دانلود فیلم خارجی

بهترین وب سایت ها برای دانلود فیلم های رایگان آنلاین در سال 2020

  1. تورنت دامنه عمومی
    بارگیری فیلم رایگان
    آیا به دنبال مکانی امن و قانونی برای بارگیری فیلم ها هستید؟ به هیچ وجه از تورنتهای حوزه عمومی نگاه نکنید. بدون تبلیغات آزار دهنده ، فیلم ها را به صورت قانونی و با کیفیت های مختلف بارگیری کنید. Public Torrent مکانی است که پیوندهایی به فیلم ها در حوزه عمومی دارد. در اینجا می توانید فیلم های کلاسیک برای بارگیری برای موبایل و کامپیوتر پیدا کنید. طرح سایت بسیار افتضاح است و با وب سایت عدالت نمی کند. نوار کناری وب سایت تمامی دسته از فیلمهایی را که می توانید بارگیری کنید نشان می دهد. شما همچنین می توانید یک حساب کاربری تهیه کنید اما هیچ فایده ای برای آن ارائه نمی دهد.

برای بارگیری همه فیلم ها ، باید روی عنوان کلیک کرده و دکمه بارگیری در پایین را پیدا کنید. دکمه به سادگی ضربه بزنید و فیلم های مورد نظر خود را بارگیری کنید. دلیل اصلی دوست داشتن این سایت بارگیری فیلم های کلاسیک قانونی و فرقه ای است و این نیز در کیفیت های چندگانه است. تمام آنچه شما نیاز دارید یک مشتری تورنت برای شروع بارگیری هر فیلم موجود است.

  1. Legit Torrents
    دانلود فیلم جدید خارجی بدون سانسور
    تورنت ها هرکدام از ما را ترساند ، خصوصاً بعد از سرکوب های اخیر دولت و ISP ها. خوب ، جای نگرانی نیست ، torit Legit به اسم خود ایستاده و استفاده از آن کاملاً بی خطر و قانونی است. فیلم های رایگان را با کیفیت HD با تورنتهای موجود در این وب سایت بارگیری کنید. تمام آنچه شما نیاز دارید یک جستجوی ساده با استفاده از نوار جستجو است که در آن می توانید دسته و نام فیلم را انتخاب کنید. وقتی عنوان فیلم را برای بارگیری پیدا کردید ، فقط نیاز به شروع بارگیری دارد. می توانید تمام جزئیات مربوط به فیلم ، اندازه تورنت ، سرعت و تاریخ اضافه شدن آن را پیدا کنید. حتی می توان نمایش های انیمه را که قانونی هستند بارگیری کرد .

نظرات بارگیری کنندگان اخیر ، پیدا کردن سلامتی لینک های بارگیری را آسان می کند. یافتن فیلم فقط یک جستجوی دور است ، مشکل اصلی وقتی می خواهید عناوین جدیدی را کشف کنید. از آنجا که هیچ مقوله ای ذکر نشده است ، کاوش در محتوا سخت است. یک سایت خوب برای بارگیری فیلم ها اما به طرز ناامیدی خواستار makeover جدید است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>