بهترین ماژیک وایت برد

بهترین ماژیک وایت برد و انواع آن

بهترین نوع تخته سفید جادویی: در گذشته از تخته سیاه برای نوشتن در مدارس و محیط های آموزشی استفاده می شد. تخته سیاه به گونه ای طراحی شده بود بهترین ماژیک وایت برد که برای ایجاد هر چیزی روی آنها باید از گچ استفاده می شد.

استفاده از تخته سیاه و گچ در آن زمان متداول بود ، اما با گذشت سالها مردم به این نتیجه رسیده اند که استفاده از گچ برای سیستم تنفسی و پوست مضر است.

بنابراین Magic و Whiteboard جایگزین تخته سفید و گچ کاری شدند.

تخته سفید و تخته سحر و جادو امروزه در بسیاری از تنظیمات بهترین ماژیک وایت برد آموزشی استفاده می شود بدون اینکه به سلامتی آسیب برساند یا مردم را تهدید کند.
وایت برد سحر و جادو و بهترین نوع آن

همانطور که گفته شد ، با ظهور تخته های سفید و تخته های سفید جادویی ، استفاده از تخته سیاه و گچ برای نوشتن روی آن کاملاً مختل شد و کمتر کسی از آنها استفاده می کند.

جادوگران وایت برد دارای ساختار داخلی ترکیبی از بهترین ماژیک وایت برد محلول مانند الکل و جوهر ماژیک هستند که برای ایجاد نوشتن بر روی تخته سفید ترکیب می شوند.

انواع بهترین ماژیک وایت برد

جادوی وایت برد را می توان در انواع مختلف و ساده و قابل شارژ یافت.

اگر به دنبال خرید یک جادوی وایت برد خوب برای خود یا محیط آموزشی و کاری خود هستید ، بهتر است ابتدا به نوع جادو و مارک آن توجه کنید. بهترین نوع جادو برای مکانی که زیاد استفاده می شود ، جادوی قابل شارژ است ، برای مثال در موارد استفاده. مدارس جادویی قابل شارژ بهترین ماژیک وایت برد بسیار مناسب هستند. این جادوگران به گونه‌ای هستند که پس از اتمام کار ، شارژر جادویی قابل تعویض و استفاده مجدد است.
راهنما برای تخته سفید سحر و جادو از بازار سنج

اگرچه ممکن است خرید یک وایت برد سحر و جادو ساده به نظر برسد ، اما مهم است که برای به دست آوردن بهترین وایت برد سحر و جادو که برای سلامتی شما مضر راهنمای خرید ماژیک از سایت نیست و نیازهای شما را برآورده می کند ، ویژگی های زیر را در نظر بگیرید.
جوهر

جوهر جادویی باید جسورانه باشد. توجه داشته باشید که اگر جادوی جادویی جوهر سفید رنگ ضعیف است ، نوشتن روی تخته دشوار است. از آنجا که زمینه تخته سفید است ، بهترین ماژیک وایت برد چشم از دیدن متن ضعیف روی آن خسته تر می شود و در دراز مدت باعث درد چشم و ضعف بینایی می شود.

نکته دیگری که در مورد جوهر جادویی اعمال می شود این است که وقتی درب آن باز می شود خشک نمی شود. بعضی از جادوگران هنگام باز کردن درب خشک نمی شوند. این زمان بین 3 تا 48 ساعت متغیر است.

یکی دیگر از ویژگی های قابل توجه جادو ، خشک کردن نوشته روی تخته است. هرچه جوهر سریع روی تخته خشک شود ، زودتر پاک می شود و در نوشتن و تمیز کردن مداوم به تخته سفید صدمه نمی زند.
نوع نوک جادویی

نوک سطح جادو معمولاً به دو شکل گرد و مسطح (صاف) بهترین ماژیک وایت برد تولید می شود. هر یک از این نوع ها ضخامت نوشتاری متفاوتی دارند.

جادوی گرد معمولاً خطوط بین 2.5 تا 3.5 میلی متر ضخامت دارد و بیشتر برای نوشتن روزمره استفاده می شود.

جادوی سر مسطح معمولاً خطوط 1 تا 5 میلی متر را ایجاد می کند ، بهترین ماژیک وایت برد که برای خوشنویسی ، رسم اشکال و ساخت خطوط ضخیم تر مورد استفاده قرار می گیرد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>