خرید یک صفحه کلید

شما تمام وقت خود را کامپیوتر خود را در صفحه کلید خود می توان نشان داد و ارزش آن را محدود کرد؟ راهنمای خرید صفحه کلید تنظیم شده برای شما آسانتر می باشد.

برایان وستور
توسط برایان وستور
13 فوریه 2013
با مراجعه به رای رایانه شخصی خود می خواهید ، دستان شما کجا می رود؟ امکان دسترسی به صفحه مستقیم و آسان ، به موقع که شما می توانید از رهیزید ، در اختیار می مانید. چرا با اعلان محدودیت زمانی محدود می شویم که بتوانند با حروف و کلیدها تماس بگیرند ، چرا می توان صفحه شخصی را انتخاب کرد که شخصی خود را تنظیم کند؟ یک صفحه کلید خوب می توان به تفکیک ناامیدی و کارایی ، بین بازی با بازی یا پیروزی را هجی برد و تأثیرگذار برادر مشترکاً کمک کرد. به عنوان دلایل و سایر موارد ، این را می داند داند که چگونه می تواند یک صفحه کلید رابط می دهد.

ارتباط های ارتباطی

تبلیغات

ساده ترین راه برای اتصال یک صفحه کلید به رایانه شخصی از طریق اتصال USB سیم کشی است. کیبوردها معمولاً دستگاههای افزونه و بازی هستند و هیچ نرم افزاری اضافی برای نصب آنها وجود ندارد (به استثنای بعضی از کیبوردهای بازی) ، به این معنی که وصل کردن کیبورد تمام تنظیماتی است که باید با آن مقابله کنید. برخلاف کیبوردهای بی سیم ، یک دستگاه سیمی قدرت خود را از USB می کشد ، بنابراین باتری برای نگرانی وجود ندارد. اتصالات سیمی همچنین برای استفاده از بازی ترجیح داده می شوند ، زیرا اتصالات سیمی عاری از مشکلات تأخیر و مداخله ای هستند که گزینه های بی سیم مستعد آن هستند.

اگر می خواهید آزادی بیشتر و درهم و برهمی کابل کمتری روی میز خود داشته باشید ، ضرب و شتم یک صفحه کلید بی سیم کار سختی است . به جای اتصال سیمی ، صفحه کلیدهای بی سیم داده ها را از طریق یکی از دو وسیله اصلی انتقال می دهند: اتصال RF به یک گیرنده USB یا از طریق بلوتوث. هر دو جوانب مثبت و منفی خود را دارند ، اما اگر می خواهید تعداد کابل ها را روی میز خود کاهش دهید و انعطاف پذیری لازم برای استفاده از کیبورد خود را از راه دور بدست آورید – خواه در دامان شما باشد یا در سرتاسر اتاق – بی سیم راه است.

بیشتر کیبوردهای بی سیم از طریق همان فرکانس های بی سیم 2.4 گیگاهرتز مورد استفاده برای تلفن های بی سیم و اینترنت Wi-Fi به رایانه متصل می شوند. یک دانگل USB به اندازه dime کوچک ، به اندازه کافی کوچک برای وصل کردن و فراموش کردن آن ، پیوندی را برای رایانه شخصی شما فراهم می کند. شرکتها از اتصالات اختصاصی مانند اینها استفاده می کنند ، زیرا عمر باتری را بهینه می کنند. این دانگل های USB همچنین اتصال به بیش از یک دستگاه را دارند ، به این معنی که می توانید از آداپتور منفرد برای کیبورد بی سیم — یا صفحه کلید استفاده کنید ، اگر یکی در محل کار و دیگری در خانه — و همچنین یک یا چند موش رایانه ای داشته باشید ، با فرض اینکه همه یک مارک یکسان هستند

گزینه های بلوتوث محبوبیت دیررس را دوباره به دست می آورد ، بیشتر به دلیل عدم انحصار درگاه USB ، آنها سازگاری با دستگاه های دیگر مانند تبلت و تلفن های هوشمند را ارائه می دهند ، و به دلیل اینکه اتصالات پایدار و با مدیریت آسان بلوتوث برای استفاده با موبایل بیشتر ایده آل است. دستگاه ها ، مانند رایانه های لوحی. در استفاده منظم ، اتصال بلوتوث تقریباً سی فوت از برد بی سیم را به شما می دهد ، اما ممکن است باتری باتری ارائه شده توسط دستگاه های دارای دانگل USB مطابقت نداشته باشد. نوآوری های جدید ، مانند سنسورهای مجاورت دستی که به برق و مدیریت اتصال گره خورده اند ، باعث افزایش عمر باتری نسبت به دستگاههای قدیمی قدیمی بلوتوث می شود ، که پیوند همیشگی را حفظ کرده و باتری را سریع تخلیه می کنند.

کلیدهای کلید

تبلیغات

یکی از جنبه های طراحی صفحه کلید که در بررسی ها به آن اشاره خواهید کرد – اما بیشتر مردم فکر دوم را نمی کنند – نوع سوییچ های مورد استفاده برای کلیدهای منفرد است. شاید به مکانیسمهای خاصی که در زیر کلیدها زندگی می کنند اهمیتی ندهید ، اما مطمئناً تفاوت را حس خواهید کرد. سه نوع اصلی سوئیچ ها عبارتند از: گنبد سیلیکون ، سوئیچ های قیچی و سوئیچ های مکانیکی.

صفحه کلیدهای بودجه ، مانند مواردی که با رایانه رومیزی جدید همراه هستند ، عموماً از کلیدهای گنبدی سیلیکون استفاده می کنند ، که از دو لایه باریک غشاء سیلیکون استفاده می کنند و شبکه ای از حباب های لاستیکی یا گنبدها را به عنوان کلید برای هر کلید تشکیل می دهند. بهار بودن لاستیک سیلیکون با فشار دادن هر کلید ، حس نرم و قارچ را ایجاد می کند. نوع سوئیچ همچنین به شما نیاز دارد که با هر فشار کلید ، پایین را فشار دهید ، با فشار دادن کلید به پایین کلید خوب ، یک حرف را تایپ کنید. و از آنجا که انعطاف پذیری مکرر غشای لاستیکی باعث تجزیه آن می شود ، سوئیچ های گنبدی سیلیکون به مرور زمان قدرت و پاسخگویی خود را از دست می دهند. صفحه کلید قابل شستشو Logitech K310 قابل شستشو است و از این سبک برای کیفیت ضد آب بودن استفاده می کند.

برخی از صفحه کلیدهای جدیدتر صفحه کلیدهای سبک با کیفیت کوچک را که در لپ تاپ ها و اولترابوک ها یافت می شوند تقلید می کنند. در حالی که تعدادی از این کیبوردها از کلیدهای گنبدی سیلیکونی ساده استفاده می کنند ، بسیاری از آنها از یک سوئیچ قیچی استفاده می کنند که یک لرزشگیر مکانیکی را به هر کلید برای احساس یکنواخت اضافه می کند و یک پیستون متصل در زیر هر صفحه کلید امکان سفر کوتاه تر کلید را فراهم می کند. در نتیجه ، صفحه کلیدهای سوئیچ قیچی دارای حس تایپ کم عمق هستند ، اما به طور کلی نسبت به سوئیچ های گنبد لاستیکی با دوام تر هستند.

با این وجود از هر علاقه مندان به صفحه کلید سؤال کنید ، و نمی توانید ستایش برای گنبدها یا قیچی ها را بشنوید – در عوض ، آنها ستایش سوییچ های مکانیکی را می خوانند ، مانند آنچه در Rosewill Helios RK-9200 دیده می شود . این صفحه کلیدها کمی پیچیده تر هستند و صفحه کلید کشویی بهاری در زیر هر کلید وجود دارد. تغییرات مختلفی در دسترس است که هر یک از آنها صدای تند و تیزی را ایجاد می کنند ، اما به طور کلی سوئیچ های مکانیکی بازخورد لمسی بهتری دارند و صدای صدای “کلیک” را که بیشتر با تایپ ارتباط دارند ، ارائه می دهند. مکانیسم های سوییچ محکم و چشمه های ماندگار به طور قابل توجهی طولانی تر هستند و راحت تر قابل جبران هستند. این سوئیچ ها همچنین هر کلید فشار را با میزان مسافرت بسیار کمتری ثبت می کنند و آنها را برای تایپیست های لمسی ایده آل می کنند.

چیدمان و ویژگی ها
چیدمان و ویژگی ها

تبلیغات

همه صفحه کلیدها برابر نیستند. در واقع ، تمام صفحه کلیدها حتی فراتر از کلیدهای استاندارد QWERTY نیستند. تقریباً نیمی از صفحه کلیدهای موجود یک پد عددی با 10 کلید ارائه می دهند – Das Keyboard Model S Professional ، در حالی که CM Storm Quick Fire Stealth (در آمازون) این کار را نمی کند – حتی اگر این یک ابزار ایده آل برای هر کسی باشد که مکرراً شماره گیری کند. یا داده ها را در صفحه گسترده وارد کنید. تفاوت های کوچکتر شامل قرار دادن کلیدهای جهت دار و کارکردهایی مانند دکمه های صفحه بالا و پایین ، صفحه اصلی و انتهایی است. چندین مدل جدید همچنین دارای کلیدهای اختصاصی به توابع ویندوز 8 مانند Charms Bar هستند. علاوه بر این ، بیشتر صفحه کلیدهای فعلی دارای ویژگیهای اصلی رسانه مانند کنترل پخش و بالا و پایین صدا هستند.

ارگونومی

به منظور از بین بردن سندرم تونل کارپال و آسیب استرس تکراری ، بسیاری از صفحه کلید با طرح هایی موجود است که دستان شما را در حالت خنثی قرار می دهد. نتیجه نه تنها راحتی بیشتر است ، بلکه باعث کاهش استرس در مفاصل و تاندون ها می شود و درنهایت به شما کمک می کند تا از التهاب دردناک و جراحی گران قیمت خودداری کنید. ویژگی های ارگونومیک می توانند از کلیدهای ساده مانند استراحت مچ دست تا صفحه پیچیده برخوردار باشند ، با صفحه کلیدهایی که منحنی و شیب هستند مانند Microsoft Sculpt Ergonomic Desktop (109.99 دلار در سیستم Plex) .

استاندارد در مقابل بازی

در حالی که تمام صفحه کلیدها کلیدهای لازم برای تایپ را ارائه می دهند ، گاهی اوقات تایپ کردن نگرانی اصلی شما نیست. صفحه کلیدهای بازی برای استفاده رقابتی ، مجهز به حداکثر تخصص و کنترل ، بهینه سازی شده برای سبک های خاص گیم پلی طراحی شده اند و با استانداردهای دقیق پاسخگویی و دوام ساخته شده اند. آنها همچنین با طرح هایی که با نور پس زمینه ضربان دار ، طرح های رنگی چشمگیر و عملکرد وحشیانه تحت تأثیر قرار می گیرند ، از زیبایی شناسی گیمر استفاده می کنند.

صفحه کلیدهای بازی پریمیوم تقریباً به طور انحصاری از کلیدهای کلید مکانیکی درجه بالا ، بهترین مارک کیبورد صفحه کلیدهای پیچیده استفاده کرده و ویژگیهای قابل تنظیم متعددی مانند دستورات کلان قابل برنامه ریزی و جزئیات خاص عملکرد را مانند کلیدهای WASD یا کلیدهای تعویض پذیر ارائه می دهند. برخی دیگر نیز با نور پس زمینه قابل تنظیم وجود دارند – همانطور که در SteelSeries Apex مشاهده می شود (59 دلار در والمارت) این امکان را به شما می دهد تا رنگ و شدت آن را تغییر دهید تا سریع تر کلیدهای خاص را پیدا کرده و ظاهر صفحه کلید خود را شخصی سازی کنید. ضد شبح یکی از ویژگی های اساسی است ، این امکان را می دهد تا چندین صفحه کلید به طور همزمان ثبت شود – چیزی که صفحه کلید استاندارد با محدودیت هایی روبرو است. سایر موارد اضافی عبارتند از عبور از طریق پورت USB یا اتصالات صوتی روی صفحه کلید ، که فرایند اتصال لوازم جانبی به رایانه رومیزی را آسان می کند که ممکن است به راحتی قابل دسترسی نباشد.

تبلیغات

سرانجام ، صفحه کلیدهای بازی غالباً مجهز به نرم افزار و کلیدهای اضافی برای دستورات ماکرو هستند ، به شما امکان می دهد رشته های پیچیده ای از دستورات را مرتب کنید و آنها را با فشار یک دکمه فعال کنید. تعداد دستورات ماکرو که می توانید ذخیره کنید و سهولت ساخت آنها می تواند از یک مدل به مدل دیگر متفاوت باشد اما ابزاری ارزشمند است. این انواع زنگ ها و سوت ها نیست که همه روز از آن استفاده می کنند ، اما برای بازیکنانی که وقت و هزینه خود را برای بازی سرمایه گذاری می کنند ، صفحه کلیدهای بازی یک مزیت رقابتی را ارائه می دهند.

برای دیدن صفحه کلیدهای برتر مورد بررسی ، 10 صفحه کلید برتر را بررسی کنید و در بررسی های صفحه کلید جدید دقت کنید.

بیشتر خواندن
Microsoft می افزاید: Office و Emoji Keys برای صفحه کلیدهای جدید
گزارش: MacBook Pro 16 اینچی برای استفاده از صفحه کلید قیچی
صفحه کلید بازی SteelSeries دارای ویژگی قابل تنظیم ، نمایش OLED است
صفحه کلید رسمی Raspberry Pi و راه‌اندازی ماوس
موارد بیشتر در صفحه کلید
بررسیهای صفحه کلید بیشتر
صفحه کلید Kaliber Gaming Hver Pro X RGB
SteelSeries Apex 5
صفحه کلید بی سیم چند دستگاه باریک Logitech K580 نسخه سیستم عامل Chrome
Corsair K95 RGB Platinum XT
Logitech Ergo K860
بهترین گزینه های صفحه کلید بیشتر
بهترین کیبورد مکانیکی برای سال 2020
بهترین کیبوردهای سال 2020
بهترین کیبورد RGB برای سال 2020
بهترین کیبوردهای بازی برای سال 2020
بهترین موش های رایانه ای برای سال 2020
درباره برایان وستور
برایان وستور
برایان وستور تحلیلگر تیم سخت افزار است ، لپ تاپ ها ، دسک تاپ ها و دستگاه های ذخیره سازی را مرور می کند. به عنوان یک کودک ، برایان به طور مکرر از او سؤال می شد “وقتی بزرگ می شوید چه می خواهید باشید؟” پاسخ وی بین سوپرمن و بتمن متناوب بود. این زیبا وقتی 5 ساله بود ، اما در هفده سال نگران کننده بود. به طور طبیعی ، او اکنون یک روزنامه نگار است ، در مورد فناوری و اسباب بازی می نویسد. برایان از سال 2007 به صورت حرفه ای می نویسد و کارهای او در خبرنامه های تجاری ، وب سایت ها ، کتاب های درسی و مجلات ظاهر شده است. وی مدرک ارتباطات خود را از دانشگاه بریگام یانگ – آیداهو بدست آورد. برایان هنگام نوشتن یا نبرد با بدخواهی ، برایان از نمونه برداری از لذت های آشپزی نیویورک لذت می برد ، چیزهای بی اهمیت مبهم را اغوا می کند و او را با همسرش می گذراند.
جدیدترین ها از برایان وستور را بخوانید
آیا کامپیوتر من می تواند Windows 10 Fall Creators را به روز کند؟
بررسی Lenovo ThinkPad Yoga 15
Lenovo OneLink Pro Dock Review
Lenovo ThinkPad Helix 2nd Gen Review
بررسی SanDisk Dual USB Type-C (32 GB)
موارد بیشتر از برایان وستور
بهترین داستانهای ما را دریافت کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>