خرید اندروید باکس 4K سینماتیو 

در بالای این ریموت ، یک بخش جداگانه برای اتصال به : اگر به دنبال یک اندروید باکس 4K هستید سینماتیو بهترین گزینه است.
سنسور IR تلویزیون ها وجود دارد. در نتیجه با اتصال آن به تلویزیون (با تنظیم فرکانس کار از راه دور) می توانید برخی از اپراتورها از جمله روشن / خاموش و صدا را مدیریت کنید ، بدون اینکه نیازی به استفاده از کنترل از راه دور تلویزیون با ریموت TAB-100 باشد. . اگر بخواهیم عملکرد یک ریموت کنترل ساده را به قطعات بسیار بد ، بد ، متوسط ​​، خوب و عالی تقسیم کنیم ، عملکرد کنترل از راه دور TAB-100 چیزی بین متوسط ​​و خوب است.

اندروید باکس شیائومی دیجی کالا

آزمایش های ما در مسافت های 1 تا 3 متر و اندروید باکس 4K سینماتیو در زاویه های راست تا 90 درجه انجام شد. مواد و کیفیت ریموت کنترل نیز متوسط ​​است و نمی توان آن را ریموت حرفه ای یا درجه ای دانست. با این وجود ، این یک ابزار کنترل کارآمد است که نقش عمده ای در استفاده از TAB-100 دارد. توان مورد نیاز این ریموت کنترل توسط دو باتری AAA تامین می شود. یکی از کلیدهای عملکردی که در ریموت اندروید باکس 4K سینماتیو کنترل تعبیه شده است ، کلید فعال سازی “وضعیت ماوس” است. با استفاده از این کلید می توانید از کلیدهای جهت دار میانی برای حرکت دادن نشانگر ماوس روی صفحه استفاده کنید.

اندروید باکس شیائومی mi box s

نگران نباشید ، برای استفاده از این جعبه جادویی ، اندروید باکس 4K سینماتیو چندین راه حل ارتباطی دیگر نیز دارید که در زیر به آنها می پردازیم. تاکنون ممکن است متوجه شده باشید که کنترل از راه دور TAB-100 یک کنترل از راه دور است. کلیدهای داخلی فقط به برنامه های اصلی محدود می شوند و نبود کلیدهای کلیدی ، اندروید باکس 4K سینماتیو میکروفون و صفحه کلید می توانند لذت استفاده از آن را کاهش دهند. با این حال ، تسکو TAB-100 را به پشتیبانی گسترده ای اندروید باکس 4K سینماتیو مجهز کرده است که می تواند این ضعف را به طور کامل برطرف کند.

بهترین اندروید باکس

برنامه ارتباط TAB-100 برای استفاده آسان و بهتر ، اندروید باکس 4K سینماتیو امکان اتصال موس و کیبورد به صورت بی سیم وجود دارد. در ارائه و خروجی TAB-100 ، در صورت داشتن کیبورد یا ما و در صورت استفاده اندروید باکس 4K سینماتیو از افزونه و نصب بازی ، بدون نیاز به نصب نرم افزار محدود محدود و همچنین ماوس ، می توانید دو درگاه USB به طور خودکار متالیز شوید. و صفحه کلید کامل از جعبه شما سود می برد.