تناسب اندام تجهیزات نقد و بررسی: مارسی WM1509 Multigym

[ad_1]

مقدمه:

برای کسانی از ما که قصد سوار در یک رژیم تناسب اندام, آن مهم است به درک که موفقیت هر برنامه دارای دو اجزای ضروری: آموزش قلبی عروقی نیز به نام “قلب” و تمرینات قدرتی را نیز به نام “آموزش وزن.” برای قلب ورزش است که افزایش ضربان قلب و نگه می دارد آن را در یک “منطقه” است موثر ترین نوع است. برای آموزش قدرت برای موفقیت ورزش باید در برابر برخی از نوع مقاومتی مانند وزنه. بی حد و حصر قدرت آموزش ورزش در دسترس هستند که بسیاری از آنها نیاز به تجهیزات تخصصی. خوشبختانه وجود دارد این است که یک قطعه از تجهیزات تناسب اندام به نام “multigym” که اجازه می دهد تا شما را به انجام طیف گسترده ای از تمرینات قدرتی که بسیاری از آنها قبلا جداگانه مورد نیاز دستگاه در یک دستگاه واحد. در اینجا برخی از اطلاعات در مورد یک multigym ما کاملا جزئی به: مارسی WM1509.

امتیاز کلی:

4.5 از 5 ستاره

ویژگی های کلیدی:

این دستگاه ویژگی های 2000lb استحکام کششی هواپیما کابل که طراحی شده برای مقاومت در برابر سنگین استفاده کنید. کیفیت دیگر از ویژگی های است که سه 3/4″ قرقره باید مهر و موم شده بلبرینگ برای حفظ گرد و غبار و خاک و عرق. ساخته شده از 2″ × 2″ سنگین لوله های فولادی قاب خواهد ایستاد تا حتی شدید ترین تمرینات است. قاب با دوام با پوشش پودر به پایان برسد. بازو حلقه پد قابل تنظیم است و WM1509 می آید با یک لات بار چرخش راست نوار و تسمه های مچ پا. پا و توسعه به اندازه غلتک پد با دقت نقطه محوری را قادر می سازد که عضله درست انزوا. وزن پشته selectorised. کیفیت دیگر از ویژگی های یک “پک dec” نیز شناخته شده به عنوان “نشسته اهرم پرواز است.” این اجازه می دهد تا کاربر را به انجام یک قدرت آموزش ورزش بر اساس پرواز قفسه سینه است که معمولا انجام می شود با وزنه های آزاد در این لیگ قطعه از تجهیزات تناسب اندام.

قیمت:

حدود 300 پوند

توضیحات محصول:

این Marcy WM1509 همه کاره قطعه از تجهیزات تناسب اندام است که کاملا جمع و جور است یک ویژگی است که کسانی که با فضای محدود و مطمئن شوید که به درک. با وجود فشردگی آن را اجازه می دهد تا کاربر را به انجام طیف گسترده ای از تمرینات بدنسازی با کیفیت مانند نیمکت شیب سرشانه پرس. این نیز ارائه می دهد محبوب butterfly همراه با یک سری از تمرینات برای توسعه ، این دستگاه دارای هر دو بالا و پایین قرقره واعظ حلقه پد و یک لات پایین کشیدن نوار. این WM1509 مهر و موم شده بلبرینگ که ارائه, صاف, مایع عمل و 45 کیلوگرم وزن پشته که تحت پوشش برای ایمنی اضافی.

مشخصات محصول:

این multigym وزن 101kg (222lb, 15.8 st). آن ابعاد 160 سانتیمتر عمق x 110 سانتی متر گسترده x 209cm بالا است. حداکثر وزن کاربر از WM1509 را پشتیبانی 140kg (308lb, 22st). این WM1509 یک سال قطعات و کار گارانتی.

در مورد مارسی تناسب اندام

تاسیس در سال 1946 Marcy تناسب اندام اختصاص داده شده به ارائه امن و effectivefitness تجهیزات را قادر می سازد که کاربران در همه جا به انجام طیف گسترده ای از تمرینات قدرتی تمرینات. این شرکت بنیانگذار والتر Marcyan شد اختصاص داده شده به گرفتن قدرتی خارج از ورزشگاه و قرار دادن آن را به خانه. این شرکت باقی می ماند به طور کامل متعهد به چشم انداز خود را.

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>