تبدیل ریش تراش شارژی به برقی برای اصلاح


صورت شما از شما متشکرم. بنابراین ممکن است افرادی که زمان خود را در نزدیکی آن می گذرانند.

تصویر
توسط دون ملانسون
26 اکتبر 2018
تصویربراون
مشکل در مورد تیغ های برقی انتخاب است. با پیشرفت تکنولوژی ، تعداد گزینه ها نیز افزایش یافته است. در اینجا نحوه انتخاب بهترین مورد برای شما آورده شده است.

انتخاب بزرگ: فویل در مقابل روتاری
تصویر
سر ریش تراش فویل (سمت چپ) در کنار سر ریش تراش.
براون / فیلیپس نورلکو
قبل از انتخاب یک تیغ برقی خاص ، باید تصمیم بگیرید کدام یک از این دو نوع برای شما بهتر است.

تراشندگان فویل تمایل دارند شما را به اصلاح بیشتری نزدیک کنند و برای افرادی که هر روز اصلاح می کنند بهتر هستند. لایه نازک فویل روی ریش تراش موی صورت را می گیرد تا بتواند موهای صورت را برش دهد و اطمینان حاصل کند که تیغه ها با پوست شما در تماس مستقیم قرار ندارند. شما از آنها به نوعی مانند تیغ های معمولی استفاده می کنید که در خطوط مستقیمی به بالا و پایین حرکت می کنند. طراحی یک ریش تراش فویل همچنین به این معنی است که می توانید هنگام تراشیدن دور ریش یا سوزش های جانبی دقیق تر باشید و بیشتر اصلاح شما را سریعتر از یک ریش تراش معمولی می بخشد.

اگر فقط چند بار در هفته اصلاح می کنید ، یا موهای درشت دارید ، احتمالاً یک ریش تراش برای شما بهتر است. بر خلاف یک ریش تراش فویل ، سرهای برش دهنده بر روی یک ریش تراش موها را می گیرند و آنها را برش می دهند ، این می تواند موهای درشت تر را انتخاب کند که سوراخ های ریز روی یک ریش تراش فویل از آن عبور کند. بر خلاف تراشنده های فویل ، از تراشنده های چرخشی در یک حرکت دایره ای استفاده می شود و سرهای برش بسیار انعطاف پذیر آنها به این معنی است که می توانند راحت تر خطوط صورت شما را کنترل کنند.

بهترین تراشنده های فویل و چرخشی
تبدیل ریش تراش شارژی به برقی
فیلیپس نورلکو 9700
299.95 دلار
هم اکنون خریداری کنید
بهترین ریش تراش فیلیپس نورلکو ، ریش تراش را مرطوب و خشک می کند که خود را تمیز می کند و دارای یک برس مخصوص تمیز کردن صورت است.

فیلیپس نورلکو 8900
فیلیپس نورلکو 8900
149.99 دلار
هم اکنون خریداری کنید
یک قدم عقب تر از 9700 بدون قربانی کردن بسیاری از ویژگی ها ، یک انتخاب چرخشی خوب برای کسب آگاهی بیشتر.

فیلیپس نورلکو 2100
فیلیپس نورلکو 2100
39.96 دلار
هم اکنون خریداری کنید
انتخاب نهایی بودجه هنگامی که به چیز خوب و ساده ای نیاز دارید. اگر ریش تراش شما می تواند تراشیدن وسط تراشیدن را انتخاب کند ، به عنوان پشتیبان نیز انتخاب خوبی است.

سریال براون 9
سریال براون 9
309.99 دلار
هم اکنون خریداری کنید
براون دهه هاست که به طور مجزا روی تراشنده های فویل تمرکز کرده است ، و این فداکاری با سری Braun 9 ، بهترین ریش تراش فویل را که احتمالاً می توانید بخرید ، پرداخت می کند.

سریال براون 7
سریال براون 7
189.99 دلار
هم اکنون خریداری کنید
سری 7 بعدی Braun سری تقریباً نزدیک به اصلاح و تمام ویژگی های اصلی مورد نیاز خود را با قیمت قابل توجهی ارزان تر به شما می دهد.

سری میراث Remington HF9000
سری میراث Remington HF9000
$ 109.95
هم اکنون خریداری کنید
این ریش تراش ویژگی های مدرن مانند باتری لیتیوم یون و شارژ USB را با یک طرح پرنعمت ترکیب می کند.

نحوه انتخاب ریش تراش برقی مناسب
Remington F5-5800
44.70 دلار
هم اکنون خریداری کنید
ریمینگتون یک مورد قدیمی در هنگام تراشیدن برقی است و شما به اندازه ی کمی که با F5-5800 انجام می دهید به اندازه آن چیزی نمی گیرید.

سری 5 ستاره حرفه ای Wahl
سری 5 ستاره حرفه ای Wahl
62.90 دلار
هم اکنون خریداری کنید
مورد علاقه فروشگاه آرایشگری اما مناسب استفاده روزانه در منزل (و می توان از سیم بی سیم یا بی سیم استفاده کرد).

براون از دهه 1950 میلادی مشغول ساختن ریش تراش فویل است. بهترین آنها ریش تراش برقی سری 9 ( 310 دلار ) است. این ریش تراش مرطوب و خشک است ، نسبت به بسیاری از تراشنده های فویل دارای یک تراشنده انعطاف پذیر تر است و دارای یک پایه شارژ / تمیز کردن است. اگر می خواهید صد دلار صرفه جویی کنید ، هرچند که Wirecutter ، GQ و دیگران پیدا کرده اند که سری بعدی سری Braun سری 7 ( 200 دلار ) تمام ویژگی های مهم سری 9 را دارد و تقریباً به همان اندازه شما را اصلاح خواهد کرد. . هر دو Brauns کار می کنند که صورت شما مرطوب یا خشک است و 100 درصد ضد آب هستند.

ریش تراش Philips Norelco 9000 ( 300 دلار ) معادل دوار سری Braun’s Series 9 است. این ماده همچنین یک ریش تراش مرطوب و خشک است ، و هنگام ریختن در پایه خود پر از محلول تمیز کردن ، خود را با فشار یک دکمه تمیز می کند. با این حال برخلاف سری 9 ، 9000 دارای یک اتصال قلمی برای تمیز کردن صورت است. اگرچه از نتایج واقعی اهمیت کمتری دارد ، تراشنده های چرخشی نیز نسبت به تراشنده های فویل ساکت تر هستند.

در حالی که بیشتر تیغ های برقی برای تمیز کردن آسان قابل شستشو هستند ، همه آنها را نمی توان در اطراف آب استفاده کرد. قبل از دوش گرفتن در حمام ، مطمئن شوید که ریش تراش شما دارای برچسب WET / DRY است.

اگر می خواهید در پس انداز خود صرفه جویی کنید و در مورد اصلاح بسیار نزدیک نگران نباشید — شاید به نظر شما اصطکاک را دوست دارید — فیلیپس نورلکو نیز 2100 ( 30 دلار ) را به فروش می رساند . این تقریباً به طول نمی انجامد ، اما می توانید 10 مورد از آنها را قبل از اینکه به قیمت 9000 برسید خریداری کنید. یا بیشتر برای یک نقطه شیرین مانند 8900 ( 150 دلار ) سر بزنید. این نیمی از قیمت است و هنوز هم دارای ویژگی هایی مانند اصلاح / مرطوب و اصلاح و ریش کن ضربه محکم و ناگهانی ریش است.

کلاسیک
تصویر
رمینتون
وال 5 ستاره ریش تراش ( 60 $ ) مورد علاقه از آرایشگاهها به یک دلیل است. کوچک ، با گرفتن راحت است و بین شارژها تا 60 دقیقه طول می کشد. اگر نمی خواهید نگران عمر باتری باشید ، انتخاب استفاده از سیم بند را نیز دارید.

با قیمت 41 دلار ، مدل F5-5800 Remington انتخاب برتر بودجه در سیم می باشد. برای اندکی پول بیشتر ، سری HF9000 Heritage Series ( 137 دلار ) از ویژگی های مدرن مانند باتری لیتیوم یون و شارژ USB با طراحی پرنعمت استفاده می کند.

تراشنده مسافر
تراشنده های مسافرتی فقط از تیغ های برقی معمولی کوچکتر نیستند بلکه برای مسافرت طراحی شده اند ، به طور کلی با باتری های قابل جابجایی (به راحتی قابل تعویض) به جای باتری قابل شارژ داخلی یا یک قفل مسافرتی ، به طور تصادفی روشن نمی شوند. چمدان های شما. آنها همچنین نسبت به بیشتر تراشندگان برقی ارزان تر هستند و هیچ دلیلی وجود ندارد که حتی در خانه خود نتوانید از آنها استفاده کنید. ما قطعاً نمی خواهیم بگوییم

فیلیپس نورلکو 510
فیلیپس نورلکو 510
19.99 $ CA
هم اکنون خریداری کنید
اگر به دنبال یک ریش تراش مسافرتی دوار هستید ، Philips Norelco 510 کم حجم است ، به این معنی که به جای سه سر فقط دو سر تراشیده می کنید.

براون M90
براون M90
23.25 دلار
هم اکنون خریداری کنید
اصلاح شده ترین ریش تراش مسافرتی توسط Braun — با قیمتی که ضعف آن دشوار است.

پاناسونیک ES3831K
پاناسونیک ES3831K
14،65 دلار
هم اکنون خریداری کنید
این ریش تراش قابل شستشو است ، روی یک جفت باتری AA کار می کند و برای استفاده مرطوب و خشک طراحی شده است.

Panasonic ES-LA63-S
Panasonic ES-LA63-S
$ 106.35
هم اکنون خریداری کنید
یک ریش تراش کاملاً برجسته تر و دارای قفل سفر اضافه شده ، بنابراین هنگام حرکت به مقصد شما خاموش نخواهد شد.

ES3831K پاناسونیک ( 15 دلار ) و Braun’s M90 ( 23 دلار ) هر دو تیغه خوب فویل هستند که قابل شستشو هستند و بر روی یک جفت باتری AA کار می کنند ، اما فقط Panasonic برای استفاده مرطوب و خشک در نظر گرفته شده است. اگر به دنبال یک ریش تراش مسافرتی دوار هستید ، ریش تراش 510 Philips Norelco ( 19 دلار ) قیمتی بی نظیر و طرحی جمع و جور دارد که باعث می شود فضای زیادی در کیت Dopp شما جای نگیرد. اما این اندازه کوچک با هزینه ای همراه است: فقط دو سر اصلاح به جای سه سر دارد.

برخی از نکات مربوط به مراقبت دقیق آخرین ریش تراش
هر چه ریش تراشی را انتخاب کنید ، حتما دستورالعمل های نگهداری را مطالعه کنید. آنها می توانند کاملاً از مارک تجاری تا برند تجاری متفاوت باشند.

اگر تیغ خود را تمیز نگه دارید و سرهای فویل یا برش را تعویض کنید (معمولاً هر 12-18 ماه) ، ریش تراش برقی شما باید به راحتی پنج تا هفت سال دوام بیاورد ، که این نیز ضمانت ریش تراش بالاتر از Braun است.

اطلاعات بیشتر از