حضور 4+1 فروشگاه خوشنام ، قدرتمند و معروف در فضای آنلاین


معرفی 4+1 <span class=changed>فروشگاه</span> <span class=changed>تازه</span> <span class=changed>اسباب و اثاث</span> خانگی” width=”640″ height=”424″ /></figure>
<p>فهرست:</p>
<ol>
<li><a href=مولودی مال
 • کالی ناب
 • خانگی لند
 • پیشرو مال
 • آبیدر استوک
 • فروشگاه لوازم خانگی مهم پشتوانه واردات مستقیم، مولودی مال Moloudimall

  فروشگاه اینترنتی اثاثیه خانگی تیم مولودی محصول حساس بیش از سه دهه عمل رشته ای در راستا اثاثیه خانگی، به این معنی که از سال 1370 مشغول به فعالیت و ارائه بهترین محصولات و برندهای بازار هستش، مجموعه مولودی محصول در حوزه فروش اثاثیه خانگی دارای اعتنا به استانداردها و نیاز مشتریان اساسی بالاترین کیفیت و مناسبت ترین قیمت، فعالیت خود را در فضای آنلاین و فروش اینترنتی آغاز کرده است.

  هم حال مولودی مال مفتخر هست که کلیدی اعتنا به رضایت مشتریان و همکاران جزوء خوش اسم ترین های بازار اثاثیه خانگی ایران باشد. در گفتگویی که کلیدی مادح مولودی مدیر ارشد همین تیم داشتیم، پیام زیبای ایشان را به نسبت مشتریان همین مجموعه همپا آوردیم:

  امید می باشد که مشتریان مستمر و قدیمی نیز حساس حضور در باشگاه مشتریان تارنما مولودی مال، ما را مفتخر کنند و هم‌زمان از هدایا و تخفیفات ویژه سایت اینترنتی اسباب و اثاث خانگی مولودی کالا برای مشتریان کهن استفاده نمایند. آرزوی مولودی مال، کمال رضایت خرید کننده عزیز از خرید کردن خود، می‌باشد.

  مادح مولودی (مدیر ارشد مولودی مال)

  برای مراجعه به تارنما مولودی متاع میتوانید از آدرس ذیل استفاده نمایید:

  آدرس وب سایت قانونی گروه مولودی مال: https://moloudimall.com/

  لوگو مولودی مال
  لوگو مولودی مال

  فروشگاه اینترنتی کالای ناب خانگی، کالی ناب Kalinab

  فروشگاه کالی ناب در سالیان پیشین به تیتر یکی از تامین کنندگان بازار همواره بر سر زبان‌ها بوده است، همین کمپانی کار خود در راستا اثاثیه خانگی را از سال ۲۰۱۸ اصلی واردات محصولات کلیدی کیفیت دیجیتال آغاز کرد. محصولاتی عمدتا کلیدی برند های اپل، شیائومی، انکرو… سیاست این شرکت از به عبارتی نخست بر این اصل بوده هست که لیاقت مشتری کالی ناب خرید کردن یک محصول اساسی کیفیت و راضی بودن بخش میباشد و خیر هر کلایی اصلی هر قیمیتی.

  اهداف چهارگانه کالی ناب « فروش کالای اورجینال» – «ارسال به موقع کالا» – «برخورداری از قیمت رقابتی» و «خدمات پس از فروش مناسب» می‌باشد. طبیعی میباشد زمانی که هدف شما هم ارائه محصولات با کیفیت و نیز قیمت مطلوب و رقابتی هست عمل مضاعف پیچیده و مشکلی را پیش بر روی خود کالی ناب خواهید گذاشت. البته این مجموعه امیدوار می باشد که به یاری خدا و همت همکاران همچنان که تا به امروز در به وقوع پیوستن همین اساسی غالب بوده‌اند در آینده نیز جهت جلب رضایت مندی بخش اعظم مشتریانشان تلاش ببیشتری رخ بدهند.

  کالی ناب بی حریف در بها محصولات شیائومی در بازار

  در ضمن مغازه کالی ناب رو در زمینه محصولات شیائومی اعم از: تلویزیون شیائومی، جاروبرقی رباتی شیائومی، مانیتور های شیائومی، اسکوتر شیائومی، تصفیه هوای شیائومی، بخار پز و محصولات خانگی خاصتا شیائومی کلیدی قیمت رقابتی و مضاعف عالی به نسبت بازار قیمت محصولات شیائومی در نظر گرفت.

  برای مراجعه به دکان کالی ناب و دیدن قیمتهای محشر محصولات شیائومی می‌توانید بر روی لینک و پیوند تحت کلیک نمایید:

  آدرس وب وب سایت فروشگاه اینترنتی کالی ناب: https://kalinab.com/

  لوگو کالی ناب
  لوگو فروشگاه کالی ناب

  فروشگاه محصولات منزل و جهیزیه عروس خانگی لند Khanegiland

  یک وبسایت مورد پسند برای بانوان و نوعروسان مشکل پسند، مجموعه خانگی لند از سال ۹۶ به تیتر یک بازرگانی مطمئن و به رخ حرفه‌ای در بازار بانه حضور داشته میباشد و از در آغاز سرمایه خود را بر تنظیم محصولات اهمیت کیفیت بنا نهاده است.

  بهار سال ۱۴۰۰ کرکره مغازه اینترنتی خانگی لند را بالا رفت. خانگی لند متولد شد تا اساسی خدماتی متعدد و گلچین کردن از بهترین برندهای بازار به جای همگی چیز فروشی و فروش نامطمئن، با نگاهی دارای و هدف رضایت مشتریان خویش را از دربین تنوع کالاهای موجود در بازار بهترین ها را به زعم نظرات کارشناسان خویش انتخاب کند؛ مطمئن‌تر، اصلی کیفیت‌تر و کلیدی ارزش های منصفانه را به مشتریان جانِ خویش ارائه دهد. 

  فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی اورجینال

  در رابطه کلیدی وب سایت خانگی لند اصلی مدیر فروش محترم همین تیم توانمند و اساسی میزان مرغوب بودن سخن کردیم و از میزان مرغوب بودن محصولات و تنوع زیاد این وبسایت به نسبت بقیه سایتها فروش اینترنتی محصولات اسباب خانگی سوال پرسیدیم، ولی جواب آقای هیمن عبداله پوری مضاعف جذاب و کافی بود:

  در سال چهارم فعالیت خواستیم کاری بزرگ‌تر نماییم و قدمی نو برداریم. آستین‌ها را بالا زدیم و حیاتی مجموعه‌ای از بهترین مرکزها مستقیم صادرات محصولات لوازم خانگی و اسباب و اثاث جانبی بر سر میز گفتگو نشستیم و کلیدی متخصصین همین زمینه در جهت همکاری به جهت پشتیبانی و هدایت خرید کردن مشتریان به توافق رسیدیم. و ما تصمیم داریم در ادامه همین مسیر، قدم‌های محکم‌تری برداریم.

  آقای هیمن عبداله‌پوری رئیس فروش تیم خانگی لند

  مشاهده و باز‌نگری محصولات تارنما خانگی لند پیشنهاد میشه، علی الخصوص به جهت بانوان و دوستانی که برای تهیه و تنظیم جهیزیه عروس در تکاپو هستند.

  خانگی لند لوگو
  لوگو دکان اینترنتی خانگی لند

  آدرس سایت خانگی لند یکی از از بهترین مراجع تنظیم و خرید جهیزیه عروس از بانه: https://khanegiland.com/

  پیشرومال یک سایت جامع از اثاثیه خانگی و محصولات تکنولوژی روز جهان pishromall

  سایت مغازه اینترنتی پیشرو مال ، از ذیل گروه سایتهایی می باشد که تمرکز مهم آن ها بر محصولات مختص و تکنولوژیک است، همین فروشگاه در سال 1400 حساس فروش محصولات وب سایت آمازون در جمهوری اسلامی ایران و اهمیت ارزش کمتر از همین وب سایت بر سر زبانها افتاد.

  پیشرومال به صورت جدی، کار خویش را در زمینه محصولات ‘خانگی گجت و جانبی کلیدی میزان مرغوب بودن و گارانتی دار در سال 1401 شروع کرد. هدف این مجموعه فروش محصولات اساسی کیفیت و کلیدی ارزش های مناسب و خدمات متمایز از دیگر تارنما ها می باشد. تیم پیشرومال سعی بر ارسال محصولات در سریع ترین زمان و بالاترین سرویس ها را دارد.

  مشاوره خرید کردن و پشتیبانی مشتریان در کمترین زمانه ممکن را دارد. ارزش محصولات موجود در پیشرومال عملکرد شده همواره به روز باشد و میتوانید اهمیت خیال ریلکس تصویب سفارش نمائید.

  در واقع مسئله خاصی که پیشرو جنس را در بخشی این مقاله ما گنجانده حضور گسترده محصولات سایت غالب آمازون در محصولات همین وبسایت اینترنتی می باشد.

  حتما سری به همین وبسایت بزنید، احتمالا شما نیز مانند ما محصولاتی رو اونجا پیدا کنید که در بقیه سایتها یا سرچ های اینترنتی اهل ایران نتونید ببینید:

  سایت پیشرومال: https://pishromall.com/

  فروشگاه پیشرومال
  لوگو فروشگاه پیشرومال

  یک وب سایت بینظیر به جهت خرید کردن لپ تاپ استوک، برند اسم آشنای آبیدر استوک Abidarstok

  اما برسیم به معرفی پنجمی گزینه از لیست معرفی 1+4 فروشگاه برتر، فروشگاهی غیر اسباب خانگی البته حتمی برای علاقمندان به لپ تاپ و خرید لپ تاپ، فروشگاه اینترنتی آبیدر استوک به عنوان سایت فروش لپ تاپ استوک از سال ٩٧ درگیر به کار شده است.

  خرید اینترنتی لپ تاپ استوک این قابلیت و امکان را به جهت مشتریان فراهم می‌آورد که قیمت ها را مقایسه کنند و بتوانند مدل‌های متنوعی را بررسی کنند. نکته جذاب در آیتم لپ تاپ استوک قیمت آن است. میزان دارایی مورد نیاز به جهت خرید کردن لپ تاپ استوک نسبتاً یک سوم بودجه آیتم نیاز به جهت خرید یک لپتاپ جدید اهمیت مشخصاتی شبیه است.

  اما آنچه مغازه لپ تاپ آبیدر استوک را از بقیه رقبا مختلفی می کند، علاوه بر ارزش منصفانه و رقابتی پشتیبانی و مشاوره عالی قبل از خرید لپ تاپ استوک می باشد. شما میتوانید قبل از خرید هر لپ تاپی با این مجموعه در ارتباط باشید و محصولات همین فروشگاه رو یه نگاه بندازید.

  آبیدر استوک، پشتیبانی و خرید کردن فارغ از نگرانی

  مسئله دارای در خرید کردن لپ تاپ های استوک کیفیت و اطمینان از کارکرد و سالم بودن دستگاه است، آبیدر استوک در یک ابتکار عالی برای راحتی خیال مشتریان، صد رد صد قبل از ارسال لپ تاپ تصاویر و عکسهای تمام دستگاه را به جهت مشتریان ارسال میکنند.

  همچنین مهلت به کارگیری مشخصی را برای اعضا در حیث گرفته اند که در صورتی که در دوران به کار گیری مشکلی متوجه دستگاه شد فارغ از هزینه دستگاه را بازگشت داده و یا هزینه را به حساب خرید کننده واریز مینمایند و یا دستگاهی بدون خلل احتمالی به جهت ایشان ارسال میکنند.

  یکی دیگر از خدماتی که به وسیله آبیدر استوک ارائه می‌شود، قابلیت تحویل حضوری لپ تاپ استوک در شهر تهران می‌باشد. حساس توجه به حجم بالای سفارشات، سعی کرده‌ایم تا ارسال دستگاه‌ها در اسرع انجام شود. (معمولا کمتر از ۴ روز کاری)

  برای خرید کردن و یا این که تماشا نوع های محشر لپ تاپ استوک حتما به آبیدر استوک سر بزنید:

  خرید و ارزش لپ تاپ استوک : https://abidarstok.com/

  در نهایت در یک جدول میتونیم همین چهار فروشگاه رو حیاتی نیز مقایسه کنیم:

  در جدول زیر عملکرد کردیم بهترین خصوصیت های هر مغازه اینترنتی را در یک نگاه به شما عرضه داریم.

  نام فروشگاه تنوع محصولات محصولات خاص پشتیبانی واردات مستقیم تحویل در محل پشتیبانی
  مولودی مال بالا بله بله بله عالی
  کالی ناب بالا بله (شیائومی) بله بله عالی
  خانگی لند بالا بله (جهیزیه عروس) خیر بله عالی
  پیشرو مال متوسط بله (محصولات آمازون) بله برای تهران خوب
  آبیدر استوک بالا بله (مایکروسافت سرفیس) بله برای تهران عالی
  جدول مقایسه سرویس ها 1+4 فروشگاه معرفی شده

  در صورتی که شما نیز دکان مهربانی میشناسید بی تردید معرفی کنید.

  نکات مهم در خرید اینترنتی

  امکان خرید کردن و فروش امن از طرز اینترنت، علتی دارای برای موفقیت کسب‌وکارهای اینترنتی است. بخش اعظمی از مشتریان نسبت به همین گونه معاملات شک دارند زیرا نگران‌اند که اطلاعات شخصیشان توسط هکرها یا این که کلاهبرداران اینترنتی به سرقت برود. حیاتی کمک علم روز و فناوری‌های نوین، انجام معاملات امن امکان‌پذیر می‌شود.

  این فناوری‌ها به‌سرعت در هم اکنون پیشرفت‌ میباشند و هر روز به جهت امنیت و راحتی بیشتر خرید کردن و فروش اینترنتی یک استراتژی نو ابتکار اختراع می‌شود. اساسی وجودِ این، هنوز هم بخش اعظمی از صاحبان کسب‌وکار و مشتریانشان در به کارگیری از internet تردید دارند و نگران مسائل امنیتی هستند.

  نکته مهم که در خرید اینترنتی بایستی به آن توجه نمایید همین است که خرید کردن خود را از یک وب سایت دارای و خوش سوابق انجام دهید. بی تردید نظرات کاربران در رابطه اهمیت ارآیه فرآورده و رضایت مشتریان را در حیث بگیرید.

  به این نکته دقت نمایید که برای پیدا کردن سایت های معتبر در نتیجه های جستجو ممکن می باشد تقلبی شکل دهد تا شما را به بیراهه ببرد، پس سعی کنید تارنما هایی که میشناسید را گزینش نمایید خیر لزوما وبسایت هایی که در نتیجه ها ابتدایی وب سایت گوگل بالا آمده اند. در اسم سایت مراقب اشتباه املایی یا این که دامنه ی آن (به عنوان نمونه .net به جای .com .net) باشید و حتما از صدق و صدق نشانی تارنما اطمینان حاصل کنید.

  حتما از سایتهای اهمیت ssl دارای خرید کردن کنید

  هرگز حساس به کار گیری از کارت اعتباری خود از سایتی که رمزگذاری SSL (لایه سوکت های امن) را کارگزاری نکرده میباشد ، هیچ خرید کردن آنلاین و یا این که پرداخت بانکی اینترنتی را انجام ندهید. ولی این گزینه را به چه صورت متوجه شویم؟ سایتی که اصلی SSL رمزگذاری شده است نشانی اینترنتی آن کلیدی HTTPS آغاز می شود خیر فقط حساس HTTP.

  علاوه بر همین نمادی از یک قفل ریز هم در نشانی بار آن ظواهر می شود ، که به طور معمول در سمت چپ URL در نوار نشانی یا این که نوار حالت ذیل قرار دارااست که منزلت قرارگیری آن ، بستگی به گونه مرورگر شما دارد. استاندارد HTTPS حالا حتی در وبسایت هایی که خرید اینترنتی را ارائه نمی دهند هم فعال هست ونشانه ای از امن بودن آن وبسایت دارد. این استاندارد تا جایی اهمیت میباشد که وب سایت گوگل Chrome هر صفحه ی بدون رمزگذاری SSL را به تیتر “ایمن نیست” پرچم گذاری می کند.

  اهمیت داشتن درگاه پرداخت

  یکی از بهترین کار هایی که در سال های اخیر در داخل مرزوبوم شروع شده، ثبت و سوق دهی مغازه های اینترنتی است. نشانه اعتماد الکترونیکی که بوسیله وزارت صنعت، معدن و تجارت ایران به دکان های آنلاین داده می شود بهترین منش به جهت تشخیص و شناسایی یک وب سایت اعتبار از وب وبسایت های نا امن و کلاهبردار است.

  تمامی فروشگاه های آنلاین می توانند کلیدی تصویب اسم اینترنتی در سامانه علامت اعتماد الکترونیکی به نشانی www.enamad.ir خواهش ثبت داده ها و اختصاص نشانه اعتماد را داشته باشند. همینطور کلیه دکان های مورد تایید می بایست نماد اعتماد الکترونیکی را (که به شکل یک e آبی رنگ به یار یک یا این که یک سری نقطه طلایی رنگ است) در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دهند.

  نکته چهارم: به عبارتی طور که می دانید جعل کردن یک آیکون گرافیکی عمل چندان دشواری نیست. در سرانجام درصورتیکه می‌خواهید از امنیت یک وب سایت کاملا مطمئن شوید به اندازه هست به برگه به دست آوردن و کارهای اهمیت نماد اعتماد الکترونیکی در این وب وبسایت مراجعه نمایید و حیاتی یک جست و جوی ساده، از طبقه بندی شدن وب سایت مورد لحاظ اطمینان پیدا کنید.

  درگاه بانکی را بررسی کنید

  فروشگاه های آنلاین برای خرید های الکترونیکی از درگاه های متصل به بانک های طرف قرارداد استفاده می کنند. پس در این نخست باید دقت داشته باشید که هیچ زمان به فروشگاهی که برای انتقال مبلغ خرید کردن از شماره کارت شخصی به کار گیری می نماید اعتماد نکنید. درگاه های بانکی حیاتی به کارگیری از پروتکل های امن SSL رابطه شما را اهمیت خزانه آیتم حیث برقرار می کنند. به این ترتیب اگر به نوار آدرس وب وبسایت بانکی که از طریق مغازه به آن متصل شده اید توجه کنید، در شروع آن می بایست کلمه https را مشاهده کنید. درصورتیکه برگه خزانه مورد حیث دارای کلمه http می باشد هیچ گاه دیتاها حساب بانکی خویش را در آن وارد کنید.

  نکته سوم: در زمان وارد کردن داده ها کارتتان در ورقه خزانه آیتم نظر، حتی اگر همگی حالت دیگر نیز مثبت بودند تا جای ممکن از برگه کلید های مجازی (Virtual Keyboard) استعمال کنید تا ضریب امنیتی عمل شما بالاتر باشد. همچنین تا حد قابلیت از کافی نت ها و رایانه های موجود در مرکز ها عمومی مانند مدارس و دانشکده برای انجام خرید کردن اینترنتی استعمال نکنید.

  از مرورگر به روز استعمال کنید

  بسیاری از اشخاص از مرورگرهای سابق و غیراستاندارد نظیر internet اکسپلورر ورژن ۶ یا مرورگرهای قدیمی دیگر استعمال می‌کنند.

  توجه نمایید که درصورتیکه به سالم داده ها خود اهمیت می‌دهید و دوست دارید که سایت‌های فروشگاه‌های اینترنتی را به صدق بر روی مرورگر خود ببینید، از آخرین ورژن مرورگر مورد علاقه‌تان استعمال کنید. چون در اصل مرورگرها خود حیاتی مشکلات و حفره‌های امنیتی میباشند که اساسی کشف آن‌ها نسخه‌ای نو جهت پوشش همین حفره‌های امنیتی عرضه خواهد شد. پس از آخری ورژن مرورگرتان به جهت خرید کردن الکترونیکی استعمال کنید.

  از رمز دوم پویا به کارگیری کنید

  رمز پویا کارت بانکی یکی از از اصلی‌ترین موردها امنیتی برای دوری از کلاه‌برداری‌های اینترنتی و روش‌های گوناگون برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی محسوب می‌شود. این روز‌ها کلاه‌برداری اینترنتی حیاتی روش‌های گوناگون برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی در سرزمین مضاعف گسترده شده و بسیاری از کسانی که داده ها یه خرده از روش‌های سارقان امروزی دارا هستند دچار ضرر‌های هنگفتی شده‌اند. پلیس فتا اعلام کرده که در سال ۹۷، ۲۰ تا ۲۵ هزار پرونده برداشت غیرمجاز که بخش مهمی از آن‌ها به خاطر ناآگاهی مردمی بوده تشکیل‌شده است.

  در حالت رمز ثابت شما برای خرید اینترنتی یا انتقال وجه اینترنتی یک رمز دوم دائمی دارید که آن را در کنار مشخصات دیگری نظیر شماره کارت، کد CVV۲ و تاریخ انقضا وارد می‌کنید. در کلاه‌برداری به نحوه فیشینگ سارقان به شکلی اعضا را فریب می‌دهند و آن‌ها را به یک صفحه جعلی پرداخت می‌کشانند.

  مطرح شدن رمز یک‌بار مصرف یا این که به عبارتی رمز پویا راهکاری به جهت وصال به امنیت در خدمات اینترنتی است. در در مقابل رمز ثابت، رمز پویا قرار دارد و به معنای کلمه و واژه رمزی است که می‌تواند صرفا برای یک توشه در تراکنش گزینه استعمال قرار گیرد. بر اساس آنچه پلیس فتا اعلام کرده فیشینگ ادله شکل‌گیری یک‌سوم جرائم سایبری در مرزوبوم است. به همین خاطر به کار گیری از رمز دوم یکبارمصرف به‌جای رمز ثابت در فرمان عمل قرارگرفته است؛ به‌طوری‌که پیش‌بینی می‌شود حیاتی جایگزین شده رمز یکبارمصرف از سوی همه بانک‌ها می‌توان میزان قربانیان فیشینگ را به‌طورجدی کاهش داد.

  با پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی، احتمال سوء‌استفاده از کارت به شدت کاهش می‌یابد و دارندگان کارت‌های بانکی می‌توانند به جای استفاده از یک رمز دوم ایستا (ثابت)، در هر بار خرید کردن اینترنتی یا پرداخت‌های تهی دست رمز دوم کارت، از رمز پویا که بانک در اختیارشان قرار می‌دهد، استعمال کنند.

  روش فعالسازی رمز پویا به جهت خرید کردن اینترنتی

  پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی صرفا و فقط بوسیله بانک صادرکننده کارت انجام می‌شود و مشتریان هر خزانه می‌توانند به جهت اطلاع از روش‌های فعال‌سازی رمز پویای کارت خود به شعب آن خزانه مراجعه کنند. همینطور اخذ رمز پویا از نحوه پیامک و یا راهکار‌های مبتنی بر کد‌های دستوری (USSD) از دیگر روش‌های آماده شده به جهت ارائه آن به مشتریان به وسیله بانک‌ها است. خزانه مرکزی نیز اهمیت هدف چک کردن و راهبری همین پیامک‌ها، سامانه هریم (هدایت رمز‌های یکبار مصرف) را از شروع دی‌ماه راه‌اندازی خواهد کرد.

  در عمده بانک‌ها باجه‌ای به مراد ارائه سرویس ها الکترونیک در حیث گرفته شده و مشتریان هر خزانه برای اخذ هدایت و خدمات مرتبط اهمیت رمز پویا می‌توانند به این باجه‌ها مراجعه کرده و سرویس ها اخذ کنند. همینطور در شکل پیدایش مشکل، مشتریان می‌توانند این اساسی را از نحوه روابط‌عمومی مدیریت شعب هر خزانه پیگیری کنند. یا کلیدی مرکز پشتیبانی تلفنی خزانه تماس بگیرند.

  نکات پایانی

  معمولا فروشگاه‌های آنلاین، سرویس ها پرداخت اینترنتی را از روش یکی از از بانک‌های مرزو بوم اخذ می‌کنند. در پرداخت‌های آنلاین وقتی می‌خواهید تراز پرداخت وجه را از روش کارت انجام دهید وارد درگاه پرداخت خزانه مربوطه خواهید شد.

  بسیاری از سارقان اینترنتی اهمیت طراحی و تولید درگاه‌هایی مشابه به درگاه‌های اهمیت بانکی و آدرس‌های مشابه آن را در اختیار اعضا قرار دیتا و به محض وارد کردن اطلاعات بانکی، اقدام به سرقت دیتاها حساب‌های بانکی و در غایت سرقت وجوه از حساب بانکی عضو می‌کنند، لذا باید نسبت به فعال نمودن رمز پویا (یکبار مصرف) حساب بانکی خود مبادرت کنند.

  مجرمان سایبری کلیدی ارائه کالاهای ارزان‌تر قیمت‌های استثنایی و اعتقادوباور نکردنی و طرح‌های وسوسه انگیز اعم از کالا، البسه و کیف و کفش، اثاثیه خانگی و بسته‌های هدیه اقدام به کلاهبرداری از شهروندان می‌کنند یا کاربر را وارد صفحه جعلی و مشابه سازی شده خزانه کرده یا در بعضی از سایت‌های تبلیغاتی وخرید و فروش مانند دیوارو شیپور اقدام به گرفتن قسمتی از پول کالا به تیتر پیش پرداخت یا به عبارتی بیعانه کرده و آن گاه قطع ارتباط می‌کنند.

  در انتها باز نیز باید به این نکته اشاره نماییم که یک دکان دارای را نمی اقتدار تنها اهمیت توجه به رتبه آن در وب وب سایت هایی مثل الکسا یا تعداد دنبال کنندگان و عضوهای آن آشنایی و ممکن هست یک ورقه فروشگاهی بی آلایش در اینستاگرام، امنیت بیشتری از یک وب وب سایت لبریز زرق و الکتریسیته اینترنتی مهم هزاران بازدید کننده و سکو جهانی بالا داشته باشد. با رعایت این نکته ها بی آلایش می توانید خریدی امن و بی دردسر داشته باشید.

  در دهه اخیر، با دقت به شتاب بالای خرید، سرعت بالای ارسال، هزینه کاهش و صرفه جویی از اتلاف وقت اشخاص به خرید کردن اینترنتی رغبت متعددی نشان داده‌اند البته نکته‌ای که همواره از آغاز به دست آوردن و کارهای اینترنتی مطرح بود و افراد نسبت به آ ن نگرانی‌هایی داشتند «عدم وجود اعتماد» است.

  به یاد داشته باشید که کلیدی دقت به دغدغه‌های افراد در دنیای کنونی، خرید کردن اینترنتی در هر جایی از عالم گریز ناپذیر است. از همین رو ملاحضات و نکات بالا از مهمترین مواردی می باشد که می‌تواند به جهت اعتماد به یک فروشگاه اینترنتی به شما یاری کند و دور اندیشی شما را نسبت به خطرات و مشکلات احتمالی آتی بالا غالب شود تا در نهایت خرید کردن اینترنتی فارغ از دغدغه‌ای را تجربه نمایید.

  امیدواریم همین مقاله توانسته باشد برای شما در خرید اینترنتی خوب تر یاری کننده و راهنما باشد.

  با تشکر

  زیاد

  دیدگاهتان را بنویسید

  hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesen iyi bayan azdırıcı hangisigeciktirici hapbuy verified stripe accountinat box açılmıyorMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahis