حقیقت و اسطوره ها در مورد جواهرات رزین

واقعیت و خیالات در مورد سنگهای ساخته شده از پیچ اپوکسی. چیزهایی که احتمالاً در نظر گرفته اید ، با این وجود در استعلام تردید داشتند.

در طی کار طولانی مدت با کار با تار اپوکسی ، توضیحات عجیب و غریب بسیاری در مورد چنین مواردی مشاهده کرده ام. همچنین ، به طور مرتب افسانه ها توسط خود متخصصان پخش می شوند ، تلاش می کنند محصولات کم کیفیت را به شما بفروشند. به طور کلی ، در چنین مواردی به آنها پیوسته می شود که این کالای با کیفیت بالا است. در حال حاضر ما باید آنچه را که باید هنگام خرید دکوراسیون اپوکسی مورد توجه قرار دهیم درک کنیم.

1. شکوفه های موجود در تار با گذشت زمان کوچک می شوند ، زرد می شوند و سایه را از دست می دهند.

این معتبر است علفی را جمع کنید و در طی یک سال چند شکوفه شکوفا تماشا کنید ، برخی در 3.

برای حفظ سایه های شکوفه ، به یک درمان غیر معمول نیاز دارید. چند شکوفه با انتهای روشن پاشیده می شود ، برخی دیگر در سایه معمولی خود نقاشی می شوند. این بهترین روش برای تضمین عدم تغییر سایه و شکل آنها است. علاوه بر این ، اگر کسی چیز دیگری را بگوید ، کسی را قبول نکنید!

2. جیب های هوا کمی در تار غیرقابل اجتناب هستند در صورتی که یک کالای مونتاژ شده با دقت قبل از خود داشته باشید.

همه چیز در نظر گرفته شده ، نه! هنگامی که تار را با سفت کننده مخلوط می کنید ، جیب های هوا نمایش می یابد. همه آن را دارند. بنابراین من برای دور ریختن از آنها ، به یک دستگاه پاک کننده نیاز دارید. این اسباب بازی پرهزینه است و به همین دلیل همه کارگران ماهر نمی توانند هزینه آن را مدیریت کنند. بنابراین در صورت خاموش بودن یک مورد سفید از جیب هوا در اینترنت با علامت اینکه این فقط یک اثر دست ساز است – در بستن برگه دریغ نکنید. شما گمراه شده اید

3. وسایل صابون سمی هستند.

شیره بسیار سمی است. با این وجود ، درست هنگامی که سیال باشد. هنگامی که تار جامد می شود ، تخلیه مواد ناایمن را متوقف می کند. چنین مواردی توسط خانمهای باردار و بچه های کوچک پوشیده می شود. کاملاً پناه گرفته است.

تا آنجا که ممکن است ، کار کردن با آن در یک پوشش دفاعی و دستکش بسیار مهم است. به همین ترتیب باید در اتاق دیگری خشک شود.

4- تار با گذشت زمان زرد می شود.

این به طبیعت تار متکی است. من برای اولین جواهراتم از تار متوسط ​​استفاده کردم و بعد از 2 سال زرد می شود. بنابراین در صورت عدم اطلاع از ماهیت تار ، آن را دریافت نکنید.

5- سنگهای تار را می توان با مشاهده فیلم در YouTube بدون دردسر ساخت.

راستی می توانید با اصول آشنا شوید. در صورت خاموش بودن آن که باید آن را برای خودتان امتحان کنید ، وسایلی را که از سه طرف با فلز بسته است ، انتخاب کنید و در مورد پوشش و دستکش را به خاطر بسپارید.

با این وجود ، انتظار می رود بدون هیچ لحظه تأخیر در انتظار بسته های مجدد باشید. ما باید از راهی شروع کنیم که توپ نواحی شکوفا را شکوفا می کند ، بنابراین ممکن است از طبیعت بزرگتر یا پراکنده تر به نظر برسند. من قبل از فهمیدن چگونگی استقرار دقیق سازمان ، بیش از 100 دسته را خراب کردم. همچنین راهی که شکوفه ها به سطح خود می روند و جدا می شوند.

می توانید از هر چیزی آویزان شوید. سؤال اصلی شیوه ای است که به طرز شگفت انگیزی باید به نظر برسد و چه مدت از عمر خود را آماده کرده اید که برای آن هزینه کنید.

در صورتی که به کیفیت اهمیت می دهید ، در آن مقطع از فروشگاه من استقبال می کنید.

منبع : https://haadish.com/shop/material/resin/

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>