تناسب اندام تجهیزات نقد و بررسی – Orbus XT501 صفحه نمایش لمسی مربی متقابل بیضوی

[ad_1]

به دنبال تناسب اندام ممکن است یک وظیفه دلهره آور است. وجود دارد از جمله تعداد زیادی از مارک ها و جنبه ها را در نظر بگیرید که آنها اغلب تاری به یک درهم و برهم کردن آن دشوار است برای مرتب کردن. تناسب اندام بسیاری از جوانب مثبت توافق می کنید که مربی بیضوی است یک روش مؤثر برای رسیدن به یک کم تاثیر تمرین کل بدن با مقدار زیادی از مزایای قلبی-عروقی. در زیر برخی از مواد در بهترین فروش های بیضوی به Orbus XT501 صفحه نمایش لمسی مربی متقابل.

در مورد Orbus XT501 صفحه نمایش لمسی مربی متقابل بیضوی

بر اساس بهترین فروش بیضوی در eBay انگلستان XT501 طراحی شده و توسعه یافته در XT520 مدل در نظر گرفته به عنوان یک ارزش بسیار عالی. در حال حاضر XT501 یک eBay فروشنده نیز هست. این یک برق طراحی شده به طور کامل قابل برنامه ریزی با ابتکاری دارای نور پس زمینه صفحه نمایش لمسی است که اجازه می دهد تا برای کنترل نهایی بیش از تمرین خود را. این Orbus نام یکسان به کیفیت و این بیضوی است و نه یک استثنا. این XT501 معقول و ماشین آلات تولید شده از سنگین سنج فولاد با همین چرخ طیار سنگین که وزن قابل توجهی 10 کیلوگرم است. با وجود آمادگی جسمانی خود را سطح XT501 عرضه خواهد شد یک آزمایش سریع تمرین در حالی که کاهش استرس در استخوان ها و همچنین مفاصل. مجتمع کامپیوتر درگیر خواهد شد و شامل شما افزایش انگیزه خود را در حالی که حفظ یک محیط امن ورزش مقدار. مربی متقابل تنش تنظیمات مدیریت الکترونیکی, بنابراین شما باید قابل توجه صافی و انتقال بدون درز.

بیشتر فنی XT501

این XT501 دو عمل فرمان و همچنین نرم لمسی مدتها دست برای اطمینان از راحتی و ایمنی. ضربان قلب محاسبه می شود خار فولاد ضد زنگ به صورت خودکار پالس سنسورها. وجود دارد 14 استاندارد برنامه های که ارائه انواع بزرگ از تمرینات از جمله نورد دره سوزاندن چربی سطح شیب دار کوه همراه با فاصله. این کامپیوتر علاوه بر محاسبه, زمان, سرعت, مسافت, کالری استفاده می شود و همچنین وات. وات است یک اندازه گیری از نیروی یک تمرین است. آن را تعیین چگونه به سرعت شما در حال سوزاندن کالری است. به عنوان مثال در حال اجرا را بالاتر وات ارزش تر از تنها راه رفتن. این XT501 کامپیوتر را نیز حدس می زنم یک چربی بدن اندازه گیری. را انتخاب کنید از بسیاری از سطوح مقاومت برای رژیم تناسب اندام خود را و سپس سرد کردن در “بازیابی” حالت. دستگاه کامپیوتری است که قادر به ذخیره چند پروفایل کاربر از این رو هر کاربر می تواند سفارشی تمرین. برای تنوع می توانید در ادامه رو به جلو یا عقب. بدون توجه به چه جهت شما انتخاب می کنید XT501 است غیر منتظره ای سر و صدا عملکرد رایگان. وجود یک مصلحت واقع در هیئت مدیره بطری آب و چرخ ارائه تجهیزات بسیار ساده است به حرکت می کند. این بیضوی انجام خواهد داد یک کاربر حداکثر وزن 120 کیلوگرم (18.90 st). دارای یک برنامه جامع و دقیق دفترچه راهنما. این XT501 همچنین دارای گواهینامه TUV. این به این معنی است که از آن شده است با دقت مورد آزمایش قرار به رعایت دقیقترین استانداردهای اروپایی و قوانین. دستگاه 120 سانتی متر در طول × 60 سانتی متر عرض x 156cm در ارتفاع و نیاز به نزدیک به 30 دقیقه از جزئی راه اندازی شده است. آن را به یک وزن 42kg. بود در انتظار به پرداخت بین £250 و 350 پوند برای این بیضوی است که ثابت کرده است که یکی از مهمترین و با قیمت مناسب ماشین آلات در کلاس خود است.

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>