلیم هم برای خرید و هم به معنای نصب ، به معنای محوری دلپذیر برای آشپزخانه خواهد بود.

تخته گوشت
تخته گوشت
تخته چوبی مناسب و مناسب ، لوازم جانبی ضروری برای آشپزهای خانگی از همه تواناییها است. در حالی که برخی از افراد تخته های خرد شده پلاستیکی را ترجیح می دهند ، مطالعات علمی نشان داده اند که خاصیت ضد عفونی کننده چوب باعث می شود که آنها میکروب ها را به طور طبیعی از بین ببرند و نیاز به پاک کننده های خشن و اغلب سمی را از بین می برند. برای جلوگیری از لغزیدن روی یک تخته خردکن ضخیم با گیره های ایمنی در قسمت زیرین سرمایه گذاری کنید ، یا حوله آشپزخانه را خیس کنید و قبل از خرد کردن آن را روی تخته قرار دهید.

چاقوهای مرغوب
چاقوهای مرغوب
مجموعه خوبی از چاقوها همراهی خوبی با صفحه تخته مرغوب است. اکثر سرآشپزهای حرفه ای به شما خواهند گفت که چاقوها مهمترین سرمایه گذاری آنهاست و هزینه بیشتر در طولانی مدت ارزش آن را دارد. پره های فیبر کربن ژاپنی لبه تیز خود را برای مدت بیشتری حفظ می کنند ، این بدان معناست که هنگام تیز کردن و تردد چاقو ، دردسر کمتری وجود دارد.

سبد آشپزخانه
سبد آشپزخانه
سبد های آشپزخانه می تواند به مرتب بودن آشپزخانه شما کمک کرده و امکان سازماندهی مؤثر را فراهم کند. سبد خرید انواع مختلفی وجود دارد که مناسب آشپزخانه های مختلف خواهد بود ، اما با سرمایه گذاری در اندازه های مختلف می توانید تمام تجهیزات و وسایل خود را مرتب نگه دارید. این امر به ویژه در خانه هایی با حیوانات خانگی یا بچه های کوچک مفید است ، جایی که دور نگه داشتن وسایل از اهمیت خاصی برخوردار است.

کاسه کشویی استیل
کاسه کشویی استیل
یک دستگاه کرنش فلزی با کیفیت خوب و لوازم جانبی آشپزخانه است که در بسیاری از موارد استفاده می شود. با قرار دادن کاسه در سینک خود می توانید با خیال راحت آب داغ را از ماکارونی یا سبزیجات آب پز دور آن بریزید و اگر می خواهید لبه های دستمال شده به سیب زمینی های کباب شده (که همه ما انجام می دهیم!) می توانید از صاف کننده استفاده کنید تا قبل از اضافه کردن سیب زمینی ها را به آرامی تکان دهید. آنها را در یک سینی بو داده روغن داغ کنید. با خرید یک کاسه کشویی از جنس استنلس استیل ، دیگر نیازی به نگرانی در مورد هرگونه زنگ زدگی نخواهید داشت.

واحد دفع
واحد دفع
هر کس آشپزی می داند که آشپزخانه ها کثیف است ، به خصوص اگر افراد زیادی در طول روز از آشپزخانه استفاده کنند. با خرید یک واحد دفع ، می توانید به راحتی هر نوع لایه برداری ، برآمدگی و باقیمانده را از بین ببرید و بسته بندی ها را با کمترین هیاهو دور کنید.

میکسر ایستاده
میکسر ایستاده
اگر از پخت و پز لذت می برید ، یکی از لوازم مفید آشپزخانه ای که می توانید خریداری کنید میکسر پایه است. اگرچه یک میکسر با کیفیت خوب می تواند صدها پوند هزینه کند ، اما واقعاً ارزش آن را دارد که کمی پول بیشتری خرج کنید و یک میکسر با موتور خوب و پشتیبانی مشتری قابل اعتماد تهیه کنید. مارک های معروف تر مانند KitchenAid ضمیمه هایی را ارائه می دهند که می تواند به بستنی ، ماکارونی و حتی گوشت چرخ کرده کمک کند. شما شگفت زده خواهید شد که یک میکسر به صورت ایستاده چند منظوره است ، و حتی می توانید آن را در محل کار خود نگه دارید زیرا آنها بسیار مفید هستند.