راهنمای خرید سشوار

چرا به سشوار نیاز دارید؟
پیاده روی از یک سالن حرفه ای یا آرایشگر با مدل موی بی عیب و نقص می تواند روحیه شما را بالا ببرد و اعتماد به نفس شما را تقویت کند. سشوار مناسب می تواند به شما همان احساس بهار در مرحله خود را بدهد و هنگام راه رفتن در خیابان سر را بچرخید. موهای زیبا به شما امکان می دهد تا احساس خوبی داشته باشید ، بنابراین اینکه آیا برای اولین بار آماده می شوید ، یک جلسه مهم در محل کار یا به سادگی می خواهید جلا به نظر برسید ، سشوار یک مورد اساسی در حمام شماست. البته ، حتی می توانید سشوار خود را با سایر محصولات یک ظاهر طراحی شده مانند صاف کننده مو یا فر موها جفت کنید .

بسیاری از افراد به سادگی به بالاترین تنظیمات گرما و جریان هوا می روند تا سریعتر موهایشان خشک شود. اما سشوار فقط برای سرعت بخشیدن به کارهای روز صبح شما استفاده نمی شود. این کمک می کند تا یک پایه مناسب برای مدل موهای خود ایجاد کنید. استفاده از تنظیمات صحیح برای موی شما ، شکل دادن به سبک و تر و تمیز کردن پروازهای نامناسب را آسانتر می کند. با راهنمای خرید ما بیشترین استفاده را از سشوار خود داشته باشید تا بتوانید آن را برای نیازهای خود در زمینه زیبایی موها کار کنید.

با کمک راهنمای خرید ما ، شما می توانید بهترین سشوار متناسب با نوع و ترجیحات مو خود را پیدا کنید.

سشوار مناسب برای نوع مو شما
هر سر مو بی نظیر است ، بنابراین شما نیاز به سشوار مناسب دارید تا بهترین ظاهر خود را جستجو کنید – چه موهای طبیعی زرق و برق دار و چه موهای صاف و براق. ویژگی ها ، تنظیمات و پیوست های مختلفی وجود دارد که متناسب با انواع مختلف مو است. نوع مو خود را در زیر بیابید و در مورد هر ویژگی بیشتر بخوانید تا بتوانید سشوار ایده آل را برای خود پیدا کنید و از نتایج با کیفیت سالن لذت ببرید.

موهای نازک یا ریز
برای جلوگیری از خشک شدن بیش از حد ، از یک تنظیم گرمای کم روی سشوار خود استفاده کنید. موهای نازک به ویژه در معرض آسیب زیاد در گرما حساس هستند ، بنابراین استفاده از خشک کن سرامیکی ایده آل است. این کار حتی توزیع گرما را برای مراقبت بهتر از مو فراهم می کند.

مو ضخیم
برای موهای ضخیم و درشت ، لازم است سشوار خود را بر روی یک حرارت بالا تنظیم کنید تا از از بین بردن کامل رطوبت اضافی اطمینان حاصل شود. برای بهبود جریان هوا و کنترل بهتر می توانید یک کنسانتره وصل کنید تا بتوانید بر اساس بخش خشک شوید. خشک کن را در هنگام استفاده مرتباً نگه دارید تا از گرمای بیش از حد جلوگیری شود.

موهای سرخدار
برای کسانی که موهای تیز دارند ، سشوار با فناوری یونی یا تورمالین به کاهش استاتیک کمک می کند و موهای شما را بدون موهای زائد می گذارد.

موهای مجعد یا موج دار
یک نازل معمولی می تواند باعث ریزش موهای فرفری شود ، بنابراین از مدلی با اتصال دیفیوزر استفاده کنید زیرا این امر به حفظ شکل طبیعی فرهای شما کمک می کند. سشوار با فناوری یونی استاتیک را از بین می برد و در ضمن حفظ هیدراتاسیون باعث حفظ موها و امواج نمی شود. همچنین می توانید از عکسهای خنک استفاده کنید تا فرها و امواج خود را در جای خود قرار دهید.

موهای کسل کننده
درخشش و درخشش بیشتری به موهای کسل کننده و بی جان با سشوار با تکنولوژی تهویه یونی و تورمالین اضافه کنید . حلقه مطبوع یا پنجره مشبک می تواند کمک به تغذیه موهای خود را برای اضافه کردن یک درخشش سالم است. از ویژگی جالب شات می توان در پایان مراحل یک ظاهر طراحی شده برای مهر و موم کردن کوتیکول مو استفاده کرد و در عین حال براق را نیز اضافه می کند.

موهای خشک یا آسیب دیده
برای موهایی که خشک یا آسیب دیده اند ، خشک کردن کامل حوله و استفاده از محافظ حرارتی قبل از خشک شدن می تواند به جلوگیری از آسیب بیشتر موهای شما کمک کند. از یک حرارت کم استفاده کنید و اطمینان حاصل کنید که خشک کن مرتباً حرکت می کنید ، بنابراین گرما در یک منطقه متمرکز نمی شود. در صورت خشک شدن بیش از حد طولانی ، جریان هوا را به جای حرارت افزایش دهید تا از آسیب بیشتر جلوگیری شود. سشوار سرامیک یک گزینه عالی است که آن را فراهم حتی درجه حرارت. به دنبال مدل هایی با حلقه های تزریق شده یا کوره های تزئینی باشید تا موهای شما به سلامتی شما بازگردد.

ویژگی ها و تنظیمات معمول سشوار
یونی؟ سرامیک؟ تورمالین؟ ما از سشوارهای فلزی و ابزارهای یک ظاهر طراحی شده مورد استفاده در یک دوره فرسوده فاصله زیادی گرفته ایم. اما توضیحات مدرن سشوار مانند کتاب درسی علوم خوانده می شود. اگر این شرایط موهای شما را مجزب می کند ، راهنمای زیر می تواند به شما در افزایش علم خشک کردن مو به فرم هنری کمک کند.

کنترل دما
سشوار با کنترل دما به شما امکان می دهد تنظیمات را متناسب با نوع و شرایط موی خود تنظیم کنید. اگر موهای ریز دارید ، یا اگر موهای شما آسیب دیده است ، تنظیمات حرارت پایین مناسب تر است زیرا موهای شما مستعد شکستن است. علاوه بر این ، می توان از یک تنظیم حرارت بالاتر برای خشک کردن سریع تر موهای ضخیم و درشت استفاده کرد. به دنبال ویژگی هایی باشید که به تنظیم گرما کمک می کنند زیرا این امر باعث می شود دمای دقیق و یکنواخت برای نتایج دقیق حاصل شود.

کنترل جریان هوا
خشک کن با وات زیاد جریان هوا را سریعتر می کند و امکان کنترل جریان هوا سشوار از ویژگی های مفید آن است. جریان هوای کم به شما سبک می دهد و موهای خود را کنترل می کنید و پروازهای کمتری ایجاد می کنید. تنظیمات سرعت بالا برای موهای درشت و سفت تر بهتر است. اگر می خواهید تنظیم گرما را کاهش دهید اما هنوز سریع موهای خود را خشک کنید می توانید از تنظیم سرعت بالا نیز استفاده کنید. بسیاری از سشوارها ، مانند مو خشک کن Remington Air 3D ، از فن آوری های منحصر به فردی برای به حداقل رساندن تلاطم هوا و فراهم کردن جریان هوای بدون وقفه ، برای نتایج خارق العاده بهره می گیرند.

تهویه یونی
سشوارها با فناوری یونی یون های دارای بار منفی را آزاد می کنند تا به سرعت مولکول های آب با بار مثبت را تجزیه کنند. این به معنی خشک شدن سریع مو با گرمای کمتر است. علاوه بر این ، این به شافت مو کمک می کند تا رطوبت را حفظ کند ، فرسودگی را به حداقل برساند و موهای شما را سالم نگه دارد.

تورمالین
تورمالین یک ماده معدنی نیمه قیمتی است که می توان از آن برای پوشش داخلی سشوار استفاده کرد. شبیه به فن آوری تهویه یونی ، تورمالین هنگام گرم شدن یون های منفی تولید می کند و به بستن لایه کوتیکول و صاف کردن موهای شما کمک می کند.

سرامیک
سشوارهای سرامیکی برای اکثر انواع موها عالی هستند. سرامیک به سرعت گرم می شود و حتی دما را فراهم می کند. این گرما مادون قرمز را منتشر می کند که از داخل به داخل رشته مو نفوذ می کند. برخلاف سشوارهای سنتی که به راحتی هوا را به تبخیر آب می اندازند ، سشوار های سرامیکی به گونه ای طراحی شده اند که روی موهای شما ملایم تر باشد.

عکس جالب
این ویژگی هوا را خنک می کند تا سریعاً موهای خود را خنک کنید وقتی که یک ظاهر طراحی را تمام کردید. این درخشش ، مهر و موم را می بخشد و سبک شما را تکمیل می کند – لمس کامل و کامل موهای شما.

تزریق
سشوارها را می توان با یک ماده تهویه تزریق کرد که به تغذیه موهای شما و محافظت از آن در برابر صدمه کمک می کند. این فن آوری می تواند مایکروفرم ها را از ترکیبات مویی مانند کراتین و روغن آرگان رها کند و در نتیجه موهای قوی و براق ایجاد می شود.

کنسانتره
اتصالات متمرکز كننده جریان مستقیم و دقیق هوا را در اختیار شما قرار می دهد و شما را قادر به خشک كردن بخش های خاصی از مو می كند. این یک گزینه عالی برای موهای ضخیم تر است و به شما در افزودن حجم کمک می کند.

پخش کننده
سشوارهایی که دارای اتصال دیفیوزر هستند ، جریان هوای پراکنده را فراهم می کنند و به کاهش آسیب و گرمازدگی کمک می کنند. این کار باعث می شود یک ضربه ملایم و ملایم به شما کمک کند تا امواج طبیعی و فرهای طبیعی حفظ شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>