در سکرسدل برنامه رژیم غذایی را آسان پروتئین دستور العمل نان

[ad_1]

اگر شما خود متعهد به Scarsdale برنامه رژیم غذایی شما پیدا کرده اند که پروتئین نان بخش مهمی از رژیم غذایی رژیم. بسیاری از کسانی که پس از Scarsdale برنامه رژیم غذایی روش کاهش وزن هم پیدا نمی پروتئین نان در مواد غذایی محلی و یا پرداخت قیمت های بالا در خوراک شناس فروشنده برای نان. در اینجا است که یک بازی ساده (اما فوق العاده خوب مزه) دستور غذا برای نان.

Scarsdale برنامه رژیم غذایی پروتئین نان

مواد لازم:

یک فنجان آب گرم

یک قاشق غذاخوری مخمر خشک

½ قاشق چای خوری نمک

یک قاشق چای خوری شکر

½ قاشق چای خوری سرکه سیب

½ فنجان آرد سويا

¼ فنجان گلوتن آرد (گلوتن آرد به مقدار کمتری کربوهیدرات به طور منظم از آرد. شما می توانید جایگزین بالا گلوتن آرد نان اگر شما نمی توانید پیدا کردن گلوتن آرد.)

1 ½ فنجان آرد گندم کامل.

محل آب در یک رسانه کاسه مخلوط کردن. نم نم مخمر خشک را به کاسه و اجازه ایستادن تا مخمر حل می شود (پنج دقیقه یا بیشتر). اضافه کردن نمک و شکر و سرکه را به کاسه. خوب مخلوط کنید.

غربال کردن با هم سویا و گلوتن آرد با هم. به آرامی اضافه کردن به مخمر مخلوط را در کاسه.

غربال کردن آرد گندم و افزودن آن به مخلوط را در کاسه. به نوبه خود به آرامی مخلوط تا خمیر چوب با هم (و نه به طرف کاسه). اگر شما یک میکسر و یا پردازنده مواد غذایی که دارای قلاب خمیر و این کمک فوق العاده با مخلوط کردن.

به آرامی آرد یک تخته یا سطح دیگر. حرکت شبیه چمچه زنی خمیر به توپ با floured دست و روی سطح. مخلوط کردن به مدت پنج دقیقه تا زمانی که خمیر صاف و الاستیک.

محل به تابه نان شده است که با اسپری نچسب اسپری. تنظیم خمیر به شکل مناسب از پان (شکل قرص). سعی کنید به لمس خمیر تمام راه را به طرف پان. پوشش با کمی مرطوب حوله و مجموعه را در یک محل گرم (از پیش نویس) به افزایش است. اجازه افزایش دو تا سه ساعت تا خمیر دارای حداقل دو برابر اندازه می رسد و بالای نان تابه.

فر قبلا گرم به 325 درجه است.

پخت نان در فر قبل گرم کردید بگذارید به مدت یک ساعت یا تا زمانی که نور طلایی رنگ قهوه ای است.

در سکرسدل برنامه رژیم غذایی نان خواهد شد بسیار متراکم تر از به طور منظم نان. برش به برش های نازک. نگه داشتن بخش استفاده نشده در یخچال و فریزر.

به منظور نگه داشتن خود را در سکرسدل برنامه رژیم غذایی نان دیگر (و یا اگر شما می خواهم به چند قرص جلوتر از زمان); شما می توانید با قرار دادن دو قرص در پلاستیک (پس از شما آنها را برش نازک); و ذخیره آنها را در فریزر. نگاهی به آنچه شما می خواهید از فریزر به عنوان شما به آن نیاز دارید در حالی که پس از Scarsdale برنامه های رژیم غذایی.

Toasting نان قبل از مصرف که در سکرسدل برنامه های رژیم غذایی باعث می شود نان خوش طعم تر و آسان تر به خوردن (انبوه نان می تواند یک کمی خشک و جویدنی).

اگر ساخت خود را نان برای شما نیست; شما می توانید برخی از گزینه های کم هزینه در مواد غذایی. شما باید برای نگاه کم چربی/ کربوهیدرات پایین گزینه های گندم (هرگز سفید) نان. شما از دست دادن بیشتر وزن در سکرسدل برنامه رژیم غذایی نان با انتخاب یک نان است که بیشتر از 4 گرم پروتئین و کمتر از 12 گرم کربوهیدرات.

در سکرسدل برنامه رژیم غذایی پروتئین نان است بخشی جدایی ناپذیر از رژیم غذایی است. به منظور دستیابی به مطلوب دست دادن وزن در حالی که در سکرسدل برنامه های رژیم غذایی, شما نیاز به ایجاد و یا خرید پروتئین نان. این دستور العمل ارائه شده در اینجا این است که نسبتا آسان است و شما نمی خواهد نیاز به مقدار زیادی از قبل از پخت تجربه.

[ad_2]