خرید کتاب از خارج کشور

وی با اشاره به اینکه علاوه بر طرح تور کتابخانه ، برنامه های دیگری نیز به مناسبت سالگرد تأسیس نهاد کتابخانه های عمومی اجرا می شود ، افزود: امکان عضویت رایگان بازدید کنندگان کتابخانه ، بخشودگی جرایم دیرهنگام کتاب ها به مدت یک هفته خرید کتاب از خارج کشور، به شرط استرداد کتاب. کاشت نهال در کتابخانه های عمومی به نام و پلاک شهدا ، نویسندگان ، بزرگان و شعرا توسط کتابداران یکی از این برنامه هاست.

نیک بخش همچنین از معرفی پویش “کتابخانه من” در فضای مجازی خرید کتاب از خارج کشور برای کتابداران جهت تبیین عملکرد کتابخانه های عمومی خبر داد و گفت: اجرا شده در زمان تاج گذاری ، به شرط و ….

مدیرکل کتابخانه های عمومی زنجان همچنین از اجرای طرح “اهدای کتاب ، اهدای دانش” در استان خبر داد و گفت: مشارکت مردم زنجان در این طرح قابل قبول است و طبق آمار 21675 نسخه در نیمه اول امسال کتاب به کتابخانه های عمومی اهدا شد. ”

وی گفت: “به دلیل شیوع ویروس کرونا ، کتاب های اهدایی به کتابخانه ها پس از قرنطینه برای استفاده خرید کتاب از خارج کشور در دسترس اعضا قرار می گیرد.”

یک نشست مطبوعاتی درباره جایزه اول کتاب تاریخ انقلاب اسلامی روز یکشنبه (8 مارس) در خانه کتاب و ادبیات ایران برگزار می شود.
نشست خبری جایزه اول “کتاب تاریخ انقلاب اسلامی” برگزار می شود
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران IB (IBNA) به نقل از روابط عمومی خانه کتاب و ادبیات ایران ، نشست خبری جایزه اول “کتاب تاریخ انقلاب اسلامی” به صورت زنده از یکشنبه (8 مارس).) از سکوی Skyroom.

در این نشست ایوب دههنکار ، مدیرعامل خانه کتاب و ادبیات ایران و موسی هاکانی ، مدیر موسسه خرید کتاب از خارج کشور تاریخ معاصر حضور داشتند.

کسانی که مایل به شرکت در این جلسه هستند می توانند روز یکشنبه (6 مارس) از سکوی خرید کتاب از خارج کشور به آدرس خرید کتاب از خارج کشور بازدید کنند.

جایزه اول کتاب تاریخ انقلاب اسلامی به منظور ترویج فرهنگ و حافظه تاریخی جامعه اسلامی ایران و حفظ استقلال و هویت فرهنگی فیدیبو، شناسایی و معرفی بهترین کتاب های تاریخ انقلاب اسلامی (ریشه ها و عواقب) به ارتقا the سطح دانش تاریخی و فرهنگ نوشتاری کمک می کند. با تحریف تاریخ انقلاب اسلامی ، حمایت و تشویق نویسندگان و هنرمندان مشغول و خبره از سراسر کشور در این زمینه با همکاری خانه کتاب و ادبیات ایران و پژوهشگاه تاریخ معاصر انجام می شود. .
یک نشست مطبوعاتی درباره جایزه اول کتاب تاریخ انقلاب اسلامی روز یکشنبه (8 مارس) در خانه کتاب و ادبیات ایران سایت معتبر خرید کتاب انگلیسی برگزار می شود.
نشست خبری جایزه اول “کتاب تاریخ انقلاب اسلامی” برگزار می شود

جایزه اول کتاب تاریخ انقلاب اسلامی به منظور ترویج فرهنگ و حافظه تاریخی جامعه اسلامی ایران و حفظ استقلال و هویت فرهنگی ، شناسایی و معرفی بهترین کتاب های تاریخ انقلاب اسلامی (ریشه ها و عواقب) به ارتقا the سطح دانش تاریخی و فرهنگ نوشتاری کمک می کند. با تحریف تاریخ انقلاب اسلامی ، حمایت و تشویق نویسندگان و هنرمندان مشغول و خبره از سراسر کشور در این زمینه خرید کتاب از خارج کشور با همکاری خانه کتاب و ادبیات ایران و پژوهشگاه تاریخ معاصر انجام می شود. .
کتابفروشان دزفولی که در زمستان کتاب مشارکت داشتند معتقدند که زمان اندکی که بین این پروژه و نمایشگاه کتاب مجازی در تهران وجود دارد به دلیل افت آن است.
مدت زمان کوتاه بین نمایشگاه کتاب و زمستان کتاب مضر بود
به گزارش خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (خرید کتاب از خارج کشور) در خوزستان ، اجرای پروژه های حمایت از کتابفروشی های فصلی کتاب وب یکی از مشوق ها و حمایت های معاون فرهنگی وزارت فرهنگ است.