تجهیزات تناسب اندام: NordicTrack شیب مربی X3 نقد و بررسی

[ad_1]

آن را قطعا می تواند یک کار دشوار است به نگه داشتن بدن خود را در شکل با چند ساعت در روز اما یک راه حل وجود دارد. هنگامی که شما واقعا نمی توانید پیدا کردن مقدار زیادی از زمان برای ورزش, اما شما هنوز هم می خواهید خود را برای رسیدن به حداکثر پتانسیل از جلسات تمرین خود را NordicTrack شیب مربی X3, راه عالی برای پیگیری تناسب اندام خود را رشد و پیشرفت سریع و شیوه ای مناسب است. بیایید نگاهی به ویژگی های مثبت و مشخصات قابل توجه این قطعه از تجهیزات تناسب اندام.

میانگین رتبه:4.6 از 5 ستاره

ویژگی های کلیدی:

· یک 0 ٪ تا 40 ٪ شیب. این را قادر می سازد کاربر برای سوزاندن پنج برابر تعداد کالری بیش از به سادگی راه رفتن در سطح صاف تردمیل

· ارائه می دهد 9 شیب مربی برنامه های دنباله تصادفی ژنراتور و iFit برنامه های تمرین

· مجهز به نمایشگر ضربان قلب w/ بی سیم سینه بند

· قابل تنظیم تردمیل برای تغییر شیب و سرعت برای دیدار های مختلف اهداف تمرین مانند عملکرد از دست دادن وزن ،

· مربیگری شخصی مربی جیلیان مایکلز همراه با تخصصی iFit تمرین کارت

قیمت:حدود 1200 پوند است.00

توضیحات محصول:

NordicTrack شیب مربی X3 ارائه خواهد شد تا 40 درصد inclines به عنوان مخالف به 10 درصد به 12 درصد ارائه شده توسط بسیاری از تردمیل. شیب راه رفتن شما را مجبور به قرار دادن عضلات خود را از طریق یک بیشتر طیف گسترده ای از حرکت است. آن را بسیار موثر تر از راه رفتن بر روی یک تخت تردمیل بنابراین شما دریافت سریعتر نتایج را در یک زمان کوتاه است. شما باید این گزینه را انتخاب کنید یک تمرین مطابق با مقدار کالری که شما می خواهم برای سوزاندن. در عین حال یکی دیگر جزء اجازه می دهد تا شما سریع-پیگیری پیشرفت خود را.

ویژگی های محصول:

· شیب: 0 تا 40%

· مانیتور ضربان قلب با سینه بند

· 9 شیب برنامه iFit و دنباله تصادفی ژنراتور

· بارانداز آی پاد با در هم آمیختن آکوستیک™ 2.0 EQ سیستم صوتی آی پاد بندر از جمله سخنرانان کنسول

· iFit کارت خوان به همراه 8 هفته از تمرینات تعاملی با هر کارت

· مشخصات محصول:

· سرعت: 0 -10 MPH

· موتور: 2.8 اسب بخار

· ظرفیت وزن: 300 پوند..

· شیب: 0 تا 40%

· Treadbelt: 20 x 51″

· رد پای: 58.2″-L X 36.0″-W X 67.3″-H

بررسی محصول:

در مورد iFit® تمرین فن آوری کارت: از طریق iFit® تکنولوژی جیلیان هم اکنون می توانید کنترل سرعت و شیب را به عنوان او طول می کشد شما را از طریق او شگفت انگیز و متنوع تمرینات.

در مورد دنباله تصادفی ژنراتور: این تناوب تمرینات خود را و rearranges آنها را به طوری که شما می توانید یک تازه تجربه جدید با هر تمرین.

در مورد Intermix آکوستیک™ 2.0 EQ صدا: لذت بردن از مورد علاقه خود را رسانه ها با این یکپارچه سیستم صوتی که تولید یک دامنه گسترده ای از فرکانس ها با غنی شگفت آور صدا.

در مورد CardioGrip™ مانیتور ضربان قلب: رسیدن به نهایی تمرین با ضربان قلب خود را با ساخته شده در سنسور در فرمان.

اطلاعات گارانتی:گارانتی: مادام العمر موتور, 1 سال در قطعات و کار

نتيجهگيری:

NordicTrack شیب مربی X3 است یک انتخاب بزرگ در تناسب اندام – ارتقاء قطعی از کلاسیک تردمیل. قادر به سوزاندن 5 برابر کالری در یک زمان کوتاه قطعا حل معضل خود را از نداشتن زمان کافی برای کار کردن. چرا به این دستگاه شگفت انگیز جدی نگاه می کنید ؟

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>