خرید گیفت کارت گوگل پلی

در این مطلب همه چیز در مورد خرید گیفت کارت گوگل پلی google play gift card را میخواهیم به شما دوستان عزیز توضیح بدهیم تا یک خرید امن و بدون دردسر را داشته باشید.

گیفت کارت گوگل پلی برای چه چیزی استفاده میشود؟

شما بعد از خرید گیفت کارت گوگل پلی میتوانید از آن به بازی ها و نرم افزار های شرکت google دسترسی پیدا کنید و همچنین با آن میتوانید به کتابخانه ای از موزیک ها و کتاب ها و همچنین ویدئو دسترسی داشته باشید.

همچنین شرکت گوگل خدمات دیگری مانند یوتیوب و گوگل مپ و غیره را نیز ارائه میدهد که شما میتوانید با شارژ اکانت گوگل خود به این خدمات نیز دسترسی رایگان داشته باشید.

خرید گیفت کارت گوگل پلی

خرید گیفت کارت گوگل پلی به چه صورت میباشد؟

شما برای  خرید google play gift card باید ابتدا به یک سایت ایرانی معتبر بروید مانند آرتان گیفت که تمام تایید های معتبر را دارد و در یک در گاه پرداخت امن خرید خود را انجام دهید.

یک از خصوصیات مهم این سایت این است که با پشتیبانی قوی میتوانند تمام سوال های شما در مورد گیفت کارت گوگل پلی را جواب دهند و همچنین تحویل آنی نیز دارند و شما معطل نخواهید شد.

ریجن های گیفت کارت google play

  • گیفت کارت گوگل پلی آمریکا
  • گیفت کارت گوگل پلی استرالیا
  • گیفت کارت گوگل پلی هند
  • گیفت کارت گوگل پلی انگلیس

این ریجن های مهم و پر استفاده است که مرقون به صرفه گوگل میباشد که سایت آرتان گیفت ارائه میدهد و شما میتوانید از آن ها با توجه به نیاز خود استفاده کنید.شما باید توجه داشته باشید که اکانت google خود را بر روی کدام کشور ساخته اید تا یک ریجن مناسب را انتخاب کنید.

بهترین ریجن google play gift card

همه ریجن ها با توجه به نیاز شما خوب هستند اما ریجن کشور آمریکا بیشترین استفاده را دارد چون vpn برای این کشور بیشتر دردسترس میباشد و شما دچار مشکل ip نمیشود.

اما ریجن کشور هند نیز یکی از بصرفه ترین ریجن ها میباشد که شما میتوانید با خرید آن و ست کرد آی پی خود روی کشور هندوستان به راحتی حساب خود را شارژ کنید و از خدمات نیز استفاده کنید.

خرید گیفت کارت گوگل پلی آمریکا

شما برای اینکار ابتدا باید یک وی پی ان معتبر تهیه کنید که آی پی شما را روی کشور آمریکا ست کنه تا برای حساب شما مشکلی پیش نیاد.بعد از این کار به سایت معرفی شده در بالا مراجعه کنید . با انتخاب کشور امریکا مقدار شارژ های موجود نمایش داده میشود.

این شارژ ها بر حسب واحد پول آن کشور است که در اینجا دلار نمایش خواهد داد و بر حسب نیاز خود میتوانید یکی از آن ها را انتخاب کنید و خرید خود را تکمیل کنید.

آیا gift card گوگل پلی دارای تاریخ انقضا میباشد؟

خیر چنین چیزی وجود ندارد و شما هر زمانی که بخواهید میتوانید از آن استفاده کنید بدون هیچ مشکلی بعد از شارژ حساب خود هر زمانی که به آن نیاز پیدا کردید میتوانید محصول مورد نیاز خود را تهیه کنید.

فقط هرچه زودتر حساب خود را شارژکنید تا کد کارت هدیه خود را گم یا فراموش نکنید.

آیا کارت هدیه گوگل پلی قابل انتقال به دیگران میباشد؟

تا قبل از ریدم کردن و استفاده آن میتوانید آن را به دوستان خود هدیه دهید و کد کارت را برای آن ها ارسال کنید اما بعد از اینکه داخل یک اکانت ریدم که میکنید دیگر قابل انتقال نمیباشد و باید در همان اکانت ازش استفاده کنید.پس حتما قبل خرید توجه داشته باشید که چه مقدار نیاز دارید تا بر حسب آن خرید را انجام دهید.

نحوه استفاده از گیفت کارت گوگل پلی

برای اینکار باید بعد از خرید گیفت کارت وارد اکانت گوگل پلی خود شوید و حتما با آی پی همان کشوری که اکانت خود را ساختید و در قسمت ریدم گیفت کارت کد تحویل گرفته را وارد کنید تا پیام موفقیت را به شما نمایش دهد.بعد از آن میتوانید از شارژ انجام شده در حساب خود استفاده کنید.