تابلو مولتی استایل و قیمت آن

به کمک این عنصر می توان طرح های مختلفی ایجاد کرد و از آن ها در صنایع مختلف بهره برد. محصولات مولتی استایل، انعطاف پذیری بالایی دارند و در موارد مختلفی مولتی استایل چیست کاربرد دارند. ورق های مولتی استایل قابلیت حک و برش لیزری را دارند. این صفحات چه مزایایی دارند؟ انعطاف پذیری بالا از ویژگی های مفید این صفحات است.

سطح چسبندگی این ورق ها بسیار قوی است . ورق مولتی خش دار به دلیل داشتن خش و شیار های ظریف در سطح آن نور را به سختی منعکس می کند که این ویژگی در جای مناسب خود یک مزیت عالی به حساب می آید. امیدوارم با مطالعه این مقاله پاسخ سوالات خود را دریافت کرده باشید. تیم نئو پلکس از سال 1372 با اشتیاق و تعهد، دانش و توان خود را به کار گرفته تا امور مربوط به فروش و واردات انواع پلی کربنات و پلکسی گلاس ، مولتی استایل و خدمات لیزر و چاپ و حکاکی و ساخت انواع تابلو و استند و باکس و هر آنچه قابل ساخت با این متریال می باشد را با بهترین کیفیت و حداقل قیمت از صفر تا صد ( متریال – اجرا و نصب ) ارائه دهد و با خدمات گسترده از قبیل طراحی، حکاکی، برش لیزر، حکاکی فایبر، چاپ دیجیتال، برش دیسک، انجام کلیه امور کارگاهی و فروش فایل های آماده مخصوص برش لیزر و حکاکی همراه و همیار شما عزیزان در امور خدمات لیزر و محصولات پلکسی گلاس باشد.

سطوح خمیده در آینه های معرق را هم می توان به وسیله این ورق ها درست کرد. کاربردهای مختلف این ورق ها در دکوراسیون، استفاده از آن را به یک ضرورت تبدیل کرده است. مزایای این ورق ها باعث شده تا کاربردهای زیادی داشته باشند. نمونه باکس گل مربعی با مولتی استایل طلایی این جعبه ها هم به صورت مکعبی قابل ساخت هستند.که تنها با چند برش ساده و چسباندن کنار هم می توان آن ها را ساخت. راحت تر میتوان این رنگها را در فروشگاههای مختلف پیدا کرد اما با این حال ورق های رنگی را نیز میتوان بر اساس کالیتههای موجود انتخاب کرد.

بهراحتی میتوانید تایل را با دست بلند کنید، مایل به جانب کنید و از جایش در آورید و جهت شستشو و یا جابجایی آن با تایل نو، این کار را انجام دهید، دقت کنید برای شست و شوی این تایل ها به هیچ وجه از مواد شیمیایی استفاده نکنید. وزن این ورق ها کم است. از دیگر ویژگی های این ورق ها تنوع در تولید به صورت براق و خش دار است که هر کدام دارای ویژگی و مزیت منحصر به فردی است. این ورق ها در انواع طلایی، نقره ای، خش دار، آینه ای و… از این ورق ها می توان در کارهای کوچک تا بزرگ استفاده کرد.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از مولتی استایل نازک ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.