بهترین کرم موبر صورت بانو


انتخاب بهترین کرم موبر پاک کننده موی پووبیک می تواند مشکل باشد. مقدار زیادی به نوع پوست شما و نوع موی شما بستگی دارد. بسته به نیاز شما گزینه های زیادی وجود دارد. بهترین کرم موبر موهای زائد برای پایین در آنجا می تواند در افراد مختلف متفاوت باشد.

در اینجا ما شما را از بین بهترین گزینه های موجود در بازار راهنمایی می کنیم – بنابراین تصمیم گیری آگاهانه ای را برای شما و مهمترین مناطق خود اتخاذ می کنید.

11 کرم موبر براق کننده مو
بهترین بررسی کرم موبر رفع موهای زائد

نام کرم موبر موهای زائد اثربخشی نوع پوست نوع مو
Nair Glides Away بد نیست حساس معمولی
بررسی قیمت
بازیگری سریع Veet بد نیست معمولی معمولی
بررسی قیمت
چای سبز نیر بد حساس معمولی
بررسی قیمت
سالی هانسن اسپری روشن بد نیست معمولی معمولی
بررسی قیمت
کرم موبر بیکینی منطقه بیکینی بد حساس معمولی
بررسی قیمت
الهامات Veet Botanic بد نیست معمولی معمولی
بررسی قیمت
تهویه مطبوع بد نیست حساس معمولی
بررسی قیمت
نیر – کرم موبر موی سخت عالی معمولی سخت است
بررسی قیمت
Nad’s For Men عالی معمولی سخت است
بررسی قیمت
موهای زائد پالمر خوب معمولی معمولی
بررسی قیمت
ابریشم تازه تازه و تازه خوب حساس معمولی
بررسی قیمت

 1. کرم موبر موی تازه و ابریشم Veet ابریشم و موهای تازه – بهترین حالت برای پوست های حساس است
  بررسی کرم موبر موهای زائد Veet Gelپوست اطراف ناحیه pubic نسبت به نقاط دیگر حساس است. بنابراین ، اگر پوست شما به طور کلی حساس است ، هنگام استفاده از کرم موبر پاک کننده موی پوکی ، به چیزی کاملاً مهربان نیاز دارید. کرم موبر موهای تازه ابریشم و موی تازه ، حاوی آلوئه ورا و ویتامین است ، تهیه شده برای حفظ پوست مرطوب و نرم است.

شما تا 24 ساعت از پوست هیدراته لذت خواهید برد. متخصصین پوست به حساسیت کرم موبر به ظرافت ترین قسمت های ما – بدون ایجاد زخم ، برآمدگی و بثورات سایر روشهای رفع مو تأکید می کنند.

این کرم موبر ژل به سرعت ، در طی 5 دقیقه کار می کند و موها را به ریشه نزدیک تر می کند. به شما توصیه می شود بیش از 10 دقیقه کرم موبر را نگذارید – به یاد داشته باشید مدت زمانی که طول می کشد بستگی به نوع پوست و مو شما دارد.
بطری عمل پمپ دارای یک اسپاتول برای کاربرد و حذف است. بهتر است یک دستمال یا حوله نزدیک – برای سهولت در برداشتن – از آنجا که این کرم موبر بسیار مؤثر است و برای تمیز کردن به کمک بیشتری نیاز دارید!

بهترین کرم موبر صورت
با انواع حساس پوست خوب کار می کند
بهترین استفاده در دوش
از برآمدگی و بثورات جلوگیری می کند
منفی
بوی!
با موهای درشت چندان مؤثر نیست

 1. حذف موهای زائد پالمر – بهترین حالت برای پوست طبیعی است
  بررسی حذف موهای زائد Palmer’sاین کرم موبر مو برای پوست طبیعی بسیار عالی است و هنوز هم نسبت به پوست حساس مهربان است – با فرمول مخصوص آن. اگر این مورد را انتخاب کردید و پوست حساسی دارید ، مراقب باشید که آن را خیلی طولانی نکنید.

موهای زائد Palmers عملا بی بو است و موهای ناخواسته را به سرعت و مهمتر از همه ، بدون درد حل می کند.

بدون نیاز به مالش دادن ، کرم موبر را در ناحیه مورد نظر موهای خود صاف کنید. سعی کنید به یک لایه یکدست برسید. این کرم موبر به سرعت کار می کند – می توانید بعد از 3 دقیقه بیشتر بررسی کنید تا ببینید که آیا کار آن شروع شده است یا خیر. احتمالاً لازم نیست بیش از 4 دقیقه آن را برای از بین بردن کامل موها بگذارید.

همچنین امکان تهیه موهای زائد Palmer با کره کاکائو وجود دارد و باعث ایجاد صافی بیشتر و مراقبت از پوست می شود.

بهترین 11 راهنمای نقد و بررسی مو و خرید کرم موبر های عمومی
عالی برای اکثر انواع مو و بیشتر انواع پوست
واکنش سریع
تقریبا بی بو است
منفی
اگر بیش از 6 دقیقه بماند می سوزد
باید خامه را روی ضخیم پخش کنید

 1. کرم موبر موهای زائد ناد برای آقایان – بهترین حالت برای موهای سخت
  بررسی کرم موبر حذف موهای ناد برای آقایانموهای نر بسیار ضخیم تر و سفت تر است – بنابراین برای نتایج عالی به کرم موبر نیاز دارید. فقط به دلیل این که این محصول برای آقایان تحویل داده می شود ، اگر نوع مو و پوست شما چیزی کمی قوی تر بخواهد ، این کرم موبر می تواند برای شما باشد. اگر شما زن با موهای درشت هستید ، با این نام کنار نروید.

این کرم موبر بیش از حد مخصوص منطقه پوکیک است. مناسب برای استفاده در سینه ، پشت ، پاها و بازوها است.

این مناسب برای شناگران و دوچرخه سواران است که باید مقاومت را کاهش دهند اما برای مرد دلسوز که می خواهد به شریک زندگی خود تجارتی نرم تر ارائه دهد نیز عالی است! برای پوست بسیار مناسب تر از تیغ است و نتایج آن بسیار طولانی تر است!

شما باید کرم موبر را سخاوتمندانه در ناحیه تحت درمان بمالید و باید طی 5 دقیقه فعال شود.

طرفداران
موثر بر موهای سخت است
مناسب برای خانمها و همچنین آقایان
منفی
با وجود نام ، ممکن است باعث ایجاد ناراحتی در مناطق حساس تر مردان شود

 1. کرم موبر موی ضخیم / ضخیم کننده مو Nair – بهترین حالت برای موهای سخت
  اصلاح کننده مو Nair – بررسی دقیق کرم موبر مواگر ناد برای شما nada است ، پس ممکن است بخواهید Nair Hair Remover را برای موهای سخت و ضخیم امتحان کنید. این تقریباً مطابق آنچه که روی بسته بندی گفته شده است انجام می شود و با بررسی های عجیب و غریب از سوی کاربران همراه است.

مانند سایر محصولات Nair ، شما باید کرم موبر را به صورت یک لایه هم بزنید و از ساییدن آن خودداری کنید. شما آن را بگذارید تا خشک شود و بیش از 10 دقیقه روی پوست خود باقی نماند. بهتر است بعد از آن با آب و پشته را با حوله بشویید.

کرم موبر نایر مو بالینی مورد آزمایش و به اندازه کافی آرام استفاده بر روی پاهای خود و ناحیه زهار خود را. این گیاه به گل لیلی و دانه پنبه تزریق می شود و پوست ملایم را به جای موهای سخت پشت سر می گذارد.

یکی از بهترین مواردی که در مورد این موهای زائد سخت وجود دارد ، بوی خوشبو کننده ای است که برای کاربران زن مناسب تر است. این ماده برای مرطوب کردن و تغذیه پوست طراحی شده است.

خبر جالب این است که با هر بار استفاده ، رشد مجدد باید نرمتر و نرم تر باشد – و از رشد مجدد خارش دار که بعد از اصلاح به وجود می آید جلوگیری می کنید.

طرفداران
نیر ادعا می کند که می تواند در موهای صورت نیز استفاده شود
رشد مجدد مو در نتیجه استفاده از این کرم موبر اغلب ظریف و نرم تر است
منفی
همراه با بوی گوگرد استاندارد است که برخی از آنها را خلاص می کند

5- BettyBare Conditioning Body و Body Cream کرم موبر بیکینی – بهترین بو
بررسی و بررسی کرم موبر بدن و تهویه بیکتی BettyBareبنابراین ، می توانید شلوارهای کوتاه کوتاه خود را بپوشید زیرا با آن آویز موهای آزار دهنده موی مجازی که پیش می رفتید برخورد کرده اید. مشکل اینجاست که هیچ کس نمی خواهد در نزدیکی شما باشد زیرا بوی گوگرد می دهید!

این تقریباً تجربه معمولی اکثر کرم موبر های رفع مو است. اما ، نه با BettyBare Conditioning و کرم موبر موهای پاک کننده بیکینی. این مطمئنا بهترین کرم موبر موهای زائد بیکینی است که شما را بدون هیچ گونه ناخوشایندی پس از بو می گذارد!

این کرم موبر پاک کننده مو در ناحیه pubic عالی است اما برای استفاده در هر کجا – از جمله صورت – حساس است. همه مواد طبیعی طبیعی هستند – به معنی پوستی ابریشمی ، صاف و تحریک کننده. برای استفاده مکرر فرموله شده است – بنابراین ، مجدداً و دوباره از آن استفاده کنید تا منطقه از موها دور شود.

طرفداران
بدون بوی نامطبوع
به اندازه کافی حساس برای استفاده در صورت
عالی برای استفاده زنان و مردان
منفی
بر روی موهای ضخیم و ضخیم مؤثر نیست
ممکن است قبل از اینکه کاملاً مؤثر باشد ، چندین بار استفاده کنید

 1. الهامات Veet Botanic در کرم موبر دوش – بهترین کرم موبر مو برای حمام کردن برای منطقه خاکی
  الهامات Veet Botanic در بررسی کرم موبر دوشاین کرم موبر برای استفاده در دوش تجربه ای نرم تر و نرم تر از تیغ دارد و می تواند موهای شما را به همان سرعت 5 دقیقه از استفاده خارج کند. آگاه باشید که هرگز نباید بیش از 6 دقیقه از زمان درخواست استفاده کنید.

این فرمولاسیون ویژه شامل آلوئه ورا و ویتامین E است ، بنابراین باعث می شود تا 24 ساعت پس از استفاده ، پوست مرطوب شود.

فرمول مقاوم در برابر آب است ، بنابراین با جریان ناشی از دوش شسته نمی شود. با استفاده از اسپاتول موجود است. برای از بین بردن شستشو و اسفنج با دم کردن در محل استفاده کنید.

این بهترین کرم موبر مو برای حمام است بلکه یک کرم موبر عالی برای رفع بوی نیز هست. با الهام از طبیعت ، این محصول گیاه شناسی به کار روی ریشه موهای شما می رود و شما را برای مدت طولانی تر نرم و صاف می کند.

طرفداران
فرمولاسیون ویژه باعث می شود پوست نرم و نرم شود
مقاوم در برابر آب ، بنابراین می تواند هنگام ایستادن در جریان آب اعمال شود
منفی
اسپاتول می تواند با کمی نازک تر شدن برای رسیدن به مکان های دشوارتر انجام دهد
اگر بیش از 6 دقیقه بماند می تواند باعث تحریک شود

 1. کرم موبر موهای زائد Bikini Zone – بهترین کرم موبر جدید موهای زائد
  بررسی بیکینی مو بیکینی کرم موبر مو حذف کننده مواین به طور خاص برای پوست در ناحیه بیکینی فرموله شده است – بنابراین بر روی پوستهای مخصوصاً حساس کار می کند. این همان چیزی است که باعث رشد موهای جدید می شود ، زیرا برای ظهور مو در ظریف ترین مناطق طراحی شده است.

به سختی تجربیاتی از برآمدگی و سوزش وجود دارد – و اگر هر چیزی باشد ، پوست را در شرایط بهتری قرار می دهد. این چربی پاک کننده با داشتن چای سبز ، مرطوب کننده آلوئه و بابونه برای آرامش و صاف کردن پوست کار می کند.

از نظر ظاهری طولانی مدت فوق العاده است و می تواند تا 4 دقیقه کار کند. سریع و به راحتی با اعمال کننده اعمال کنید و سپس با آب ولرم بشویید.

اگر به دنبال ماندگاری کمتری می خواهید بهتر است ابتدا قبل از استفاده موها را کوتاه کنید. کرم موبر ضخیم و خامه ای است ، بنابراین هنگام استفاده ، به اندازه آن لازم نیست.

طرفداران
فقط بوی جزئی که بعد از استفاده از بین می رود
موثر بر روی پوست فوق العاده حساس است
منفی
هر بار مؤثر نیست
گاهی اوقات مجبور هستید آن را طولانی تر از توصیه کنید که می تواند به معنی سوختن باشد

 1. تقویت کننده اضافی موهای زائد سالی هانسن اسپری مخصوص خانم ها – بهترین اسپری روی کرم موبر موهای زائد
  بررسی موهای زائد سالی Hansen Spray-On Shower-Offاگر در مورد استفاده از کرم موبر نگران هستید و دستور مالش ندهید اما به طور مساوی پخش نشود – بنابراین ، اسپری موهای زائد می تواند برای شما باشد.

اسپری موهای زائد فوق العاده Sally Hansen فقط در 3 دقیقه کار می کند. می توانید روی موها ، سماق ها را اسپری کنید – و ظاهر رشد مجدد را به حداقل می رساند. برای استفاده ، به معنای واقعی کلمه قوطی را روی موهای ناخواسته و اسپری کنید – چند دقیقه صبر کنید – سپس برای یک پوستی فوق العاده نرم که می تواند برای هفته ها صاف و بدون مو بماند ، دوش بگیرید.

با استفاده از اسپری از مسیر خود آگاه باشید – آنقدر خوب کار می کند که ممکن است موهایی را که قصد نداشته اید از بین ببرید.

اسپری بدون قطره است ، بنابراین به راحتی در تمام قسمتهای موهای ناخواسته – از جمله پاها ، بازوها ، ناحیه pubic و موارد دیگر قابل استفاده است. حتی اسپری وارونه خواهد شد – با یک سر 360 درجه – که برای ریزش مو در آنجا مفید است! نیازی به لمس منطقه یا گسترش آن نیست و بنابراین هیچ آشفتگی وجود ندارد. اسپری کنید ، دوش بگیرید – به همین سادگی.

بهترین چیز در مورد این اسپری در مورد موهای زائد این است که خیلی طول می کشد. برخلاف برخی از کرم موبر ها ، در جایی که به یک لایه یکنواخت و ضخیم احتیاج دارید ، در اینجا شما فقط به یک اسپری نازک برای انجام کار نیاز دارید.

طرفداران
نیازی به لمس ناحیه با دستان شما نیست
برای نتایج عالی فقط باید از مقدار کمی استفاده کنید
می توانید با قوطی در حالت وارونه استفاده کنید
منفی
بوی قدرتمند
کارگردانی اسپری می تواند دشوار باشد ، و منجر به ریزش مو در مکانهایی که قصد نداشتید!

 1. فرمول حساس کرم موبر نایک بیکر – بهترین کرم موبر رفع بودجه برای ناحیه مریض
  کرم موبر نایکر بیکر با بررسی فرمول حساس به چای سبز 1بعضی اوقات مهمترین توجه قیمت است. اگر موهای شما به سرعت رشد می کند و یا در بودجه سختی قرار دارید ، به بهترین کرم موبر موهای زائد برای مناطق بیکینی اما با قیمت مناسب نیاز دارید. کرم موبر نایکر بیکر ارزانترین قیمت شما نخواهد بود – اما مدت زمان مناسبی به طول می انجامد و در وهله اول هزینه ای برای زمین ندارد.

این بدان معنی است که هر بسته طولانی تر است و تمایل به هزینه کمتری نسبت به بیشتر دارد.

نیر قول می دهد استفاده از این کرم موبر بیکینی به آسانی به عنوان یک روز در ساحل است! این فرمول برای پوست های حساس مناسب است و به سرعت موهای اطراف خط بیکینی را از بین می برد – و آنچه درخشان است هیچ نیازی به بریدگی و بریدگی نخواهد بود – و هیچگونه برآمدگی قرمز ناخوشایند وجود ندارد. شما همچنین از خطر ریزش مو در مناطق حساس جلوگیری می کنید!

این فرمول با چای سبز تزریق می شود ، بنابراین پوست را صاف و نرم می کند. برای رفع کامل مو باید حدود 6 دقیقه صبر کنید – و بیشتر از 10 دقیقه نباشد.

طرفداران
ارزان تر از اکثر کرم موبر ها است
از کرم موبر کمتری استفاده کنید تا ماندگاری بیشتری داشته باشد – برای همان نتیجه
منفی
به اندازه موهای ضخیم و درشت موثر نیست

 1. کرم موبر ژل اقدام کننده سریع Veet – بهترین کرم موبر ماندگار ، سریع و مؤثر
  بررسی ژل موهای زائد کرم موبر ویت سریع ویت ، بررسی موبا داشتن آلوئه ورا و ویتامین E ، این محصول قبل از هر چیز پوست شما را صاف و نرم خواهد کرد و تا 24 ساعت احساس مرطوب می کند.

این بدان معناست که پوست شما بهتر از گذشته از بین می رود ، در حالی که متخصصین پوست ، نرمی آن را در ناحیه حساس تأیید می کنند. هیچ گونه تیغ تیغ یا خطرات ناشی از نیش زدن و برآمدگی وجود نخواهد داشت.

موها نزدیک به ریشه برداشته می شوند و در مدت زمان پنج دقیقه می توانید بدون مو باشید. این محصول از رشد جدید درخشان است – زیرا حتی روی کوتاهترین مو نیز کار می کند.

مانند اکثر پاک کننده های کرم موبر مو ، این کار برای حل ساقه مو انجام می شود و باعث می شود موها از بین بروند!

طرفداران
ماندن مو برای مدت طولانی تر
عالی در رشد مجدد – بنابراین لازم نیست قبل از استفاده مجدد صبر کنید
پوستهای صاف و نرم ایجاد می کند
منفی
بوی

 1. فرمول حساس Nair با نارگیل و ویتامین E از بین می رود – بهترین ماده با مواد طبیعی
  فرمول حساس Nair Gl از بین می رود ™ با روغن نارگیل و بررسی ویتامین Eاگر در مورد آنچه در پوست شما رخ می دهد ترسناک هستید – و از همه مواد شیمیایی فرآوری شده در جهان نگران هستید – بنابراین مواد طبیعی ممکن است مورد توجه شما شماره یک باشد.

Nair’s Glide Away 100٪ مواد طبیعی دارد – بدون رنگ و بدون پارابن است. رایحه ای ملایم و سبک وجود دارد که آن را قدمی بالاتر از سایر موهای پاک کننده قرار می دهد که بوی نسبتاً تند گوگردی را به وجود می آورد.

نکته مثبت دیگر این است که شما می توانید کرم موبر را بدون لمس کردن بمالید و تا 6 روز صاف بمانید.

برای منطقه بیکینی ، بازوها و زیر بغل مناسب است.

طرفداران
تقریباً بدون بو
بدون مواد شیمیایی تحریک کننده بالقوه
مواد طبیعی که برای پوست عالی هستند
منفی
برای موهای درشت و سخت بسیار عالی نیست
فقط یک روز بیشتر از اصلاح کردن می دهد

بهترین روش برای استفاده از کرم موبر پاک کننده موی پووبیک در ناحیه بیکینی شما
کلیه محصولات کرم موبر پاک کننده مو با استفاده از دستورالعملهای مربوط به کاربردشان – و استفاده از کرم موبر برای از بین بردن موهای زائد در آنجا می تواند یک آزمایش خاص باشد. بنابراین ، دستورالعمل شماره یک این است که دستورالعمل فرمول خود را بخوانید و به خصوص در مورد زمان قبل از شستشو توجه کنید.

در اینجا چند دستورالعمل اصلی و اساسی برای استفاده از کرم موبر موهای زائد آورده شده است. قبل از رفتن به منطقه بیکینی ممکن است بخواهید ابتدا این موارد را روی بازو یا ساق خود آزمایش کنید.

ابتدا یک جفت قیچی بزنید و رشد موهای طولانی تر را کوتاه کنید. اگر موهای بسیار شلوغ است – ممکن است کرم موبر محصول را از بین نبرد.

سپس قبل از استفاده از کرم موبر رفع مو ، ناحیه را با روغن نارگیل صاف کنید. با این کار پوست آماده شده و از هرگونه تحریک جلوگیری می شود. روغن را چند دقیقه در آنجا بگذارید. سپس ناحیه را بشویید و صاف کنید.

اکنون ، به برنامه حذف مو. اپلیکاتور را بگیرید و آنرا در تمام مناطقی که می خواهید موهای آن برداشته شود پخش کنید. موهای زائد را در ناحیه زیر لب – اجتناب از لب ها – در ناحیه مثلث – اعمال نکنید. آن را مالش ندهید – فقط آن را صاف کنید. بیش از 10 دقیقه صبر نکنید – اما می توانید بعد از حدود 5 یا 6 دقیقه ببینید.

سپس ناحیه را بشویید و پت را خشک کنید. ممکن است بخواهید روغن نارگیل را مجدداً بمالید – اطمینان حاصل کنید که منطقه کاملاً نرم شده و هرگونه بوی بالقوه را از بین می برد.

نحوه انجام آزمایش پچ
کرم موبر های ضدعفونی کننده – یا کرم موبر هایی که با حل کردن ساقه مو کار می کنند – می توانند بر روی پوست بعضی از افراد واکنش ایجاد کنند. بنابراین ، اگر تازه به هر مارک تجاری نیاز دارید ، باید یک آزمایش پچ را انجام دهید. حتی اگر مدت مدیدی قبل از یک مارک تجاری استفاده کرده اید و دوباره به آن باز می گردید – پس ، ابتدا یک ناحیه آزمایش را انجام دهید – بهتر است از تحریک پوستی در امان باشید.

تست پچ راهی برای دیدن اینکه آیا شما به نوعی حساسیت یا سایر واکنش های بد به کرم موبر مبتلا هستید یا خیر. بعنوان مثال برخی از کرم موبر ها می توانند بعضی افراد را بسوزانند. بهتر است ابتدا بررسی کنید تا بعداً متاسف شوید. مقدار کمی از کرم موبر را روی قسمتی از بدن که به طور معمول حساس نیست ، بمالید. بازو یا پا معمولاً مکان مناسبی برای انتخاب است. کرم موبر را برای زمان توصیه شده برای رفع موها بگذارید ، سپس بشویید و پودر را خشک کنید.

دنبال چی میگردی؟ ابتدا باید بدانید که آیا کرم موبر در هنگام تماس شما را تحریک می کند یا خیر. هيچ احساس سوزش ناشي از آن وجود ندارد. با این حال ، این یک آزمایش کافی نیست. در مرحله بعد باید چند ساعت صبر کنید و منطقه را رصد کنید. ممکن است خارش ، سوزش ، قرمزی و سایر عوارض جانبی وجود داشته باشد که با گذشت زمان به وجود بیاید.

اگر بر روی بازو یا ساق خود واکنشی نامطلوب داشته باشید ، در این صورت در مناطق حساس تر دچار مشکل واقعی خواهید شد. بنابراین ، مطمئناً ارزش خرید مارک مختلف کرم موبر را دارد و آن را نیز امتحان کنید. کرم موبر هایی وجود دارد که مخصوص افراد دارای پوست حساس ساخته شده است – و این ممکن است چیزی باشد که به دنبال آن هستید.

اطلاعیه مهم
این مقدار سلب مسئولیت است – جایی که ما در مورد استفاده از کرم موبر پاک کننده موی پوکی ، مجددا به شما هشدار می دهیم. آن را بخوانید – این می تواند ناراحتی زیادی را برای شما به همراه داشته باشد.

اول و از همه مهمتر ، کرم موبر را بیش از دستورالعمل های ذکر شده نگذارید. بیشتر کرم موبر ها به شما خواهند گفت که حداکثر 10 دقیقه است. این دستورالعمل را دنبال کنید زیرا کرم موبر ها می توانند شروع به سوزش و تحریک پوست کنند.

بعد ، همیشه قبل از استفاده از یک مارک جدید ، تست پچ را انجام دهید. یک قانون خوب این است که یک روز قبل از استفاده از کرم موبر در هر مکان حساس این کار را انجام دهید – بنابراین با اطمینان می دانید که مشکلی برای شما ایجاد نمی کند.

کرم موبر را روی قسمت های داخلی لب در ناحیه بیکینی نپوشانید. این قسمت از بدن برای کرم موبر موهای زائد بسیار حساس است و به خصوص این موضوع را ناراحت می کنید! فقط باید در مناطق بیرونی پیش برود.

کرم موبر را روی آن مالیده و با مالش از بین نبرید. با شستشوی منطقه و پچ کردن با یک دستشویی روی دوش ، آن را جدا کنید.

سرانجام ، منطقه تازه بدون مو شما برای یک روز پس از استفاده از آفتاب حساس خواهد بود – بنابراین با پوشاندن یا استفاده از لوسیون محافظت شدید در برابر آفتاب ، این منطقه را محافظت کنید.

این دستورالعمل ها برای کمک به شما در رسیدن به یک تجربه بدون تحریک هنگامی که موهای شما از پایین به آنجا می رود ، کمک می کند. خوب است که احتیاط کرد!

نحوه انتخاب کرم موبر رفع مو برای ناحیه بیکینی خود
انتخاب کرم موبر رفع مو برای ناحیه بیکینی شما بیشتر مربوط به دانستن نوع پوست و نوع موهای شما است. سوال اول این است: آیا من پوست حساس یا طبیعی دارم؟ سپس باید بپرسید: آیا موهای من سفت و ضخیم است یا موهای نازک و نرم است. توجه داشته باشید که برخی از محصولات با هدف مردان برای خانمهایی که دارای مناطق درشت و باریک هستند ، درخشان است!

هنگام انتخاب بهترین کرم موبر موهای زائد برای پایین در آنجا ، باید محصول را با دقت بررسی کرده و بررسی کنید که مطابق نیاز شما باشد. مواد لازم را بررسی کنید – به خصوص اگر می خواهید یک تجربه طبیعی داشته باشید – و به ویژه در خواندن دستورالعمل ها دقت کنید.

همیشه خوب است که قبل از سرمایه گذاری روی توده ای از کرم موبر که هرگز از آن استفاده نمی کنید ، مقدار کمی از کرم موبر موهای زائد خریداری کنید تا آزمایش پچ را انجام دهید!

اگر همه این کارها را انجام دهید ، می خواهید از یک منطقه مسکونی بدون موی مناسب و مناسب برای ساحل لذت ببرید.

همچنین شما می توانید دوست دارید:

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>