خرید سیم کارت در ایران و رایتل

توسط لورن جولیف متصل شوید آوریل 23 ، 20205 نظرها در سال 2015 توزیع شد

مقالاتی که در این سایت وجود دارد شامل پیوستن اعضا است ، به این معنی که ممکن است ما به دلیل کلیک بر روی آنها ، در صورت خرید یک کالا یا اداره ، از این فرصت استفاده کنیم. استراتژی صداقت کامل ما را اینجا جستجو کنید.

شاید استونی بیش از سایر کشورهای کره زمین اینترنت را دوست داشته باشد.

پایتخت تالین و بخش بزرگی از کشور در سال 2005 از طریق وای فای رایگان روبرو شد ، تعداد تلفن های همراه بیشتری نسبت به افراد وجود دارد ، و تامین کننده های تلفن همراه در حال حاضر LTE-A را ارائه می دهند که با نرخ حداکثر 300 مگابیت بر ثانیه می رسد. نه ، این خطایی نیست.

مشروط بر اینکه در آنجا به کشور بروید ، ممکن است لازم نباشد که با یک سیم کارت محله اشتباه بگیرید. تالین به تنهایی دارای بیش از 30 کانون رایگان ، با سرعت بارگیری 15Mbps است.

در واقع ، همانطور که در مقاله ای از گاردین از چند سال گذشته آمده است: “شما می توانید 100 مایل قدم بزنید – از برجهای سایه دار با پاستیل در اینجا در تالین قرون وسطایی تا برجهای کالج تارتو – و هرگز ارتباط وب را از دست ندهید.”

به شرطی که دوست دارید در حالی که در کشور هستید ، یک سیم کارت دریافت کنید ، اما این همان چیزی است که شما باید بدانید.

آیا هنوز برای سفر به استونی از سفر محافظت می کنید؟ یک رویکرد مناسب و معقول می تواند شما را برای طیف گسترده ای از نقاط تنگ ، از بحران های مرتبط با سلامتی گرفته تا پروازهای سقوط ، سرقت ، چمدان های گمشده ، تحت پوشش قرار دهد و این فقط آغاز است. ما بیش از 10 سال است که از عشایر جهانی استفاده می کنیم. توجه داشته باشید که این ترتیب در حال حاضر فقط برای سرنشینان ایالات متحده قابل دسترسی است. در صورتی که اهل انگلستان یا اتحادیه اروپا هستید ، Globelink را تحقیق کنید.

سازمان های

ما الیزا را برای اکثر مسافرها پیشنهاد می کنیم

Tele2 را برای بازدیدهای کوتاه در نظر بگیرید

در استونی سه تنظیم سلولی وجود دارد که توسط EMT ، Elisa و Tele2 کار می کنند. هر یک از سه تامین کننده دولت LTE را که اکثر مردم آن را پوشش می دهند ، ارائه می دهند و هزینه ها به اندازه کافی کم است که تفاوت آنچنانی را در سازمان انتخاب می کند.

الیزا در زمانی که بازدید کردم بهترین نرخ ها را ارائه می داد ، بنابراین من با چه کسانی رفتم. از هر نظر به بعد ، در هر صورت ، Tele2 برای هر فردی که فقط به اطلاعات نیاز داشته باشد جایگزین مخصوصاً متوسطی را تهیه کرده و برای یک هفته یا کمتر در کشور است.

دستورالعمل های قدم به قدم برای خرید سیم کارت پیش پرداخت در استونی

چند نکته برای خرید سیم کارتهای الیزا وجود دارد که شامل بسیاری از بازارها ، کیوسکهای R و فروشگاههای خود این سازمان است. به دنبال حضور در تالین ، من به جستجوی بازار ریمی رفتم – در شهر قدیمی چند شهر واقع شده اند.

مدیوین خرید شارژ رایتل

شخص پشت پیشخوان انگلیسی با زبان انگلیسی درخشان صحبت کرد ، دقیقاً آنچه را که من نیاز دارم ، دید و به طور کامل همه چیز را برای من جلب کرد ، با یادآوری از ورود برای ظرافت های APN همراه:

APN: وب

بدون نام کاربری یا کلمه پنهانی

ساده! او آن را به من داد و من در کمتر از دو دقیقه کاملاً انجام شد!

در صورت انتخاب Tele2 ، می توانید سیم های آنها را در کیوسک های R ، دقیقاً مانند مکان های پست ، چند فروشگاه مواد غذایی (علی رغم اینکه ریمی نیست) و فروشگاه های مشخص شده سازمان نیز کشف کنید.

آیا دوست دارید تورهای دور از انتظار خود را بر خلاف خرید سیم کارتها بگذرانید؟ قبل از مواقع یکی را بگیرید تا در استونی و در سراسر اروپا در ارتباط باشید.

این سیم کارت نارنجی دارای 20 گیگابایت اطلاعات ، 1000 نوشتار جهانی و دو ساعت مکالمه جهانی است. هزینه شامل انتقال ایالات متحده است ، و در حدود چهارده روز در 30 کشور اروپایی مجاز است. در حال حاضر خرید کنید ، بعداً مسافرت کنید و از کد SIMOFF20 در پرداخت استفاده کنید تا 20٪ تخفیف کسب کنید!

در صورت تمایل بیشتر به گزینه های مختلف ، در صورت نیاز به یک کانون مناسب ، یا نیاز به ترکیبی از تماس ها ، نوشتارها و اطلاعات ، گزینه های مختلفی قابل دسترسی است. در هر صورت ، حداقل قبل از ترک ترمینال هوا با حداقل شکایت در ارتباط خواهید بود.

قبل از هزینه سیم کارت پرداخت می شود

مبلغ 1 یورو برای سیم کارت پرداخت کردم ، که 15 گیگابایت اطلاعات برای یک ماه 7 دلار هزینه دارند. نرخ ها به 2Mbps محدود می شوند ، اما برای اطلاعات سریعتر ، یک بسته 8 گیگابایتی با محدودیت سرعت در هزینه مشابه وجود دارد. همراهی در استونی متوسط ​​است!

هیچ تماس یا پیامی با این وجود ندارد. می توانید یک بسته نرم افزاری جایگزین را نیز تهیه کنید که شامل آنها باشد ، یا به سادگی اعتبار اضافی را دریافت کرده و برای هر تماس / متن هزینه پرداخت کنید. تماس ها و پیام های نزدیک هرکدام برای هر یورو چند پوند هزینه دارند.

مدیوین

با توجه به میزان صحبت در زبان انگلیسی ، در هر رویدادی در تالین ، می توانید اطلاعات دیگری را در مورد سایر اطلاعات ، تماس و انتخاب متن به صورت خاموش دریافت کنید که به چیزی غیر از آنچه انتظار می رود ، برسید.

اگر در استونی به مدت یک هفته یا کمتر و فقط به اطلاعات نیاز داشته باشید ، Tele2 بهترین تنظیم را ارائه می دهد. با قیمت 3.95 یورو از جمله سیم کارت ، 5 گیگابایت اطلاعات LTE حداکثر دریچه گاز ، به مدت هفت روز قانونی دریافت خواهید کرد.

اطلاعات اضافی هر روز 0.99 یورو / گیگابایت هزینه دارد ، و می توانید گروه های اضافی 7 یا 30 روزه را به فرصتی خاموش که برای گسترش بقیه خود انتخاب کرده اید ، خریداری کنید. پیامک و تماس نیز به همین ترتیب در دسترس هستند ، با پرداخت هزینه بیشتر فقط وقتی هزینه ها پیش می آید – به سادگی از قبل با اعتبار اضافی بالا بروید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>