تنظیمات مودم ایرانسل : راهنمای تنظیمات مودم های همراه و Td-lte ایرانسل – مودم من

باید توجه داشت که پنل تنظیمات برخی مودم ها به گونه ای طراحی شده که همه امکانات را در صفحات نمایش کوچک ارائه نمی کند پس برای دسترسی به کنسول اصلی و کامل دستگاه پیشنهاد میکنیم حتما از لپ تاپ یا کامپیوتر استتفاده نمایید. فرقی نمی کند که با کامپیوتر به مودم متصل باشید یا لپ تاپ، موبایل و تبلت ، هرگاه این آدرس را در “آدرس بار” یک مرورگر وارد نمایید می توانید وارد کنسول تنظیمات شوید. ضمنا در صورت سنگین شدن بار ترافیکی به راحتی قابلیت افزایش ظرفیت بیشتر را دارا است. گزینه های نمایش داده شده در وسط صفحه و در کنار نام اپراتور به ترتیب از راست به چپ برای فعال/غیر فعال قابلیت WiFi Extender ، روشن یا خاموش کردن دیتای موبایل یا قطع و وصل کردن اتصال اینترنت و گزینه ی آخر برای خاموش نمودن دستگاه هستند. گزینه ی بعدی WiFi Extender است. استفاده نمود. در انتهای صفحه مربوط به سربرگ Statistics اطلاعات دقیقی از دستگاه های متصل شده به مودم همراه از طریق شبکه Wifi به شما گزارش می شود. اپراتور ایرانسل در اقدامی قابل ستایش با همکاری شرکت های Huawei و ZTE پنل تنظیمات همه مودم های خود را شبیه به هم طراحی نموده است و این امر سبب سهولت در استفاده و آموزش می باشد.

یک درگاه LAN گیگابیتی و شیار سیمکارت دارد.

در این مودم 35 گرمی نیز، همانند سایر مودمهای همراه ایرانسل با استفاده از پنل آن میتوان به ارسال و دریافت پیامک، مدیریت مصرف دیتا و .. دسترسی پیدا کرد. شما برای راهاندازی اینترنت TD-LTE نیازی به خط تلفن نخواهید داشت و به راحتی میتوانید آن را با داشتن مودم و سیمکارت مخصوص راهاندازی کنید. یک درگاه LAN گیگابیتی و شیار سیمکارت دارد. این نوع از سیمکارت در حال حاضر از سایت ایرانسل قابل خریداری است. شرکت ایرانسل به تازگی امکان خرید آنلاین مودم های اینترنت نسل 4 ثابت خود را با تخفیف قابل توجه برای کاربرانش فراهم نموده است. در بخش دو، وضعیت روشن یا خاموش بودن شبکه وای فای نمایش داده شده و تعداد دستگاه های متصل را به اطلاع کاربر می رساند. تعداد کاربرانی که توسط مودم های gp2101 ایرانسل پشتیبانی می شود و به طور همزمان می توانند به مودم وصل شوند ۳۰ نفر می باشد. به طور کلی مودم به دو دستهی داخلی و خارجی دسته بندی میشود. صفحهنمایش LED و وایفای دو بانده 802.11ac دارد که ۳۲ کاربر به طور همزمان میتوانند به آن متصل شوند.

روی LTE دو آنتن داخلی دارد و از تجمیع فرکانس و MIMO 2×2 پشتیبانی میکند. با استفاده از مودم سیم کارت خور قابلیت استفاده از اینترنت نسل جدید که همان اینترنت 4G یا 5G هستند برای تمامی دستگاهها فراهم میشود حتی دستگاههایی که از اینترنت نسل جدید پشتیبانی نمیکنند. به گزارش پایگاه خبری وب سایت رند ، شرکت ایرانسل در اقدامی جدید و برای عرضه بیشتر و بهتر خدمات به مشترکین خود ، مودم های وایمکس مشترکین خود را با مودم های اینترنت پهن باند ثابت نسل های 4 و 4.5 به صورت رایگان تعویض می نماید. فیلم زیر یک تست واقعی با تکنولوژی TDLTE را در شهر مشهد نشان میدهد که در شبکه ایرانسل رخ داده و با جدید ترین مودم ها تست شده است. شما میتوانید پوشش اینترنت TD-LTE در شهر خود را از این لینک مشاهده کنید. با آنتن داخلی که قادر است محدوده وسیعی را تحت پوشش شبکهی بیسیم قرار دهد.

این سیم کارتها در تمامی مودمهای TD-LTE (با قابلیت پشتیبانی از باند فرکانسی ۳۵۰۰ مگاهرتز) قابل استفاده هستند و با استفاده از آنها، مشترکان میتوانند در تمامی استانها از اینترنت پرسرعت ثابت (TD-LTE) ایرانسل استفاده کنند. اما در مورد دستگاه دریافت کننده باید گفت هر نوع مودم و یا گوشی تلفن همراه که از فرکانس ۳۵۰۰ مگاهرتز پشتیبانی کند، قابلیت دریافت این نوع اینترنت را دارد. مودم های ایرانسل ثابت یا همان TD-LTE دارای مدل ها با قابلیت و قیمت های متفاوتی می باشد که در این قسمت به معرفی تمام مودم های پشتیبانی کننده شبکه TD-LTE و قیمت آنها می پردازیم. مودم داخلی Z6000، دارای قابلیت اتصال همزمان 32 نفر از طریق Wi-Fi، پشتیبانی از نسخه ششم پروتکل اینترنت (IPv6)، پشتیبانی از VPN لایه دو، سه و تونل GRE و نیز دارای چهار پورت RJ45 است که با بیش از 50 درصد تخفیف به قیمت 149هزار و 900 تومان عرضه شده است.

این فناوری همزمان با هفته ی دولت در مراکز استان های باقی مانده ی دیگر نیز به بهره برداری تجاری خواهد رسید. بهترین گزینه برای تامین بی سیم اینترنت منازل، سازمان ها و موسسات و شرکت های تجاری به شمار می رود. اینترنت نسل چهار ثابت یا TD-LTE در حقیقت آخرین نسل اینترنت ثابت است و گزینهای بیسیم و مناسب برای تامین اینترنت سازمانها، موسسات و شرکتهای تجاری و همچنین منازل مسکونی به شمار میرود. آخرین کدهای تخفیف ایرانسل را کجا پیدا کنم؟ در این بخش می توان از کدهای USSD استفاده نمود. ختم می شوند، اصطلاحا USSD Code می گویند. در این بخش کاربر می تواند تنظیماتی نظیر نوع شبکه برای اتصال سیم کارت، تنظیمات امنیتی شبکه Wifi، تنظیمات مربوط به فیلترینگ مک آدرس و بسیاری تنظیمات دیگر را مطابق آن چه در ادامه خواهیم دید تعیین نماید و به فایل های موجود بر روی کارت حافظه microSD دسترسی داشته باشد. در این حالت عملا اتصال اینترنت سیم کارت شما قطع می باشد و مودم همراه شما فقط نقش یک تقویت کننده ی سیگنال را ایفا خواهد نمود. اگر تمایل دارید از شاتل موبایل سرویسهای اینترنت همراه و TD-LTE خود را دریافت کنید و نیاز به یک مودم جیبی دارید؛ ShM M01 پیشنهاد این اپراتور به شما است.