راهنمای خرید دستگاه تصفیه هوا

این راهنما در انتخاب بهترین دستگاه تصفیه هوا با توجه به نیازهای خاص به شما کمک می کند. در صورت نیاز به کمک بیشتر ، لطفاً با ما (AllergyBuyersClub.com) تماس بگیرید تا با یک متخصص محصول صحبت کنید تا در تصمیم نهایی خود به شما کمک کند.

تصفیه کننده هوا استریلیزر AirFreeبهترین تصفیه کننده هوا آرام – اگر ساکت بودن از اولویت های بالایی برخوردار باشد ، هیچ چیزی مانند دستگاه استریلیزر AirFree وجود ندارد که علاوه بر آن بی صدا ، از هیچ فیلتر دیگری استفاده نمی کند. AirFree اونیکس ، پوشش می دهد تا 650 فوت مربع AirFree همه عوامل بیماری زا از جمله ویروس ها، باکتری ها، شوره حیوانات خانگی، گرد و غبار مواد کنه و حتی قالب از بین بردن. همه اینها با سوزاندن ذرات با گرما انجام می شود.
تصفیه کننده های هوا BlueAirبهترین تصفیه کننده هوا در اتاق خواب – دستگاه تصفیه هوا BlueAir به دلیل عملکرد فوق العاده آرام در اتاق خواب بسیار عالی است. تصفیه کننده هوا Blueair تا 6 برابر در ساعت چرخه هوا را تغییر می دهد و تعویض فیلترها به راحتی باز کردن درب آن و کشویی در یک فیلتر جدید است. آنها همچنین از نظر انرژی کارآمد هستند! فیلترها به اندازه کافی محکم هستند که برای طولانی شدن طول عمر فیلتر ، خالی می شوند. بسیاری از مدل های تصفیه هوا Blueair را انتخاب کنید که از بین آنها نسخه های SmokeStop برای تصفیه شیمیایی ، گاز و بو استفاده می شود.
تصفیه کننده هوا IQAirبهترین تصفیه کننده هوا آلرژی – دستگاه تصفیه هوا IQAir Healthpro بهترین فروش دستگاه تصفیه هوا است. آنها از نظر جبهه ها برتر هستند. این بهترین تصفیه کننده هوا برای از بین بردن همه آلرژن ها به اندازه میکرون 0،003 با راندمان حیرت آور 99.5٪ است. دارای نشانگرهای تغییر نور فیلتر برای 3 فیلتر ، امکان برنامه ریزی دستگاه برای روشن کردن خود قبل از خانه ، امکان تغییر فیلترها به راحتی بدون درایور پیچ. هزینه مصرف برق و هزینه های جایگزینی فیلتر بسیار متوسط ​​است. ما این دستگاه را برای استفاده در هر جای خانه و محل کار توصیه می کنیم. تعدادی از مدل های مختلف تصفیه کننده هوا IQair بسته به راه حل مورد نظر برای رفع این امر که گاز ، مواد شیمیایی ، بو یا مواد حساسیت زا باشد ، در دسترس هستند.
تصفیه کننده هوا Airpuraبهترین دستگاه تصفیه هوا دود – دستگاه تصفیه هوا Airpura یکی از برندهای برتر ما است. Airpura T600 نرخ به عنوان بهترین توتون و تنباکو و دود به طور کلی مسائل در حالی که Airpura V600 است بالا برای شوره حیوانات خانگی و بو و همچنین مسائل مربوط فرمالدئید از خانه های جدید، بازسازی خانه، فرش و مبلمان امتیاز.
بهترین دستگاه تصفیه هوا آستینبهترین تصفیه کننده هوا با هزینه مناسب – دستگاه تصفیه هوا Austin Air Healthmate یک مقرون به صرفه است و هیچ انتخابی درخشان ندارد. اگر مشکل آلرژی شدید ندارید و چراغ های هشدار دهنده برای فیلترهای جدید از اهمیت بالایی برای شما برخوردار نیستند ، بنابراین آستین ایر مناسب شما خواهد بود. این یک فیلتر HEPA با کیفیت عالی ، مقدار مناسبی از کربن برای از بین بردن بو ، در حالی که از ویژگی هایی که ممکن است هرگز از آنها استفاده نکنید ، بارگیری نشده است. برای حل مسائل خاص مانند دود ، حیوانات اهلی ، فرش جدید ، ساخت و ساز ، بو و رنگ و مبلمان جدید ، سایر مدلهای تصفیه هوا آستین را مشاهده کنید .
تصفیه کننده هوا Quietpureبهترین تصفیه کننده هوا در اطراف هوا – QuietPure یک دستگاه تصفیه هوا عالی HEPA عالی است. دستگاه تصفیه هوا Quietpure برای یک فیلتر تصفیه هوا HEPA محکم و قابل اعتماد است که در این صورت هیچ هزینه ای صرف نمی شود تا یک فیلتر هوا واقعاً مناسب برای مشتری فراهم کند.
دستگاه تصفیه هوا Oransi V HEPA Maxبهترین و فضاهای کوچک تصفیه هوا تصفیه کننده هوا Orsani یا تصفیه کننده هوا دستگاه Blueair 103 ارائه یک استاندارد جدید، کیفیت موضعی فضای کوچک تصفیه هوا با قیمت بسیار مناسب و قابل. تصفیه کننده هوا ببر برنده نقاط سبک های اضافی و همچنین می تواند بر روی یک میز قرار داده شود.
دستگاه تصفیه هوا گرداببهترین و مقرون به صرفه دستگاه تصفیه هوا – از گرداب Whispure APR45130L دستگاه تصفیه هوا علائم بالا در طول فرایند تست ما است. ما آن را با تخفیف جذاب ارائه می دهیم و تقریباً 500 فوت مربع را در بر می گیرد و یک یادآوری تغییر فیلتر دارد – یکی از ویژگی های مورد علاقه ما.
دستگاه تصفیه هوا آلنبهترین دستگاه تصفیه هوا اتوماتیک – دستگاه تصفیه هوا آلن نسل جدیدی از تصفیه هوا را نشان می دهد زیرا از ترکیبی از دی اکسید تیتانیوم و اولترا ویولت استفاده می کند تا ترکیبات ناشی از هوای سمی و مانیتورهای خود را از بین ببرد تا سرعت فن را در اولین علامت مشکل افزایش دهد. سایر مدل های تصفیه هوا آلن را برای اندازه متنوع اتاق و مشکلات کیفیت هوا مشاهده کنید.
تصفیه کننده هوا Vornadoبهترین دستگاه تصفیه هوا با اندازه متوسط – دستگاه تصفیه هوا Vornado حباب تمیز هوا ایجاد می کند ، بنابراین می توانید هنگام کار ، خانه ، خواب یا مسافرت آزادانه نفس بکشید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>