بهترین لوسیون بدن در زمان ورزش کردن


چگونه می توان محصولات مناسب برای نوع پوستی را پیدا کرد.

توسط وندی C. سیب زمینی سرخ کرده
از بایگانی WEBMD
لوسیون بدنبخرید – به راحتی به نظر می رسد وقتی آن را در لیست کارهای خود قرار دهید. اما در راهروهای مراقبت از پوست سرگردانید و به سرعت یاد می گیرید که انتخاب ها می توانند گیج کننده باشند. کرم های صورت ، لوسیون بدنهای بدن و صورت و لوسیون یا پمادهایی برای پوست های خشک ، حساس ، سبک یا تیره وجود دارد. به مواد ضد پیری و ضد آفتاب ها اضافه کنید و سردرگمی فقط رشد می کند.

بنابراین چگونه می دانید لوسیون بدنبرای شما بهترین است؟ از این راهکارهای بدون مزخرف از متخصصان پوست بالا استفاده کنید تا به شما کمک کند لوسیون بدنمناسب را برای درخشش سالم به پوست خود انتخاب کنید.

کرم ، لوسیون یا پماد؟
انتخاب هر لوسیون بدنمهم نیست که چه نوع پوستی دارید – روغنی ، خشک یا ترکیبی از هر دو.

اگر پوستی خارش یا خشک دارید ، احتمالاً می خواهید با یک پماد ضخیم در رطوبت قفل شوید. کرم ها نازک تر هستند ، به هیدراته شدن کمک می کنند و برای پوست طبیعی نیز مفید هستند. لوسیون ها سبک ترین هستند (آب ماده اصلی آنهاست) و برای پوست های روغنی تطابق خوبی دارند.

بهترین لوسیون بدن

ضخامت لوسیون بدنخود را بر اساس زمان و مکان استفاده از آن بر روی بدن خود پایه گذاری کنید. آندره کامبیو ، متخصص پوست ، فلوریدا ، می گوید: “یک روز لوسیون بدنسبک و سنگین تر را برای شب انتخاب کنید.” همچنین می توانید از یک کرم ضخیم تر برای بدن خود و یک لوسیون لوسیون بدنسبک برای صورت خود استفاده کنید. در ماه های تابستان با لوسیون بدنهای سبک تر و لوسیون بدنبچسبید.

انتخاب لوسیون بدنمناسب برای پوست شما