تناسب اندام تجهیزات خدمات: NordicTrack AudioStrider 800 بیضوی بررسی

[ad_1]

اگر شما از علاقه مندان تناسب اندام شما هیچ غریبه ای به دستگاه های بیضوی. حتی اختصاصی ترین ورزشکاران می تواند تبدیل به حوصله و با روال تمرین روزانه خود را. ما اجازه می دهد به شما معرفی به AudioStrider 800 بیضوی طراحی شده توسط تجهیزات تناسب اندام غول NordicTrack. این AudioStrider 800 ویژگی های موسیقی پورت است که یک کنسول با ساخته شده است در بلندگو برای شما لذت گوش دادن در حالی که شما کار خود را به بالا نکته بیماری است. اجازه دهید بحث در مورد ویژگی های برجسته است که با تعهد قابل اعتماد تناسب اندام, خدمات, شرکت, می تواند کمک به شما در دستیابی به هدف نهایی تناسب اندام.

میانگین رتبه: 4.5 از 5 ستاره

ویژگی های کلیدی:

· 8 ساخته شده است در تمرینات/ 6 مربی شخصی تمرین/ 2 تمرینات ضربان قلب

· GetFit سطح 1 ifit کارت است که شامل 24 تمرینات اضافی. iFit تمرین فن آوری کارت برای یک تمرین کامل بدن طراحی شده توسط گواهی مربیان شخصی

· Ekg مانیتور ضربان قلب شامل فرمان با ساخته شده است در سنسور

· اندازه پدال به صورت امن و راحت موقعیت یابی پا

· 10 سطح شدت با SMR (Silent مقاومت مغناطیسی)

قیمت:حدود 650 (قیمت آنلاین)

توضیحات محصول:

NordicTrack AudioStrider 800 پیشرفته بیضوی که خود را افزایش کل بدن است. آن 2 تمرینات ضربان قلب کمک خواهد کرد که شما را به باقی می ماند در آموزش دقیق منطقه به عنوان آن را به طور خودکار افزایش می دهد سطح مقاومتی هر زمان که شما نیاز به افزایش ضربان قلب و کاهش آن هنگامی که شما نیاز به کاهش ضربان قلب خود را. این بیضوی ویژگی های 30 درجه, دستی, شیب رمپ و 8 ساخته شده است در تمرینات به همراه 6 مربی شخصی تمرین. این outsized پدال برای موقعیت پاهای خود را به راحتی و یک پورت موسیقی با ساخته شده است در بلندگو برای سرگرمی شما.

مشخصات محصول:

· 18″ گشاد گشاد راه رفتن از ظهر

· 300-lb. ظرفیت کاربر

· ابعاد آشکار شد – 26″ گسترده x 77″ بلند x 65″ بالا

· ابعاد خورده -26″ گسترده x 48″ بلند x 65″ بالا

ویژگی های محصول:

این AudioStrider 800 فراهم می کند 18″ طول گام شما را به یک محدوده بزرگتر از حرکت برای پایین-تاثیر تمرین. Ekg به مانیتور ضربان قلب به شما می دهد دقیق پالس خواندن و سنسورهای ساخته شده به فرمان برای خواندن ضربان قلب خود را. کتابچه راهنمای StrideMax شیب شیب دار دارای 3 تنظیمات با 30 ٪ شیب. این یک iFit تمرین کارت با بلندگو به طوری که شما می توانید گوش دادن به موسیقی و همچنین شنیدن صدای یک مربی شخصی, آموزش حرکات خود را. این ورزشکاران ویژگی های ترد دارای نور پس زمینه سفید Grafixx کنسول که در آن شما می توانید کالری های سوخته شده و سرعت و فاصله و زمان. علاوه بر این وجود یک AutoBreeze فن با 4 فن مختلف تنظیمات.

گارانتی: Frame: طول عمر/ قطعات و در خانه خدمات: 1 سال

نتيجهگيری:

آن را بسیار آسان تر برای رسیدن به تناسب اندام مورد نظر خود هدف هنگامی که شما صدای یک مربی شخصی هدایت شما را از طریق روال ورزش خود و موسیقی برای از بین بردن خستگی. شما همچنین می توانید راحت تر دانستن است که شما باید به کار معمول خدمات وفادار و مراقبت از تجهیزات ورزشی شرکت خدمات. مطبوعات به عنوان شما کار راه خود را به سوی کل سلامت بدن و تناسب اندام با NordicTrack AudioStrider 800 بیضوی.

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>