بهترین قیمت درمارولر دکتر رولر – نوآوران سلامت

استفاده از درمارولر باعث افزایش جذب داروها و کرمها بر پوست می شود. سوزن ها تا طول 1.5 میلیمتری برای استفاده بر روی صورت مناسب هستند. تاثیراتی که بر روی پوست مشاهده می کنید معمولا بعد در چند روز خود به خود بهبود پیدا می کنند. اولین مرحله، ضد عفونی کردن سوزن ها و شستن صورت است که با شستشو دهنده ملایم انجام می شود و بعد از آن بسته به سطح تحمل شما از لحاظ درد و سایز سوزن، می توان از کرم های بی حس کننده روی قسمت هایی استفاده کرد که قرار است دستگاه از آن ها رد شود.

این مدل 600 سوزن دارد و برای جوانسازی و درمان مشکلات پوست صورت ، رفع جای جوش، اسکار و زخم بخیه استفاده درمارولر چه مارکی خوبه می شود. آیا درمارولر ۰٫۵ – ۰٫۱ میلی متر درد زیادی دارد؟ انجام چنین کاری ممکن است به نظر احمقانه برسد اما میکرونیدلینگ مزایای زیادی دارد. اتخاب سایز سوزن، به شدت آسیب دیدگی پوست ارتباط مستقیم دارد. از این سایز سوزن برای رفع سلولیت ، زخم و چین و چروک عمیق استفاده می شود. در صورتی که ناراحتی پوستی ، خیلی عمیق نباشد، می توان از سوزن های کوچکتر استفاده شود. این ابزار بهگونهای است که استفاده از آن در منزل هم امکانپذیر است.

غلطک 72 سوزنه 0.5 میلیمتری: سایز سوزن یا پین های مخصوص روی غلتک در این مدل 0.5 میلیمتری می باشد. غلتک 72 سوزنه 2.5 میلیمتری: سایز سوزنهای روی غلتک در این مدل 0.25 میلیمتر است. ضخامت این سوزن ها می تواند 3.0 میلیمتر در ضخیم ترین قسمت سوزن و 0.03 در نازک ترین قسمت سوزن ، متغیر باشد.

درمارولر 192 سوزنه با سایز 1.0 میلیمتری: پین های مخصوص روی غلتک در این مدل 1 میلیمتر می باشد. سوزن های با طول بیشتر برای استفاده روی بدن و بخش هایی که دارای پوست ضخیم تر هستند مناسب میباشند. دکتر رولر های معمولی برند دکتر رولر دارای 192 سوزن میباشند. این درما رولر از طیف وسعی از سوزن ها در اندازه های مختلف استفاده می کند. در حالی که روند غلتک درما ادامه دارد مقدار کمی خون ظاهر میشود (این طبیعی است) ترس نداشته باشید. میکرونیدلینگ ابزارهای مختلفی دارد که یکی از آن ها درمارولر تیتانیومی است. البته به این نکته باید توجه داشت که این محصولات نسبت به قیمت دستگاه میکرونیدلینگ سایر برندها بسیار مقرون به صرفه هستند.