راهنمایی برای آماده شدن برای یک آمبولانس هوایی پرواز

[ad_1]

اگر شما در حال رفتن به سفر برای برخی از نیازهای پزشکی مانند گردشگری پزشکی یا درمان های پزشکی شما ممکن است در نظر گرفتن آمبولانس هوایی به صورت امن و راحت سفر.

می توانید آن را برخی از زمان برای آماده شدن برای یک آمبولانس هوایی مبارزه است. اما ارائه دهنده خدمات قابل اعتماد خواهد شد ارائه تمام کمک شما نیاز در طول فرایند. برای بهترین مراقبت و صلح از ذهن ما نشان می دهد که شما به دنبال راهنمایی های داده شده در زیر برای آماده سازی بهتر.

تصمیم گیری در مقصد خود را

برای مراقبت های تخصصی و قیمت عادلانه سعی کنید سطح خود را بهترین به دنبال بهترین مقصد است. هوا آمبولانس که سفر بین المللی ممکن است بهترین انتخاب شما در این مورد. گذشته از این شما می توانید صحبت خود را برای توصیه های پزشکی حرفه ای.

دانستن بیشتر در مورد ارائه دهندگان خدمات آمبولانس هوایی

در اینجا مهم است به درک که خدمات شما را انتخاب کنید به سفر به عنوان مهم به عنوان مراقبت های بهداشتی حرفه ای شما را انتخاب کنید برای درمان خود. قبل از شما انتخاب می کنید یک سرویس در اینجا برخی از ملاحظات مهم را.

اعتباربخشی

خدمات خوب ارائه دهندگان معتبر توسط CAMTs است که مسئول تنظیم و نظارت پزشکی حمل و نقل ارائه دهندگان خدمات.

هواپیما

بر اساس نیازهای سفر خود را, شما نیاز به انتخاب مناسب هواپیما.

پزشکان و ارائه دهندگان

بیماران ممکن است مشکلات سلامتی در حالی که آنها در راه در یک هواپیما. بنابراین این مهم است برای پیدا کردن در مورد این نوع از مراقبت های بهداشتی کارکنان خواهد شد که در هواپیما در هر پرواز است. اکثر هواپیما باید درمانگران تنفسی در علاوه بر این به یک پرستار با تجربه.

اسناد مهم

مطمئن شوید که شما دست خود را مهم اسناد و مدارک پزشکی خود را به آمبولانس هوایی خدمات. بدون اسناد و مدارک و شما نمی ممکن است قادر به دریافت مراقبت های بهداشتی شما نیاز دارید.

به غیر از فایل های پزشکی, مطمئن شوید که شما ارائه خود را غیر گذرنامه منقضی شده به عنوان به خوبی. مطمئن شوید که این اسناد آماده چند روز جلوتر از تاریخ پرواز به لذت بردن از آمبولانس هوایی تجربه است.

توشه

در یک آمبولانس هوایی انواع مختلف تجهیزات پزشکی نیز وجود دارد برای نظارت بر بیماران و کمک به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در برخورد با اورژانس های پزشکی است که ممکن است بوجود می آیند. بنابراین وجود خواهد داشت مقدار زیادی از اتاق را برای توشه. بنابراین مطمئن شوید که به این مسائل است که شما نیاز دارید.

چیزهایی که شما ممکن است بخواهید به بسته شامل اسناد, لباس, تنقلات, کتاب ها و چیزهای دیگر است که شما ممکن است نیاز به سرگرمی است.

حمل و نقل زمینی

تاریخ و زمان آخرین اما نه کم, این مهم است که به نگه داشتن در ذهن است که یک آمبولانس هوایی را شما انتخاب کنید از یک فرودگاه و زمین شما در یکی دیگر از. بنابراین شما ممکن است بخواهید به دنبال یک خوب حمل و نقل زمینی بنابراین شما می توانید رسیدن به مقصد خود را از فرودگاه فرود آمد شما در. اغلب آمبولانس هوایی ارائه دهنده ممکن است کمک به شما ایجاد ترتیبات برای این حمل و نقل را برای شما.

اما مطمئن شوید که شما به آنها صحبت جلوتر از زمان برای بهترین مراقبت ممکن است. آن ممکن است آنها را در حالی که به ترتیب برای حمل و نقل برای شما.

داستان کوتاه اگر شما در حال رفتن به پرواز در یک آمبولانس هوایی برای اولین بار آن را ممکن است به نظر می رسد امری دشوار است برای شما. اگر شما یک طرح جامد در محل سفر خود را می تواند به عنوان صاف به عنوان امکان پذیر است و شما نمی خواهد که به از طریق هر گونه مشکل.

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>